suknie, sukienki do jazdy konnej, do sesji zdjęciowych - gdzie kupić?

Thymos nie ja, poprosiłam mamę ale chyba nie zdąży do końca maja - znalazła nową pracę i późno przychodzi, a w niedzielę nie można nawet w swoim domu maszyny załączyć bo sąsiedzi pukają z wyrzutem  😎
Thymos nie ja, poprosiłam mamę ale chyba nie zdąży do końca maja - znalazła nową pracę i późno przychodzi, a w niedzielę nie można nawet w swoim domu maszyny załączyć bo sąsiedzi pukają z wyrzutem  😎
to moze siei wymienimy? 😎 ja nowych juz potrzebuje 😜
Jak ją uszyje - nie ma problemu. Dam znać jak coś 🙂
Facella   Dawna re-volto wróć!
06 kwietnia 2014 13:26
Thymos, u mnie leży jedna nieużywana, niebieska kiecka...  😀iabeł:
O tu o: http://re-volta.pl/forum/index.php/topic,50555.msg1837680.html#msg1837680
Thymos, u mnie leży jedna nieużywana, niebieska kiecka...  😀iabeł:


Dziękuję bardzo!  :kwiatek:
Odezwę się w odpowiednim czasie  😎
Witam dziewczyny ! Gdybyście potrzebowały pomocy, gdzie znaleźć, gdzie kupić, jak odszyć suknie do jazdy konnej to chętnie służę pomocą. Sama się tym zajmuję tak więc jeżeli, któraś będzie miała problem to śmiało zadajcie pytania 🙂
Pozdrawiam ! 🙂
dolcevita czy mozesz w takim razie poradzic czego unikac przy szukaniu sukni slubnej? Zamierzam z kosciola do palacu przejechac konno w damskim siodle i zastanawiam sie czy to w ogole jest realny pomysl. Wiadomo, wszelkie rybki odpadaja  😁 Ale czy sukienka w litere A z trenerm juz przejdzie? Za wszelka cene chce uniknac typu "princessy"...

Wybaczcie brak polskich znakow, hiszpanska klawiatura  😵
Muszę się pochwalić bo pękam z dumy! Moja przyjaciółka w sukience uszytej przeze mnie, żakieciku ze sklepu, a rękawiczkach z lumpku 🙂
Ja kupiłam taką suknię do jazdy konnej za 50zł na allegro która szyje takie stroje do jazdy konnej w nie wielkiej cenie. 🙂
To jeszcze moja sukienka:
Hej 🙂 słuchajcie.. szukam jakiejś spódnicy, ewentualnie sukienki do jazdy. Chodzi mi o sesje, ale też i pokazy. Szukałam w internecie, ale niestety ciężko cokolwiek znaleźć 🙁 jeśli ktoś coś wie, będę bardzo wdzięczna ;-))

Najbardziej preferowałabym coś takiego:



Z góry dziękuję za odpowiedzi 🙂
mam takie pytanie - czy któraś z Was nie ma na sprzedaż sukni na pokazy? 😉
mam kilka, ale jak to mówią - tego nigdy za wiele, 🙂
arabiansaneta   Konie mamy zapisane w gwiazdach
20 czerwca 2014 19:39
Mam takie coś i chętnie bym sprzedała, razem z beretem i złotymi siatkami, ale nie wiem, ile za coś takiego cenić. Pod pachami potrzaskała, ale oddałabym do naprawy.
super 😀 mogłabym prosić o rozmiar (wymiary)  i myślę, że byśmy się dogadały 😉
arabiansaneta   Konie mamy zapisane w gwiazdach
21 czerwca 2014 16:59
Noszę rozmiar 42. Suknię - bazę w takim rozmiarze kupiłam na wyprzedaży sukien wieczorowych i ręcznie dorobiłam do niej sztafaże z epoki. Inspirowane filmem "Królowa Bona" i raz w niej startowałam na Sportowych Mistrzostwach Polski Koni Arabskich.
o kurczę... ja mam 34/36  🙁
Komplecik z zawodów 🙂
TanTal   Akademia Sztuki Jeździeckiej ,,TANTAL''
24 czerwca 2014 12:56
witajcie :kwiatek:

kocham ten wątek ,a tak mało tu bywam 🙁

Może któraś z Pań marzy o hiszpance?

Albo pięknej łączce😀??

Hej. Poszukuję suknię w stylu meridy walecznej, jakby ktoś coś wiedział albo chciał uszyć to poproszę o pw lub mail saganek@vp.pl z góry dzięki 🙂
TanTal, pierwsze sukienki, które na prawdę mi się podobają. Świetne!
Tantal dopiero teraz zauważyłam, że mam 2 suknie od Ciebie, na których przyjście nie mogę się doczekać  😀
TanTal   Akademia Sztuki Jeździeckiej ,,TANTAL''
25 czerwca 2014 19:04
kontestacja bardzo Ci dziekuję  :kwiatek:

buenavista czyżby chodziło o suknie na kadryl  zjawiskowych fryzów 😀? haha 😀 już się tworzą 😀 materiał jest przepiękny!🙂 

dorzucam coś , co wygrzebałam ze ,,starych '' śmieci, może kogoś coś zainspiruje, mam tylko nadzieje ,że dziewczyny mnie nie zabiją😀
TanTal buenavista jest od tej żółtej i niebieskiej z Allegro 😉

A suknie piękne !
TanTal   Akademia Sztuki Jeździeckiej ,,TANTAL''
25 czerwca 2014 20:52
aaa to już do Was jadą  😀  :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek:  🏇 🏇 🏇
jak tylko dojdą (i moja kontuzja pozwoli 😉) wrzucę zdjęcia z sesji 😉

Tantal czerwona suknia jest cudna <3 chyba muszę zacząć na Hubertusa stroju szukać  😁
buenavista już Cię widzę w takiej i z lisią kitą na ramieniu  👀
a te moje. Miałam ich więcej ale się sprzedały, zostały tylko te 🙂
Nigna   Warto mieć marzenia...
16 lipca 2014 13:23
dolcevita: po 1 jeszcze nie widziałam żeby ktoś dodawał zdjęcia w formacie pdf o.O Po 2 na zdjęciach nic nie widać , jeden wielki piksel.
a kto się podejmie uszycia sukni do jazdy - mam materiał i końcepcję...
Poproszę na priva  😍
mam już w sumie 7 sukni do jazdy (większość po przeróbkach autorskich 😉) ale zdjęcia dodam dopiero w połowie sierpnia 🙁
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się