Sesja/Studia i t d ;)

A mi potrzebne kciuki o 9! Oby tylko pytania siadły...
Kciuki są za wszystkie, a i ja proszę o nie o 8 xD Na 3 poprzednich przyniosły szczęście, oby i teraz, za 4 razem też się udało. Hmm,  już praktycznie wakacje, chociaż czuję, jakby jeszcze co najmniej farmę miała zaliczać...
Ja tez prosze o kciuki miedzy 10 a 11 :kwiatek: Ostatni (oby) egzamin i wooolneeee 😜
robakt   Liczy się jutro.
27 czerwca 2014 08:12
Trzymam kciuki za wszystkich 😉
proszę o revoltowe kciuki, marzę o 3. Wrzesień z drugiego przedmiotu wykluczony!
ostatnia prosta dziewczyny, go go power rangers!! 😅 😅
Trzymam kciuki za wszystkich! 
A ja mam już ostatnią ocenę,  wrzesień wolny 🙂
galopada_   małoPolskie ;)
27 czerwca 2014 09:35
WAKAAAACJE!  💃
[quote author=galopada_ link=topic=518.msg2127865#msg2127865 date=1403842704]
I znowu: jak pacze to umiem, jak nie pacze to nie umiem.  :allcoholic: :allcoholic:
[/quote]

Skąd ja to znam 😜
Mam takie mieszane uczucia po mikro dzisiaj, sporo miałam wątpliwości niestety :P Ale już mam wakacje, mieszkanie posprzątane na błysk, spakowałam się do domu, a teraz nadrabiam seriale bo w sumie na nic więcej nie mam siły...
madmaddie   Życie to jednak strata jest
27 czerwca 2014 12:59
ZDAŁAM BAROK  😀 😜 😜 😜 😜 😜 😜 😜 😅 😅 😅 😅



a prof. od leksykologii posiedział w pokrzywach, przemyślał swoje zachowanie i zmienił formę zaliczenia, więc jest spoko  😜
Właśnie wrzucili nam wyniki z histo na WISUSa i.....



ZDAŁAM PIERWSZY ROK. 😍
Iiiii kolejna 5tka wpadla 😀 😅 💃 Jeszcze tylko wyniki genetyki (oby do przodu - ale mam przeciek ze bardzo malo osob uwalilo egzamin, ja jestem pewna ok 40 pytan na 51 😀) i nic tylko sie bronic 🏇 Mam nadzieje ze uda mi sie zalatwic obrone 11go i dostac na UG ale srednia mi wychodzi calkiem przyzwoita i mysle ze powinno byc ok 😀
Za 6 dni farma, do której nie wiem jak się uczyć. Jest za mało czasu, a po wakacjach zapomnę tyle, że sie nie pozbieram we wrześniu.  Wszystko w sumie pozdawane oprócz chirurgii którą pisałam wczoraj. Fajnie tak pytać nas o odsetek kotów umierający w trakcie operacji w ciągu ostatnich lat,albo ile bakterii ginie przy jakim myciu rąk. I cała maja innych liczb które nie był dawkami leków. A jeszcze lepiej dać nam 10 pkt do opisania szczegółowego planu badania układu ruchu konia, gdzie na ćw wypunktowane było 8. A, no i próg 75. I nie wiem co zrobić z OZD ( Ochrona zdrowia publicznego) , szkoda mi jakiejkowiek godziny z nauki na farme, a szkoda na wrzesien zostawić.
Nesca92, spoko, podobne pytania są na egzaminie z patomorfologii... ja nie wiem o co im chodzi na tej chirurgii, naprawdę :/
A do farmy spokojnie da się przygotować we wrześniu, ale da się też przygotować w te 6 dni, chociaż ja nie dałaam już rady i żyłam wakacjami 😉
A masz jakiś system nauki, w miare sprawdzony?:P Bo podejrzewam, że czytanie materiałów z kół nie wiele mi da 🙁 A z tej chirurgii najgorsze jest to, że na 1 termin na nauke był 1 dzien, zdały go osoby które coś tam olały, ale za to ten termin byl normalny, bo były pytania o rany, oparzenia i szycie. A teraz zachciało im się dowalić. Ale jest jeden plus... 17-20 lipca robię kurs instruktorski🙂
Cały dzień siedzę nad egzaminami z ekonometrii z ubiegłego roku i to niestety wcale nie będzie takie proste, jak myślałam i pewnie będzie mi ciężko, mimo 5 z ćwiczeń. Stresuję się, bo miałam nadzieję, że to bazy danych (z których nadal nie ma wyników) będą tym gorszym zaliczeniem 🙄
Nesca92, jak sie uczyłam do poprawki to uczyłam się z materiałów na kolokwia. Na drugim terminie się więcej pytań powtórzyło, na pierwszym mało. Na drugi umiałam naprawdę bardzo dużo, a teraz wiele pamiętam.
O chirurgii słyszałam, nie ma to jak zmuszać studentów do kupowania swojej książki...
Książka sama w sobie jest ciekawa, ale te liczby to przesada;p
Ale... dzisiaj wieczór z filmem i czipsikami ;p Od jutra zacznę 😉
maracuja, graty  😀 ja ciągle jakoś nie mogę uwierzyć, że to wszystko zdałam, teraz tyyyyyyyle wakacji  😜
Zaliczyłam bazy danych na 77%, więc może będzie 4 😀

Za to jutro ekonometria, której się boję, bo niby dużo umiem, a jednak zawsze może się trafić coś, co mnie pokona. A niestety zadania są tak rozbudowane, że ewentualna pomyłka ciągnie się do samego końca we wszystkich podpunktach... No nic, dzisiaj jeszcze poczytam notatki, a jutro będzie co będzie - oby mnie tylko stres nie zjadł do reszty.

Za 16 godzin wakacje! 😀
fin, po prostu unikaj chaosu na kartce, pisz krok po kroku, żebyś zawsze mogła coś skontrolować. Mi to bardzo pomogło na matmie i w klasie maturalnej już oduczyło tego, że z plusa robił się minus itp. No i trzymam kciuki 🙂
U mnie jutro wyniki ostatniego egzaminu, mam nadzieję, że ktoś wrzuci fotkę. Liczę, że marne 3 będzie, chociaż teraz nachodzą mnie myśli, że mogłam się machnąć przy przenoszeniu odpowiedzi na tą kartę. 
Właśnie wróciłam z wiejskiego wesela.
Jutro punkt 8,30 inżynieria procesowa.
Trzymajcie kciuki za cuda !  😁
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
29 czerwca 2014 21:02
Wkurzają mnie przedmioty po 2 punkty ECTS. Muszę sobie powybierać, ale zdecydowana większość ma tylko 2 punkty co oznacza, że będę chodzić na 15 przedmiotów  🤔 I wcale nie są to przedmioty proste albo mające mało godzin..
Genetyka zdana!  😜 Czyli mam juz zebrane wszystkie "pokemony" na uczelni 😜, jutro niose prace do dziekanatu zeby puscili przez antyplagiat (wrzucalam sobie wczoraj jej fragmenty w googla i jesli juz cos wychodzilo to publikacje ktore nawet nie byly zwiazane z moim tematem pracy) i mam nadzieje ze na 11go wyznacza mi obrone. 🏇
kotlet gratulacje !
fin Jak poszło?
Interbeta, egzamin chyba układała nasza babeczka od ćwiczeń, bo pierwsza strona była identyczna, jak na kolokwium kiedyś. Wydaje mi się, że było łatwe i poszło mi dobrze 😀 Wyniki jutro lub pojutrze, wtedy będę wiedziała czy na pewno mam wolny wrzesień.
Kotlet gratki! To ciśnij do obrony 🙂

Ja oficjalnie zakończyłam dzisiaj edukację studencką, egzamin obroniony na 5.0 🙂 Bardzo przyjemna rozmowa była.
Aczkolwiek nie opuszczam nauki zupełnie, bo od października planuję dr, ale na PANie.

[img]https://scontent-b-cdg.xx.fbcdn.net/hphotos-xpf1/v/t1.0-9/10464358_689720894398503_7208695369695644536_n.jpg?oh=7accf8a8330b35b12928ebd65b93b05b&oe=542E715C[/img]
jestem oczarowana dupowatością mojego roku. :/
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
01 lipca 2014 14:11
kolebka dr na PANie  👍
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się