Buty - "nic nie poprawia nam humoru tak jak nowa para butów"

Nav, możesz się pobawić i sama zrobić 😉 Miałam kiedyś taki plan z mamą, ale jakoś zapomniałyśmy 😉
Dziewczyny, help! czy u którejś z Was w sklepie stacjonarnym (Zara) są jeszcze te buty w rozmiarze 36?
klik
baaaardzo mi zależy  :kwiatek:
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
24 czerwca 2014 14:21
Nav, w lumpeksie we Wrocławiu są takie, identyczne i nowe.
czy uwzględnią mi w reklamacji odpadnięcie kokardki od butów? Z tym że nie mam tej kokardki... zgubiłam gdzieś na ulicy. Dokładnie chodzi o te buty:

Pursat   Абсолют чистой крови
27 czerwca 2014 14:09
czy uwzględnią mi w reklamacji odpadnięcie kokardki od butów?

My tego wiedzieć raczej nie możemy. Sklepy różnie podchodzą do tematu reklamacji. Najlepiej to zgłosić, nic nie tracisz przecież. 😉
Diakonka   Jestem matką trójki,jestem cholerną superwoman!
27 czerwca 2014 14:20
Upolowalam kolejne buty Isabel Marant 😅
tak patrzę patrzę na buty, na pierwszy rzut oka myślę, że jakieś takie wydziwione.. ale na nogach - obłęd  😜
Czy ktoś tu się lubuje w butach Roberto del Carlo?  👀
Nav, w lumpeksie we Wrocławiu są takie, identyczne i nowe.


przegapilam  🙁 jak jeszcze sa i rozmiar 41 to ja sie pisze  😉
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
27 czerwca 2014 23:54
Gdzie dostane buty Reebok Dance Urmelody wysokie i w innym kolorze niż czarne?
Czy schaffaschoes nie sprzedaje już emu? Nie wiem, czy zgłupiałam i oślepłam i nie mogę znaleźć, ale nie ma :/
Scottie   Cicha obserwatorka
02 lipca 2014 07:35
kiwii, a skąd te buty? Piękne!
Scottie, ja swoje kupiłam w sklepie stacjonarnym, ale są też dostępne na allegro  🙂
http://allegro.pl/jbut-julia-s-balerinki-baleriny-r-38-dg1420-i4331148658.html
Seksta   brumby drover !
02 lipca 2014 09:38
Heval sprzedaje ale rzadko pojawiają się latem- przed zimą będzie zatrzęsienie 🙂
Seksta, kurczę, a zwykle latem była wyprzedaż :/
Pursat   Абсолют чистой крови
02 lipca 2014 09:56
Czym doczyścić białe conversy? Wyprałam, ale zostały ślady. Vanish jest bezpieczny?
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
02 lipca 2014 10:05
Moje nowe najeczki, drugie już w tym tygodniu 😍

http://i.ebayimg.com/00/s/NDI3WDY0MA==/z/YpgAAOxyni9TCOce/$_57.JPG
jett   success is the best revenge
02 lipca 2014 11:01
Ja ostatnio kupiłam Nike Free Runy 5.0 teoretycznie do biegania, ale są tak wygodne, że chyba będę w nich chodzić też na co dzień  😁
Wpadam z innym pytaniem, ma ktoś może Reeboki Classic Leather i może powiedzieć jak się noszą? Od jakiegoś czasu choruję na całe białe i nie wiem czy się skusić  👀
Pursat, ja bym zrobiła to cifem 🤣 ale vanish przetestowałam na nike i jest bezpieczny 😉
Pursat   Абсолют чистой крови
02 lipca 2014 11:15
Libeerte, boję się, że od Cifa zrobią się żółte odbarwienia. 😉
Pursat, a białą pastą do zębów? Może być wybielająca :P
martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
02 lipca 2014 11:27
Dziewczyny, szukam delikatnych, srebrnych płaskich sandałków. Takich wiecie, kilka paseczków 😉
Muszą być srebrne i chociaż nieco ozdobne - potrzebuję butów na przebranie, podczas sierpniowego wesela 🙂

Widziała któraś z was gdzieś takie? ;>  👀
do mnie właśnie doleciały te
http://oka-b.pl/baleriny/74-lily-blush.html
prześlicznie opakowane 💘
Pursat   Абсолют чистой крови
02 lipca 2014 11:33
Pursat, a białą pastą do zębów? Może być wybielająca :P

Spróbuję. :kwiatek:
Kiwi Fajne baleriny! One sa z tych totalnie plaskich, czy maja jakas przzwoita wysciolke? Cena jest kuszaca! Notabene ten sam sprzedawca ma buty- moje imienniczki 🙂  http://allegro.pl/show_item.php?item=4355450154  Zastanawiam sie nad nimi  😉 😎
ja nie mogłam znależć moich ukochanych conversów skórzanych, więc kupiłam sobie takie zamszowe, o!

jett, mam te Reeboki od 3 miesięcy i mogę z czystym sumieniem powiedzieć, że są to jedne z najwygodniejszych butów w mojej szafie. Dodatkowo ta biała skóra nie jest wybitnie podatna na zabrudzenia, ale przy konieczności wyczyszczenia butów wszystko fajnie się doczyszcza 🙂
emptyline   Big Milk Straciatella
02 lipca 2014 13:12
Pursat, cifem nie, jezu nigdy nie! Potrafi przebrawić nawet biały kolor. Vanish albo Dr Beckmann Super Biel. Wprawdzie nie Conversy,a le Vansy w tym prałam i pomogło. Nie udało się tylko doczyścić sznuówek w miejscach gdzie się ubrudziły od metalowych kółek na dziurki no i język też się do końca dopraľ w tych fragmentach, ale było o niebo lepiej. Nie wiem tylko jak bardzo masz utytłane te trampki, moje były w miarę ok.

A jak masz jakieś konkretne plamy z błota np. to jest jeszcze TAKA OPCJA.
Dziewczyny, szukam delikatnych, srebrnych płaskich sandałków. Takich wiecie, kilka paseczków 😉
Muszą być srebrne i chociaż nieco ozdobne - potrzebuję butów na przebranie, podczas sierpniowego wesela 🙂

Widziała któraś z was gdzieś takie? ;>  👀

KLIK
KLIK
KLIK
KLIK
KLIK
KLIK

martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
02 lipca 2014 14:07
Tamtam - te z Baty są piękne!  💘
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się