Pensjonaty we Wrocławiu

z tego co mis wiadomo to Skiera ma pensjonat i maja  wolny boks  i jeszcze obok nich jest druga stajnia czyjaś tam
no to jakiś czas temu jeszcze oficjalnie nie miał  😉
Nie do końca ścisłe w temacie wątku, ale z racji tego szukam u Was pomocy wrocławianie 🙂
szukam klaczy, podobno sprzedana w okolice Wrocławia - kasztanka o imieniu Poppaea, aktualnie powinna mieć koło 16 lat.
Może u kogoś w stajni stacjonuje klaczunia ? Byłabym wdzięczna za informacje i pozdrawiam.
i przepraszam za lekkie odbicie od tematu  :kwiatek:
Witajcie, czy ktoś z Was ma jakieś informacje na temat pensjonatu w Machnicach u Ptaka?? Do tej pory chyba nie przyjmowali tam koni w pensjonat, ale znalazłam ogłoszenie na ich facebooku, że zaczynają...  byłabym wdzięczna za informacje 🙂
incognito   W życiu należy postępować w zgodzie ze sobą.
17 czerwca 2014 10:02
Czy cena w katologu stajni na rv za pensjonat w WKS Śląsk jest aktualna? Ktoś się orientuje jak z wolnymi miejscami?
Fajnie to wygląda na google maps i cena atrakcyjna 🙂
Byłam wczoraj w Roscislawicach, fajnie tam i ładnie 🙂

incognito, raczej nie, to ogłoszenie bodajże pisała jeszcze darolga za "jej czasów tam" 😉 . Aktualna cena to 800zł z tego co wiem.
incognito   W życiu należy postępować w zgodzie ze sobą.
17 czerwca 2014 14:33
szkoda bo fajna stajnia pewnie zmiana ceny bo teraz hala jest a od strony psiego pola ra jakieś fajne stajnię w takiej cenie prócz mirkowa i wilczyc?
wilczyce to nie wiem czy takie fajne sądząc po tym co mi ludzie pisali  😉 Ja niezmiennie polecam Amazonke w Chwałowicach, ale to jest od psiego 20 km.
W ramiszowie biały piach jest boks wolny 550zł- ale dla mało wybrednych.
Wilczyce omijaj, wiem z autopsji.
Raków chyba 850/m-c
incognito   W życiu należy postępować w zgodzie ze sobą.
18 czerwca 2014 04:06
wszystkie boksy w ramiszowie w tej cenie?
I co z Lizawicami? Mają te łąki już? Jakie teraz są ceny?
Mam pytanie : czy są jeszcze jakieś wolne boksy w WKSie lub w Wielkiej Lipie?
I jak to jest z Ramiszowem? Ile tam jest stajni i z jakimi warunkami?
Z gory dziękuję  :kwiatek:

edit. pytam nie w swoim imieniu, a w imieniu koleżanki, ja osobiście przyrosłam na wieki wieków amen do obecnej stajni  💘
Lizawice maja ceny cały czas te same. Łąka się kończy grozić.  Pozdrawiam.
W ramiszowie w białym piasku 550zł. Karmienie bez zarzutów,boksy suche i zawsze można dosypać luźnej słomy jak komuś mało, konie dostają 2-3raz dziennie siano (pół snopka) i 2-3razy dziennie owies (zimą 2 latem 3)
jest ujeżdżalnia (ciut mała, ale pensjonaruszki coś skaczą) padokowane codziennie (w zależności od warunków pogodowych cały dzień) padoki małe ale zaczynają się zielenić.

W ramiszowie prócz platana są jeszcze 4 stajnie (nie wiem co ze stajnią p.Igi bo podobno się przenosi) ceny chyba wszystkie mają 600-550, platan chyba 800.
mybay - Wileka Lipa i Raków brak wolnych miejsc 🙁  więc pozotaje Ci rozważyć którąś ze stajni w Ramiszowie 🙂
ELUTA Dziękuję za rzetelną informację, przekażę koleżance, która prosiła mnie o zamieszczenie tutaj tego pytania  😉
Wielak Lipa brak miejsc ? a na voltahorse w ogłoszenaich, 3-4 dni temu ukazało sie ogłoszenie o pensjonacie
blucha, na bank nie ma miejsc. To ogłoszenie to się jakieś stare musiało przypadkowo aktualizować. Bo nawet cena obecna się nie zgadza 😉
W ramiszowie biały piach jest boks wolny 550zł- ale dla mało wybrednych.
Wilczyce omijaj, wiem z autopsji.
Raków chyba 850/m-c
incognito, raczej nie, to ogłoszenie bodajże pisała jeszcze darolga za "jej czasów tam" 😉 . Aktualna cena to 800zł z tego co wiem.


Raków nadal 650 zł i brak miejsc.
Przepraszam z góry za zły wątek  :kwiatek:
Poszukuję klaaczy Dorona !
Jest to klacz sp po Empire i Doreen. W marcu skińczyła 6 lat.
Masc kasztanowata, z tyłu skarpetki na nadpeciu, z przodu dwie na pecinach. Klacz ma ok 175 cm w kłębie.
Na głowie ma gwiazdę ze strzałką i chrapkę.
Jest to koń raczej charakterny, straszy, nie przepada za towarzystwem ludzi w boksie.
Ma piękny płynny ruch, bardzo wydajny.
Została sprzedana z woj. Lubelskiego prawdopodobnie do Wrocławia.
Jeżeli ktoś cokolwiek słyszał to bardzo proszę o jakiekolwiek informacje.
Raków nadal 650 zł i brak miejsc.

i nie planują podwyżki 😲 takie rzeczy to tylko w erze 😉

Czy ktoś zna osobę, która robi wędzidła- potrzebuje przerobić swoje zwykłe na wielokrążek.
Byłam wczoraj w Roscislawicach, fajnie tam i ładnie 🙂



Potwierdzam, w mojej galerii kilka zdjęć.

Zdjęć jest mało, głupio tak latać i focić w pierwszy dzień. Całość gospodarstwa to 800 hektarów w jednym kawałku, można się zmęczyć.
Foty robione z siodła.
800 ha????? WOW 😵
Z miarką nie latałam, za fakt przyjęłam to co napisali w gazecie http://nowagazeta.pl/2013/09/ps-10953-najpiekniejsza-zagroda-znajduje-sie-w-roscislawicach/.  😀
Część to pola uprawne i szkółka drzew ozdobnych, są i stawy.
Objechanie całości po obwodzie stępo-kłusem zajęło 2,5 h
Z opisu super 🙂 szczególnie te susły :P
westunia   Dans la vie il fant avoir la passion
10 lipca 2014 13:12
Stajnia Mrozów ma wolne boksy. Polecam 🙂
subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
10 lipca 2014 21:40
Jeden trzymajcie dla mnie ! ;P
westunia   Dans la vie il fant avoir la passion
10 lipca 2014 22:19
To wracaj nam szybko 🙂
Witam, z góry przepraszam za zły wątek, ale sytuacja podbramkowa.
Możecie polecic jakiegoś dobrego kowala z okolic Wrocławia? (który dojedzie do Wojnarowic i nie wezmie duzo za dojazd)

Mój koń pilnie potrzebuje kowala, odpada Mamajek, Sidorowicz, a nasz ukochany Jakubowski od 3 dni nie odbiera telefonów..
Chodzi o kogoś, kto nie schrzani mi nóg i kopyt konia 😉

Z gory dziekuje!
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się