Końska rewia mody cz. VIII (2014)

Livia   ...z innego świata
25 czerwca 2014 11:50
Fokusowa, wiem, że są dostępne, bardziej chodzi o kasę plus "mam już tyyyle kantarów, po co mi kolejny" 🙂

Brzask, ten zielony mi się nie podoba jako odcień, ale na twoim koniu wygląda bardzo fajnie.

Zuzu, quanta, pięknie waszym kasztanom w granacie!

kasik, na kare - niebieski, fiolet, bordo, granat, jasna zieleń, zależy co lubisz. Opcji jest milion 😉
wątek zamknięty
Raczej się nie udzielam, ale aż muszę napisać: tulipan, TO jest arcyszał.  😍
+ Mam problem z kolorem na siwka w częściowej hreczce.  🤔 Jakoś mi się te brązowe plamki gryzą np. z szarym, czarnym, niebieskim, granatem... A to takie piękne kolory. 
wątek zamknięty
junona, pożyczone na testy siodło od forumowej efki - Equipe Emporio, świetne i gorąco polecam, tylko moje konie okazały się być szersze, niż się spodziewałam. Z przeróbką łęku cenowo wyszło by mi dość podobnie jak nowe. Super siodło na młode konie!

fin, ogłowie Premiere, naczółek zmieniony na BR, zestaw super, a cenowo nie zabija, znów w sam raz na młodziaka 🙂 Dokładnie tak jak u tulipana 🙂

halo, my się tu śmiejemy, że ten koń ma na imię Tfu-Tfu, bo każdy po kolei stwierdza, że niesamowity - tfu-tfu - zwierzak, niesamowita - tfu-tfu - głowa i jeszcze nigdy nie miał okazji z takim plastycznym i chętnym koniem - tfu-tfu - pracować. Dla mnie to spora rewolucja po Zombim Titaniku, nawiedzonym Skwarze czy super łagodnym i zawsze grzecznym Karolku. Suchy ma prąd i pazur, które w 100% pilnie i z entuzjazmem wkłada w robotę 😁 Przywiezienie kolejnego konia musiało w pewnym momencie kazać mi się zmierzyć z jedną trudną decyzją, ale w Sucharze jestem zakochana po uszy i ten stan trwa 😅

A kasztany są piękne w klasycznych kontrastach 🙂 Tak jak u tulipan.
wątek zamknięty
quanta dzięki za info o siodle🙂
wątek zamknięty
A co na kare polecacie??  😉 😉 😉


na karym wszystko ładnie wygląda 🙂 a najlepiej to wiadomo, że biały 😉
ja na czarnego Everesta mam zielony, fioletowy no i must have - czerwony.
wątek zamknięty
kasik wawa   jeździectwo to nie tylko sport, to pasja
25 czerwca 2014 13:53
Dzięki Olson i Livia, ale mój kary jest bardziej szary niż kary, wygląda jakby wiecznie był przykurzony  😉 więc średnio na nim wygląda  np.: czerwony.
Racja, że biały wygląda najlepiej, ale raczej mało praktyczny do codziennych jazd. Dość dobrze wyglądają żarówiaste kolory typu pomarańcz, żółć, zieleń.
Ma ktoś zdjęcia swoich karusów w różnych kolorach ?  😉

Do kasztanów tylko granatowy  🙂 wyglądają ślicznie  🙂
wątek zamknięty
Smalec a dziękuję  🙂 Teraz mam zagwozdkę bo ten komplet uwielbiam, a nie widzi mi się na ganiadym, ani karym.

kasik wawa ja mam karego. Nie szarego tylko czornego jak noc i za nic w świecie nie ubrałabym go w żadne oczodajne kolory. Najlepiej wygląda w białym, czarnym, beżu, ciemnym brązie i bordo  😉 Ewentualnie szary, ale to z kolei nie mój kolor  🙂
wątek zamknięty
sei   . let's grow old together & die at the same time .
25 czerwca 2014 18:16
granaty, szarości na rude to absolutne hity, ale z jakimiś kontrastowymi wstawkami  😍
dalej biel i brąz.

a co na moje szkapy? niby celuję w granat, ale...
[img width=500]http://www.harryshorse.com/cloud/xlenz/32004600_total-eclipse.jpg?width=1000&timestamp=20140625[/img]
[img width=500]http://www.harryshorse.com/cloud/xlenz/32004600_vivid-green.jpg?width=1000&timestamp=20140625[/img]
wątek zamknięty
sei jakie to ładne ! Co to ?  👀
wątek zamknięty
sei jakie to ładne ! Co to ?  👀


zdaje się że Harrys Horse 🙂
wątek zamknięty
To jeszcze pytanie, gdzie można takie kolory kupić bo nigdzie nie widzę xD
Ten granatowy boski jest  😍
wątek zamknięty
sei   . let's grow old together & die at the same time .
25 czerwca 2014 19:24
prawda, Harry's Horse 🙂 są ładne i w dobrej (moim zdaniem) cenie - 125 zł
problem w tym, że to kolekcja limitowana. zamówiłam sobie granatowy, ale nie mam pewności czy dojdzie. zobaczymy  🙄

tutaj jest link do tych czapraków

a tu inne ładne, prosty czaprak i kryształki na taśmie przy lamówce.
czerwony jest na żywo piękny - ciemny 🙂
[img width=500]http://www.harryshorse.com/cloud/xlenz/32000400_rood.jpg?width=1000&timestamp=20140625[/img]
[img width=500]http://www.harryshorse.com/cloud/xlenz/32000400_navy.jpg?width=1000&timestamp=20140625[/img]
wątek zamknięty
Brzask, nie, kasztanom w zieleni mówimy nie 😉 :P

Zuzu, quanta Granat to jest to!

wątek zamknięty
Brzask, nie, kasztanom w zieleni mówimy nie 😉 :P




Zdecydowanie. Zaryzykuję nawet, że koniom w zieleni mówimy nie 🙂 (butelkowa dopuszczalna w niektórych przypadkach)
wątek zamknięty
[quote author=xxagaxx link=topic=93531.msg2126941#msg2126941 date=1403727304]
Brzask, nie, kasztanom w zieleni mówimy nie 😉 :P

Zdecydowanie. Zaryzykuję nawet, że koniom w zieleni mówimy nie 🙂 (butelkowa dopuszczalna w niektórych przypadkach)
[/quote]

Butelkowa jest równie wypasiona jak granaty  😀iabeł:

wątek zamknięty
[quote author=kasik wawa link=topic=93531.msg2126427#msg2126427 date=1403689958]
A co na kare polecacie??  😉 😉 😉


na karym wszystko ładnie wygląda 🙂 a najlepiej to wiadomo, że biały 😉
ja na czarnego Everesta mam zielony, fioletowy no i must have - czerwony.
[/quote]

Masz przechlapane bo na karym wszystkie kolory wyglądają dobrze 🤣

Quanta na Sucharku wszytko będzie dobrze wyglądać, nawet najgorzej dobrany kolor, bo patrząc na zdjęcia nie zwraca się uwagi na czaprak tylko na konia 😉
wątek zamknięty
quantanamera, butelkowa jak najbardziej, ale wszystkie neongreeny, limonki i inne odcienie kamizelek odblaskowych to koszmarki na każdym koniu  😤
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
26 czerwca 2014 16:29
sei, piękne te HH! Ja jestem w ogóle ciągle mile zaskakiwania ich pomysłami, a pady z motylami od nich są ciągle jednymi z moich ulubionych 🙂

quanta, ładnie, choć mnie jednak ten granat się dużo bardziej u was podobał 🙂

Zuzu, oj tam, oj tam - ja lubię takie oczodajki czasami 😁
wątek zamknięty
No mi też zielenie jakoś na kasztanach nie grają, poza tym Quanty wyżej 🙂 Lilac do mnie przyszedł, będziemy eleganckimi pingwinami 😉
wątek zamknięty
kasik wawa   jeździectwo to nie tylko sport, to pasja
26 czerwca 2014 16:46
[quote author=Olson link=topic=93531.msg2126578#msg2126578 date=1403700194]
[quote author=kasik wawa link=topic=93531.msg2126427#msg2126427 date=1403689958]
A co na kare polecacie??  😉 😉 😉


na karym wszystko ładnie wygląda 🙂 a najlepiej to wiadomo, że biały 😉
ja na czarnego Everesta mam zielony, fioletowy no i must have - czerwony.
[/quote]

Masz przechlapane bo na karym wszystkie kolory wyglądają dobrze 🤣 [/quote]

A wcale, że nie.... 🤣

Mi też jakoś kasztany w granacie lepiej wyglądają
wątek zamknięty
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
26 czerwca 2014 18:16
Ale mnie tu daawno nie było!

Dziewczyny,Kasztany w grantach i brązach to jest coś pięknego  😍

Pokażę Fuertowskiego w Euro Starze Navy-Brandy,owijach eskadrona i kaloszkach BRa 🙂

które chcecie później  oglądać w galerii?



wątek zamknięty
kasik wawa   jeździectwo to nie tylko sport, to pasja
26 czerwca 2014 19:08
Juliadna śliczne konisko, a cóż to za siodełko?
wątek zamknięty
juliadna, HB contact? Pierwsze!
wątek zamknięty
juliadna bardzo ładnie 🙂 A Fuerte chyba trochę przybrał?  😁
wątek zamknięty
Budlejowe_love   - Kuc Grupy D ? - Tak owszem 177 cm w kłębie <3
26 czerwca 2014 22:46
co myślicie o Caballu w takich kolorach dla gniadego ??
+ wzywam o pomocną dłoń bo za zielony to wezmę kiwi ale ten szary amba kaplica  🙇
wątek zamknięty
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
26 czerwca 2014 22:49
kasik wawa , tak jak Zuzu pisze to HB Contact
ladydill tak troszeczkę  😁 😡

dobra,to pierwsze, tak?
wątek zamknięty
Według mnie lepsze jest drugie, bo na nim znak wodny nie daje wrażenia dziwnego wzoru (pół-pasków) na prawym kaloszku.

quanta, dziękuje za odpowiedź w sprawie oglowia 😀
wątek zamknięty
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
26 czerwca 2014 22:58
fin znaczkiem się nie przejmuj bo do galerii i tak porzucam "gołe" 🙂
wątek zamknięty
Budlejowe_love, a tobie? 😉 Ja wychodzę z założenia, że twoja szmata, twój koń i to tobie się ma podobać.
Dla mnie podany zestaw trochę smutny, ale z kiwi może rzeczywiście będzie lepiej. Ja bym w ogóle dała turkus do tej szarości, sama kiwi wzięłam, bo chciało mi się czegoś zielonego, ale coś mi jednak nie leży :P Kolor sam w sobie ładny, ale chyba coś w tym jest, że zieleń na koniu wygląda mało ciekawie.
wątek zamknięty
kasik wawa   jeździectwo to nie tylko sport, to pasja
27 czerwca 2014 07:15
kasik wawa , tak jak Zuzu pisze to HB Contact



śliczne to siodło 🙂
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.