Zdjęcia Re-Voltowiczów & Voltopirów! ;)

To nie wiem jakie miała laminowanie (tylko takie u fryzjerki) koleżanka, że jej wyprostowało 😁
Bischa   TAFC Polska :)
22 czerwca 2014 09:38
Pisali tam, gdzie czytałam, iż włosy stają się cięższe, może to kwestia tego? O keratynowym wiem, ale na razie za droga impreza 🙁
Bischa, Długie kręcone wyglądają dobrze, jeśli są w całości długie, bez grzywki. I tak moim zdaniem będziesz wyglądać najfajniej. Kręcona grzywka nie wygląda korzystnie, ale jeśli konieczne chcesz ją mieć, to prostuj samą grzywkę. Ja tak robię, kilka stron temu wrzucałam zdjęcie. 🙂
Bischa   TAFC Polska :)
22 czerwca 2014 10:40
Zapuszczam grzywkę, mam jej dość. I tak jej nie było głównie, bo się na boki rozsuwała. Jak urośnie odpowiednio, resztę włosów do niej wyrównam.
keratynowe jest super! i jak się popatrzysz w mniejszych salonach to na Twoją długość włosów będzie to ok 150zł, więc be tragedii 🙂 Albo możesz sama kupić keratynę (ok 70zł) do tego winko i zaprosić koleżankę, żeby ci zrobiła prostowanie, bo wcale nie jest ciężko zrobić to samemu. A bardzo ładnie ci w prostych włosach 🙂
Bischa   TAFC Polska :)
22 czerwca 2014 11:28
Winko do picia, czy prostowania? 😁 Lepszy byłby kolega do winka 😎
Bischa- Od razu jak zobaczyłam Twoje foty, pomyślałam, ale jej ładnie w długich prostych włosach! Na zdjęciu z Thomasem wyglądasz super, tak świeżo 🙂
Zaprzyjaźnij się z prostownicą na dłużej 😉
yga   srają muszki, będzie wiosna.
25 czerwca 2014 08:19
To może ja wyskoczę z nowymi  🏇
przedweselnie i 2 makijażowo-fryzurowe dorwałam.
To ja tez się pochwalę zdjęciami z sesji 🙂 W obiektywie Justyny Chmielewskiej 🙂



martkagd, na pierwszym wyglądasz jak Cameron Diaz  😀
Rosek  ale super!! Chyba widzialam na fejsie wiecej?

Yga niezla z ciebie Laska


Tu dwa kolejne. Kocham to czarno-biale! Bedzie wisialo nad kanapa

Carmen , może rzeczywiście troszkę na tym zdjęciu 🙂

Anka
, wow jakie mroczne zdjęcia 🙂
madmaddie   Życie to jednak strata jest
28 czerwca 2014 18:41
Anka, wow wow wow, każde jedno jest czadowe!  😍
Gdy na wiankach sie nic ciekawego nie dzialo to osiagnelismy szczyt glupoty ... 😉
Alabamka- SUPER< SUPER fota !  😍
tunrida Dzieekuje  :kwiatek:
fot. najlepsza wilczyk   😜



Bischa   TAFC Polska :)
29 czerwca 2014 16:29
Mnie w zdjęciach Anki strasznie nie podobają się okropnie mocne makijaże 🙁 Nawet tylko do sesji.
yga   srają muszki, będzie wiosna.
29 czerwca 2014 16:38
A mi się właśnie podobają, taka stylizacja zdjęć, mają być MOCNE, wyraziste, a nie jakies plenerkowo-romantyczne.
Anka, nie wiem czy i ja sobie tego zdjecia nie powieszę  😁
Bischa   TAFC Polska :)
29 czerwca 2014 16:55
Reszta tak, ale ogólnie ostre makijaże mi przeszkadzają 😉
taki jest charakter sesji, mocny makijaż podkreśla to co przekazuje.
Anka - pierwsze mega!!! jak BlackSwan
Bischa   Dokladnie tak. Ja nie mam ochoty na slodkie, plenerowe zdjecia. Raczej bardziej mi leza takie "inne" sesje. Dlatego takie makijaze, bo takie tematy - jak juz Yga powiedziala 🙂 bez makijazu sesja z rzesami i ostatnia nie mialy by sensu 😉

TamTam  dzieki 🙂 kumpel porownal to do zdjec Bowiego

Yga   no co ty 😉

madmaddie   Życie to jednak strata jest
29 czerwca 2014 18:59
ja bym sobie oba powiesiła, nie mogę się napaczeć  😍
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
29 czerwca 2014 19:02
infantil, alabamka jakie Wy sliczne jestescie!
Anka jest moc
infantil jesteś śliczna
Alabamka Mega klimatyczne zdjęcie,urzekło mnie  😍
CzarownicaSa,  no przestan... gdzie ? 😉
Karino1998 Dziekuje  :kwiatek: (w sumie -my)
martkagd ale z Ciebie śliczna dziewczyna🙂
Mi się akurat Cameron Diaz nie podoba 😉 zdecydowanie jesteś lepsza wizualnie w mojej ocenie 😁

parkowe🙂

Anka- Wyglądasz jak Pani Zima 🙂 Zróbcie kiedyś taka stylizację.
Thymos , dziękuję bardzo za miłe słowa  :kwiatek: Ty też jesteś piękną dziewczyną ale już to pisałam kiedyś 🙂  Co do Cameron Diaz , też nie jestem fanką jej urody 😀 W realu może mam do niej podobny ciut kolor oczu 🙂 Na tym zdjęciu ponoć przypominam Pipi Lansztrung a więc kobieta zmienną jest  😁
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się