Howrse gra :)

Wymienię jeden kupon z com. na kupon pl.
54 ro otworzonych by mieć 2 Jesienie. koszmar
No to mamy pecha. albo coraz trudniej zdobyć te bościaki. 2 Wiosny zdobyłam otwierając kilka RO, nawet 10 nie poszło, Lata już trochę więcej, ale też nie przekroczyło 15. Z to Jesieni chyba nie zdobędę.
Wysyłam losy większości 😉 Jak ktoś nie dostał, to napiszcie, bo nie do końca ogarniam z rv, a kto nie 😉
watrusia ja się boję Zimy, bo będzie w wyzwaniu, a nie mam diamentów, no i mam tylko 1 wyzwanie na stanie.
Kupony nie chcę ruszać, a będę musiała, choć nie wiem czy nie pójdą w piniatach.

Na pewno zrobią Zimę mega trudną do dostania, bo dużo osób ma 3 konie i będzie chciało mieć do kompletu.

Witaj, rosolowa,

Bierzesz udział w ostatnim losowaniu z 30 losami.
Wygrywasz:

1 x
Róg Obfitości

1 x
Ostrogi

4 x
Lonża
z 4 losami

9 losów na następne losowanie
z 7 losami

8 x
Punkt dorastania
z 5 losami

4 600  Equus
z 6 losami

10 x
Rzepa
z 2 losami

1 x
2** czaprak do jazdy Klasycznej

1 x
3*** Klasyczna uzda

1 x
2** Owijki

1 x
2** Nausznik
Cierp1enie, może uda ci się uzbierać diamenty, mi po kupnie lata, udało się uzbierać ok 120. Ja wyzwania mam tylko 2.
pewnie się uzbiera z 200 diamentów do zimy, jednak to za mało, bo wyzwanie pochłania aż 20 szt 🙁

edit:
z rana
Witaj, rosolowa,

Bierzesz udział w ostatnim losowaniu z 20 losami.
Wygrywasz:

1 x
Róg Obfitości

1 x
Puszka Pandory

1 x
Ostrogi

1 x
Lonża

5 losów na następne losowanie
z 3 losami

7 x
Punkt dorastania
z 4 losami

3 400  Equus
z 6 losami

5 x
Rzepa

2 x
2** Owijki
Ile można mieć maksymalnie punktów w piniatach? Wydaje mi się, że któreś klikanie chyba opuściłam 🤬
Nancy, mam 14 w krokodylu (+ czekam na 5 kliknięć od znajomych) i jedno chyba odpuściłam :/
U mnie jest 3 na Sowie 😉

Cierp1enie, masz więcej tych nyksów? Chętnie kupiłabym jeszcze ze trzy :kwiatek:
Przetrzymałby mi ktoś 1430000 eq? 👀 W dwóch koniach niestety trzeba.
Sprzedam nyks 3 kupony  😉
Dementek   ,,On zmienił mnie..."
28 czerwca 2014 13:11
[quote author=budyń link=topic=49169.msg2128824#msg2128824 date=1403953216]
Przetrzymałby mi ktoś 1430000 eq? 👀 W dwóch koniach niestety trzeba.
[/quote]

Wystawiam Ci 2 konie.
U mnie jest 3 na Sowie 😉

Cierp1enie, masz więcej tych nyksów? Chętnie kupiłabym jeszcze ze trzy :kwiatek:


mam jeszcze 3 szt, ale 2 muszę zostawić, bo mam 2 wagi temidy
ewentualnie 2 szt mogę Ci sprzedać w poniedziałek 🙂
Ja mam tylko jeden klik na sowie :/ gdzieś zapomniałam. Ale ogólnie te nagrody to trochę do bani.  Jak narazie to owijki, siodła itp.
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
28 czerwca 2014 14:19
Ja dopiero 2 na krokodylu... 😵
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
28 czerwca 2014 16:06
Wczoraj z losowania o 20
1 x PH
1 x kaloszki
1 x lonża
1 los
2 x PD
1000 eq
5 x rzpa

Dzisiaj
losowanie o 6
1 x lonża
2 x PD
600 eq
10 x rzep
1 x owijki

losowanie o 12
1 x siodło 3***
1 x owijki
1 x nauszniki


Czy tylko ja mam wrażenie, że w tym losowaniu wpadają dosłownie same śmieci? Wcześniej praktycznie za każdym razem wpadło coś z CR
Bardzo chętnie kupię OM w każdej ilości za 2 kupony sztuka, proszę o wystawianie na Alicred  :kwiatek:
Gdyby ktoś miał na sprzedaż skupuje :
2 złote jabłka za 1k
2 łzy afrodyty za 1k
1kk za 1k / 2kk za 2k
można wystawić konia w cenie przedmiotów i przedmioty na wymianie dla Awa09
dziś w 1 ro miałam

Wygrywasz!
Sprawdź, co wygrywasz z Rogu Obfitości...

Ostrogi
3 000 Equus
15 rzep
3 mieszanki kaloryczne
4 punkty dorastania
Znalazłeś Jesień, który zostanie dodany do twojego konta w przeciągu kilku minut!


wychodzi 56 ro i 3 jesienie
[quote author=Olcia_93 link=topic=49169.msg2129124#msg2129124 date=1403985281]
2 złote jabłka za 1k[/quote]
😁

Ostatnio wymieniam jedno złote jabłko na jedne objęcia morfeusza, więc po ich sprzedaży wychodzi mi, że na jabłku zarabiam 2 kupony. Nie wiem komu opłacałoby się sprzedać 2 za 1 kupon, skoro mógłby w to miejsce (po wymianach na OM) dostać 4 kupony 😁
Bardzo chętnie kupię OM w każdej ilości za 2 kupony sztuka, proszę o wystawianie na Alicred  :kwiatek:


podeślę standardowo w poniedziałek  :kwiatek:
Dementek, dzięki wielkie, masz już zwrotne rumaki : )
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
28 czerwca 2014 23:07
Jak to jest z uśmiercaniem koni? Wiem, że na kupon to 10 miesięcznie, ale ten miesiąc się liczy od 1go do 30go, czy od ostatniego (10go) uśmierconego konia?
safie, od ostatniego 😉


edit:
Nie wystawiajcie koni boskich na sprzedaż "do negocjacji"  😵
"12000eqquns za tego konia pliska ja nie mam rzadnrgo boskiego"
tak się składa fin że nie każdy wymienia jabłka na om, bo sporo graczy sprzedaje 2 sztuki za kupon
witam serdecznie szukam boksu dla źrebaka do treningu po treningu UM wyniesie okolo 1900,poki co jest 400,zalezy mi na marchewkach,łąkach min 70% żyzności i na lekcjach min.55eq znajdzie się jakiś wolny boks? koń zostanie wytrenowany do końca dziś do wieczora. Jeśli ktoś chce zpbaczyć żreba to u mnie w zakładce inne konie calcite,nick na howrse andegavenka tak samo jak tutaj.
Złote Jabłko
1 000 Equus
10 rzep
3 mieszanki energetyczne
3 punkty dorastania

Znalazłeś Jesień, który zostanie dodany do twojego konta w przeciągu kilku minut!

W 2 RO  🤣
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
29 czerwca 2014 16:55
Dzisiaj

losowanie o 6:
1 x ZJ
1 x ostrogi
3 losy
5 x PD
600 eq


losowanie o 12:
2 losy
3 x PD
400 eq
5 x rzepa


śmieci, śmieci, śmieci  😵
Ja jedynie w tej loterii z CR to miałam KM a tak to same śmieci niestety
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się