Bryczesy

Czy ktoś się orientuje ak porównać rozmarówke bryczesów UK do polskiej? 👀 Potrzebuje europejskie 36 albo 38 :kwiatek:
Prosilabym o aktualne opinie dot. Bryczesow busse Liverpool czy jakość wykonania warta ceny ,czy się trzymają czy rozłażą jak (podobno) nowe fair playe. Jak wypadają przy cavallino? (szukam bryczesów w kratkę a do wyboru jeszcze tylko FP ,York i Global, a to nich już nie jestem przekonana)
Losia, 8-10 to nasze 36-38.
Ktoś miał do czynienia z tą firmą? Google nic nie wypluwa

Ma ktoś może te bryczesy ? Jakieś opinie ? Jak z rozmiarówką HKM http://konik.com.pl/bryczesy-hkm-softice-damskie-z-lejem-silikonowym ? 🙂
Czy ktoś miał do czynienia z farbowaniem eurostarow? Mam model lorena i strasznie wyblakly, wiec sie zastanawiam czy nie wrzucić do pralki z barwnikiem.... 🤔wirek:
Figowa-pani ja ostatnio kupiłam bardzo podobne do tych co podlinkowałaś, HKM Lauria Garrelli Dots z lejem sylikonowym kolanowym w kolorze czarnym, super wygodne, materiał wygląda na trwały i mocny. Jedyne co, to po jednej jeździe zauważyłam małe zaciągnięcie na udzie, łatwo się "haczą". Fajnie sie jeździło, ale lej nie jest jakoś super przyczepny i brakowało mi pełnego leja na tyłku. Może kwestia przyzwyczajenia, nie wiem. W każdym razie pozostaję na razie przy tradycyjnych bryczesach 😉 A co do rozmiarówki to zwykle noszę 38 a w te wbiłam się w 36 i pasuje idealnie.
Ciura - dziękuje bardzo  :kwiatek: chyba w takim razie zakupię jakieś bryczesy do 250 zł tylko pytanie : Jakie ?? Jakieś tańsze Pikeury znacie ? 😀
Ja dzisiaj dorobiłam białe bryczesy wybielaczem  😵
Figowa-pani, na allegro można wyhaczyć bardzo tanio. Mi właśnie niedawno doszły używane Euro Stary z pełnym lejem, boskie, stan idealny, nie mam im kompletnie nic do zarzucenia, a kupione za 150 zł 🙂 Planuję od tego samego sprzedawcy kupić jeszcze Pikeury, są w podobnej cenie.
Czy ktoś miał do czynienia z farbowaniem eurostarow? Mam model lorena i strasznie wyblakly, wiec sie zastanawiam czy nie wrzucić do pralki z barwnikiem.... 🤔wirek:


Nowe ES tak mają, do tego ekspresowo spiera się kolor... Podobały mi się jedne wiśniowe czy malinowe (coś w ten deseń), nie pamietam jaki model, ale skutecznie się wyleczylam widząc je u znajomej po paru praniach.
Ktoś już tutaj farbowal bryczesy, trzeba tylko kupić dobry barwnik, żeby leja nie zniszczyć.
Figowa-pani, Zdecydowanie polecam allegro i używane. Już nie jedną parę tak kupiłam. Oczywiście to są zwykłe bryczki, w zwykłych kolorach, jak chcesz coś modnego i 'ekstra' no to niestety, na allegro nie znajdziesz 😉
Znajdzie, tylko trzeba wiedziec u kogo szukac 😉
puscilam ostatnio w swiat cavallo w bajeczna kratke za 96zl 😉
Znajdzie, tylko trzeba wiedziec u kogo szukac 😉
puscilam ostatnio w swiat cavallo w bajeczna kratke za 96zl 😉


A ja dziś za 60zł  😁  kto szuka to zawsze coś znajdzie . Ja ostatnio nie wystawiam na allegro, idą na volcie po chwili  😉 

Takie dziś ładne poszły, sprzedane to dodam foto, stan świetny .
chciałam zaczerpnąć porady ma ktoś z was bryczki z lejem silikonowym ale pełnym? Jak sprawdzają sie na jezdzie, czy nie krępują ruchów? Moncno "przyklejają" człowieka do siodła? Bo właśnie mam okazje kupić ale boję sie , żę będą za bardzo trzymały.
Właśnie też szukam dla siebie bryczesów (czarne, z pełnym lejem), takich za +/- 300 zł, ale żeby mi się po roku jazdy nie ponaciągały tak, że wyglądam jak w pampersie  😵 Chciałam dopisać "ale nie używane", bo nigdy takich ciuchów nie kupowałam i nie mam zaufania... no ale widzę, że sobie używane chwalicie. Więc ostatecznie mogłabym kupić albo nówki, albo używane w stanie idealnym (może macie jakichś sprawdzonych, uczciwych sprzedawców?). Myślałam jeszcze, żeby poczekać  troszkę, dozbierać i kupić Lugany (z reszty ciuchów Pikeura jestem bardzo zadowolona), ale czytałam, że też są słabe... A szkoda mi wydać tyle kasy na coś wątpliwego... Pomożecie? 🙂
[quote author=prib link=topic=217.msg2127796#msg2127796 date=1403817198]
Czy ktoś miał do czynienia z farbowaniem eurostarow? Mam model lorena i strasznie wyblakly, wiec sie zastanawiam czy nie wrzucić do pralki z barwnikiem.... 🤔wirek:


Nowe ES tak mają, do tego ekspresowo spiera się kolor... Podobały mi się jedne wiśniowe czy malinowe (coś w ten deseń), nie pamietam jaki model, ale skutecznie się wyleczylam widząc je u znajomej po paru praniach.
Ktoś już tutaj farbowal bryczesy, trzeba tylko kupić dobry barwnik, żeby leja nie zniszczyć.
[/quote]

Moje czerwone tez sie sprawy🙁
Może ktoś napisze jak farbować? :kwiatek:
Ma ktoś może Animo Nolimit bez leja? Faktycznie są tak przezroczyste jak na modelce na zdjęciu? http://awilhorse.pl/243-bryczesy-nolimit11.html
salto - oglądałam 🙂. Tak . Są przezroczyste  😁.
Nawet bardzo przezroczyste bym powiedziała.
Ogólnie białe Animo są przezroczyste 😉
Taaak 🙂. Męskie też 😉.
Dramka właśnie te, które ja mam nie są aż tak bardzo, dlatego się pytam. A wykupili mi mój rozmiar z Nolimit 12  🙁
salto Tak te są przezroczyste . Kup , najwyzej odeślesz 🙂. U nich nie ma problemu ze zwrotem 🙂.
Możecie polecić jakieś bryczesy męskie z dość elastycznego materiału  ? W cenie max. do 400 zł ?
espérer, masz 267 stron na ten temat
Wszystko zależy do czego mają być te spodnie. Jeśli do jazdy rekreacyjnej "raz na ruski rok" wystarczą Yorki , czy HKM'y. Jeśli coś ambitniejszego to Pikeur, Cavallo, Euro-Star - chociaż te ostatnie zgodnie z tym, co piszą dziewczyny - straciły ostatnio na jakości...
_Gaga, wątpię, aby w tych 267 było chociaż kilka postów nt. bryczesów męskich 🙂
halo, a czym się różnią od damskich - poza oczywistą oczywistością czyli krojem?
Firmy dla obu płci robią bryczesy jak sądzę podobnej jakości 🙂
Dworcika   Fantasmagoria
04 lipca 2014 14:37
Ale w kazdej firmie sa modele mniej lub bardziej udane...

Zobacz sobie
1. Horze Grand Prix
2. Horze Equi Tech
3. bryczesy firmy Parkur (tu już w sumie bez różnicy - ja bym szukała takich, które mi się podobają, bo ogólnie wszystkie są bardzo OK)

Nieco przekraczając budżet:
1. Pikeur Liostro
2. Dainese Molvedo lub Cigar - dla mnie absolutny fawory 🙂
Czy ktoś ma porównanie w rozmiarówce Pikeur i Euro Star?
Do tej pory nosiłam 80 Pikeury, jednak sa ciut przyciasne, więc zastanawiam się czy dobrym pomysłem jest brać 84 Pikeur lub ES czy to będzie przesada bo sie w nich utopię?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się