Sesja/Studia i t d ;)

Ja mam genetykę w przyszłym semestrze i juz nie mogę się doczekać! Mam nadzieję, że będę mieć fajnego prowadzącego.
flygirl, ale pewnie bedziesz mieć genetykę zwierząt a ja mam roślin -_- Mam dość czytania o pszenicy, ogórku, rzodkiewniku i ryżu...
O 8 pisemny angielski (olewam jakąkolwiek naukę, największym problemem będzie by na niego wstać), o 16 kartografia... Mam nadzieję, że zdam jak nie jutro to w poniedziałek, dopóki jestem na bieżąco, bo nie wyobrażam sobie uczyć się do tego we wrześniu...
Najbardziej wariacka sesja w życiu. A dzisiaj jeszcze niespodziewanie zdałam parazyty na 4, bo wylosowało mi się dobre pytania;p Mało kiedy w ciągu 3 lat miałam takie szczęście.
Blagam o kciukasy, jadę na egzamin, oby tylko pytania siadly...
galopada_   małoPolskie ;)
25 czerwca 2014 07:39
ja mam depresje 🙁 mam praktyczny dopiero jutro, a od razu w piątek test. Ludzie już od poniedziałku czy wtorku mają praktykę z głowy i mogą się uczyć pod test, a mi zostanie na to 12 godzin (bez spania)  😵 Strasznie to niesprawiedliwe  🙁
Alaska, kciuki są!

Ja też proszę o kciuki. O 13 piszę egzamin z farmakologii - ostatni wielki teoretyczny egzamin na tych studiach i ostatni egz w tej sesji 😀
Angielski na 4. Najgorsze za mną 🙂
vanille chyba się przydały !
Otwarte siadły.
W zamkniętych to tak pół na pół, trochę wiedziałam, a trochę strzelnicy, ale myślę, że na zaliczenie wystarczy.  😅

Jeszcze mnie nie chcieli wpuścić na egzamin, bo moja mądra prowadząca z ćwiczeń nie wpisała mi zaliczenia do jakiegoś magicznego zeszytu, ale twardo się kłóciłam, że chcę egzamin.  😁


Jeszcze JUPI!!!
Cholerny otż zdany! Co za ulga z serca  😅
Chyba zmienię dyscyplinę na strzelnictwo.  😎
Dinozarły zaliczone 😅 jeszcze jeden egzamin w piątek i oczekiwanie na wyniki 😉
Ale 3 rok miał przyjemny egzamin z mikro dzisiaj i boję się, że nam z kolei w piątek dowalą 🙁 
Ja poproszę o kciuki jutro od 9. Interna psów i kotów. Nie chce mi się już...
Horsiaa, bede trzymac! 😀

Ja siadam do ekotoksykologii i modle sie zeby nie zmienili pytan. Tak jak na dzisiejszej genetyce - 80% bylo tych samych 😀
Cholera... facet od biologii postanowił mnie uwalić więc muszę do niego biegać i poprawiać jakieś paprotniki, mszaki i stawonogi, czyli coś co nie ma nic wspólnego z moimi studiami, a pojutrze egzamin z anaty, na który nic nie umiem. Mogłabym mieć cały wrzesień wolny, ale nie.... 🙁
Ramires, jak bedziesz wiedziala co dokladnie potrzebujesz z tych mszakow itd to jak cos to moge pomoc (mam zapasy materialow z tych rzeczy) 🙂
galopada_   małoPolskie ;)
25 czerwca 2014 15:52
Interbeta ten egzamin wcale do najprzyjemniejszych nie należał i tylko tak dobrze wygląda to po spisaniu pytań 😉 Mieli podanych np 9 czynników zjadliwości i przeróżne miksy typu a i b poprawne, abde poprawne, żadna nie jest poprawna. Ogólnie oczopląsu można było dostać
No tak, zbyt pięknie to wyglądało. Więc chyba trzeba szykować się na wrzesień xD
galopada_   małoPolskie ;)
25 czerwca 2014 16:03
Tzn mój chłopak mówi, że do zdania. Ale łatwy nie był 😉
Stresuje się jutrzejszym egzaminem, a niestety u mnie napięcie przed zaliczeniami objawia się nie nerwowością, a smutkiem, w związku z tym dzisiaj cały dzien chodzę przygnębiona. Już chce być po...

Poproszę o kciuki jutro od 10 przez godzinkę :kwiatek:
Martita   Martita & Orestes Company
25 czerwca 2014 18:54
fin Kciuki są! Będzie dobrze!
A ja już po sesji! 🙂 Całość dobrze zaliczona w pierwszym terminie i mam wakacje!  😍
galopada_   małoPolskie ;)
25 czerwca 2014 19:26
za 37 godzin wakacje.  😵 😵 😵
Cieszcie się.
U mnie zanosi się na wakacje dopiero 11.07.
Noo przy najlepszych wiatrach to 1.07, ale na to nie liczę musiałabym mieć więcej szczęścia niż rozumu.  😁
Tymczasem jutro zaliczenie z biotechnologii, hmm jakżeż nie mam ochoty czytać o wykrywaniu gmo w żywności i metodach oznaczania.
Ale za to koniki odwiedziłam  😁
Jak u was na uczelniach wygląda udostępnianie zagadnień na obronę? Prace należy złożyć do poniedziałku a o pytaniach ani śladu. 😵 przy inzynierce nie było takich obsunięć
Darcia, u mnie sa dostepne caly czas na stronie wydzialu...
U nas nie ma nic- nawet tych z poprzednich lat. Jedyny pewniak to, że prowadzący mieli dac nowe pytania 👿 😤
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
25 czerwca 2014 20:43
Darcia u nas te "nowe pytania" zostały udostępnione ok miesiąc przed obronami. Oczywiście były te same co rok temu  😉


Mam pytanie, czy jest tu ktoś studiujący za granicą?  🙂 Mam w programie studiów dwa typy zaliczeń "credit" lub "credit+exam". Zastanawiam się czym jest w tym przypadku ów credit, ktoś coś kojarzy?  :kwiatek:
smarcik Ja co prawda nie studiuję za granicą, ale u nas, na anglistyce, credit = zaliczenie 😉
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
25 czerwca 2014 21:22
Dzięki  :kwiatek: Szkoda, że "zaliczenie" to może być tak naprawdę wszystko  😁
smarcik W jakim sensie wszystko?  🙂  U nas każdy wykładowca sam ustala co się na to 'zaliczenie' wlicza, tych informacji chyba nie ma w programie studiów 🙂  A credit + exam to chyba wiadomo 🙂
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
25 czerwca 2014 23:19
No właśnie w takim sensie "wszystko", że nigdy nie wiadomo co komu przyjdzie do głowy - na dotychczasowych studiach miewałam "zaliczenia" w formie ustnego egzaminu, błędna odpowiedź na 1 pytanie i od razu sesja poprawkowa (mimo, że to było zaliczenie nie w trakcie sesji..). Nigdy nie wiadomo na kogo się trafi, wolałabym jaśniej określone reguły tego zaliczania  😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się