Kącik Rekreanta cz. VII (2014)

Malaaa, nawet Bunia brzuch jest na pewno grzechu wart 🙂

anai, gratki za zerowe przejazdy 🙂

baffinka jutro ostatni egzamin, także proszę o kciuki! i wracamy do konkretnych treningów i zawodów  😅
Burza Bunio raczej nie narzeka i pewnie jeszcze trochę by  poleniuchował, bo ostatnio najczęściej tak spędza czas 
Tulipan heh dobrze wiem, ze nadwaga jest szkodliwa bo przecież mój B. był upasiony jak świniak🙂 Ale nadwaga a pare kg więcej to dla mnie 2 różne rzeczy i też mam ten problem, że w sezonie pastwiskowym koń przybiera trochę na wadze a nie mam już z czego obciąć żarcia, bo nawet pół miarki owsa nie dostaje tylko jest na samych, specjalnie dla niego dobranych paszach. Moge go nie wypuszczać na trawe, wtedy będzie fit, ale ja nie widzę w tym sensu. Dlatego tak się odniosłam do wpisu juliadny  🙂
Anai dzięki  :kwiatek: Szkoda, że nie dałaś rady, ale zdrowie najważniejsze! Kiedy coś następnego planujesz? A Dinuś super się spisał  😀
AgaEl super, że się przełamałaś. Gratulacje  😀
Ekuss dziękuje  :kwiatek:
Malaaa trzymam kciuki w takim razie, żeby bez poprawek się obyło  😀 Bunio ale ma dobrze  😎
baffinka, na pewno 19-20 lipca. U nas niestety w wakacje prawie nie ma zawodów.  Są raz w lipcu i raz w sierpniu regionalne.  Porażka.  Będą też w sierpniu zo i może przy okazji zrobią regionalki,  ale to nic pewnego. A miałam plan wykorzystać wakacje na zawody 🙁
Burza, dzięki!  Bardziej się stresowałam niż gdybym ja sama jechała 😉
Malaaa, jaka piękna łąka!  I kciuki oczywiście są!
baffinka dzięki ogromne 🙂 ja czuje się ogromnie wygrana bo wygrałam ze sobą  😀
Miło Was się ogląda na fotkach  anai także 🙂

Pod koniec sierpnia kolejne zawody :P

Mam cudownego konia z cholernie dobrą głową. Ogólnie na rozprężalni luzik,a na parkurze elektryczny ale pozytywnie 🙂 No i chłopak nie boi się przeszkód.




Wpadam z foteczkami i wypadam 😉
agaEl, super, że tak dobrze Wam poszło!
Ulalala, piękne zdjęcia 😉

Przyszłam się pochwalić udanym debiutem 🙂 jestem bardzo zadowolona, bardzo dumna z konia, który miał nie lada wyzwanie bo podłoże do najlepszych nie należało :/
4 miejsce w LL to myślę fajny wynik jak na pierwszy raz 🙂

Revoltowiczka gratulacje 🙂
DressageLife pięknie wyglądacie! A co to za podkładka pod nachrapnikiem? Chodzi o wygodę konia czy jakoś inaczej to działa?
revoltowiczka., Dziękuję😉 No i gratulacje. Gdzie startowaliście ?
revoltowiczka. gratulacje 🙂 No właśnie, gdzie ?
Chciałabym tylko napisać tym, którzy mnie czytują, że prawdopodobnie jestem zmuszona zrezygnować z jazdy sportowej na najbliższy sezon, gdyż - jak już niektórzy wiedzą - ukradziono mi czy też zgubiono paszport Lilith, a wyrobienie duplikatu niemieckiego paszportu nie wydaje się zbyt proste, zarówno pod względem formalności, finansów jak i czasu... Na razie jeszcze nie bardzo w to wierzę, że w naszym kraju panuje aż taki absurd (przesyłka polecona, specjalna i co? nie ma), nie szukałam informacji, jak "uratować" sprawę i wyrobić ten duplikat, więc żyję w przekonaniu, że zakwalifikować jej do MPMK w tym roku nie zdążę... A to był nasz główny cel 🙁
Co za tym idzie, chwilowo milknę w Kąciku, czytuję Was regularnie i tak zostanie niezależnie od mojej aktywności. Wolę wrócić z postem pełnym radości i fajnych newsów, niż zadręczać Was teraz jęczeniem: o, jak bym chciała na zawody... 😉

Jeżeli mogę prosić, to trzymajcie po cichu za mnie kciuki, bo życie nieźle wystawia mnie teraz na próbę i zagubienie paszportu to jedna z "delikatniejszych" spraw. Miało być łatwiej w tym 2014, a jest... no, wiadomo, jak 😉

Pozdrawiamy serdecznie z teamem "2 kobyły, baba i brak paszportu"; startującym powodzenia na zawodach, trenującym wiele radości z pracy z końmi, a wszystkim dookoła jak najmniej problemów i słonecznych, pięknych wakacji  :kwiatek:
I mam nadzieję, że jak najszybciej wrócę do Was z dobrymi wieściami 🙂
xxmalinaxx, trzymaj się! Są jakieś szanse na odnalezienie się paszportu?  Poczta potrafi znaleźć jakiś list kilka tygodni po czasie.
anai dzięki  :kwiatek: Szanse są małe, bo - absurd cholerny i totalny - przesyłka została zarejestrowana tylko przy nadaniu, potem już nie. Poczta, na której nadałam, twierdzi, że przesyłka na pewno poszła dalej - punkt rozsyłki za to twierdzi, że jej na pewno nie dostał. Nikt nie może tego potwierdzić, więc słowo przeciwko słowu. Jest fajnie  😵
anai, możesz być dumna  z seniora 🙂 Powiesz, o ile to nie tajemnica, ile dzierżawczyni ma lat? Ma naprawdę genialną opcję do zdobywania doświadczeń, tylko pozazdrościć 🙂

xxmalinaxx, o kurde, ale masakra 🙁 Mi wyrobienie duplikatu zajęło kilka dni, jak się w końcu za to wzięłam - ale to był polski paszport... Myślę, że jeszcze przyjdzie tą pocztą, czasem rzeczy potrafią się naprawdę na długo zgubić! Paczka z allegro raz szła do mnie ponad miesiąc, zgubili po prostu.

O rany, ale się ekscytuję tym wyjazdem do Białego Boru! Będziemy mieć 2 treningi dziennie, do tego na pewno kilka na krosie. Ja jeszcze mam tak, że uwielbiam oglądać cudze treningi, więc pewnie będę całe dnie siedzieć przy placach do jazdy i się gapić popijając Reddsa 😉 Kupiłam milion wcierek, olejów i innych cudów, żeby mój biedny koniczek to przetrwał, ale po wczorajszej jeździe nie mam wątpliwości co do jego kondycji :evil: Nie wiem czy to wina tych kilkugodzinnych terenów mazurskich czy czego, ale dziad nie do zmordowania i jakoś taki bardziej z własnym zdaniem niż kiedyś.
Dzionka, rocznik 56 😉  Jestem z nich dumna bardzo!  A Tobie zdecydowanie zazdroszczę  Białego Boru. 
anai, no i super, brawo dla tej pani! Muszę mojej mamie te zdjęcia pokazać 🙂 Btw czy mi się wydaje, czy jakąś "mocną" tą Lkę postawili? Przeszkody wyglądają na co najmniej pełnowymiarowe 🙂
Dzionka, sama je podnosilam i mierzyłam 😉 Jedynka miała 90cm, wejścia w linie i szereg 95,  wyjścia i pojedyncze przeszkody 100, ostatni okser 105.
anai, a widzisz, to te na zdjęciach, szczególnie oksery, wyglądają na spore 🙂 Ostatnie pytanie, bo piszę maila do mamy 😀 Nie wiesz od jak dawna dzierżawczyni jeździ konno?
Libella, Ulalala, agaEl dziękujemy  :kwiatek:
Jechaliśmy towarzysko w Stajni Bajka, Radzymin 🙂
anai, a widzisz, to te na zdjęciach, szczególnie oksery, wyglądają na spore 🙂 Ostatnie pytanie, bo piszę maila do mamy 😀 Nie wiesz od jak dawna dzierżawczyni jeździ konno?

Długo jeździ, bo zaczynała w czasach naszego ZT dla ogierów w Sopocie, coś ok. 30 lat temu. Ale nigdy nie jeździła jakoś sportowo, raczej z częstotliwością i jakością średniej szkółki (nie obrażając szkółek).

DressageLife zdjęcia super, co jechaliście? Zadowolona jesteś?  🙂
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
30 czerwca 2014 14:17
A ja wpadam się pochwalić, że 28.06 z Warusiem stuknął nam ROK 😲
Kiedy to zleciało, nie mam pojęcia, ale pamiętam jak ciężkie były początki, jak się przejmowałam, że "ja nie umiem", "nie nadaje się", aż w końcu odnaleźliśmy wspólny język. Rok bardzo wesoły,  były wzloty i upadki (dosłownie 😂 ) ale i tak bardzo się cieszę ile mnie nauczył 😍


A dodatkowo wczoraj na całkowitym spontanie pojechaliśmy na zawody towarzyskie do stajni obok, niestety bez szału, bo i ja miałam przerwę, bo wyjechałam i Waruś nakręcił się jakby miał mistrzostwa świata jechać 😁 a i podłoże było mega śliskie, więc z P zrezygnowałam po przejeździe LL jak na każdym zakręcie Warusiowi tyłek się ślizgał i tylko w LL 3 miejsce, a w L miałam zrzutkę, bo tyłkiem przysiadłam 😵




ChingisChan   Always a step ahead! :)
30 czerwca 2014 14:20
Hermes kamizelka założona po upadkach? 🙂
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
30 czerwca 2014 14:27
ChingisChan, hahah dokładnie. Stwierdziłam, że za bardzo szanuję swoje zdrowie i moje kończyny i na wyższe parkury czy w teren kamizelka idzie 😉
ChingisChan   Always a step ahead! :)
30 czerwca 2014 14:37
Hermes no i bardzo dobrze! Ja siebie bez swojej kamizelki nie wyobrażam, bo koń to tylko koń. 🙂
Wsiadłam na konia mego po miesięcznej przerwie, moja noga w końcu zagojona  😜
Mini sesyjka z juliadną 🙂

[img]https://lh6.googleusercontent.com/-C3NbN1bBj28/U7F4_0nycvI/AAAAAAAAT80/pCAIuUkYbMI/w243-h366-no/Treningi++%25C5%2581%25C4%2599%25C5%25BCkowice+493.jpg[/img]

TAP MADL
[img]https://lh4.googleusercontent.com/-DTimGOnpF8Y/U7F4WVn6NAI/AAAAAAAAT7k/wBkrnh9zDVw/w243-h366-no/Treningi++%25C5%2581%25C4%2599%25C5%25BCkowice+473.jpg[/img]

I jedno z jazdy, bo lepiej nie upubliczniać się po takiej przerwie 😉
[img]https://lh4.googleusercontent.com/-HrrWB7hSWzA/U7F1WaR7xAI/AAAAAAAAT2w/CkhO-8nNtQg/w552-h366-no/Treningi++%25C5%2581%25C4%2599%25C5%25BCkowice+316.jpg[/img]
tulipan , nie bardzo- 59,800 coś tam-było bardzo kiepsko,po pierwsze opadł z sił,po drugie zakopał się w podłożu (to nie był czworobok,tylko dół z piachem) w efekcie w ogóle nie szedł do przodu a kiedy próbowałam go pchnąć w kłusie to zaczynał galopować,więc nic w kłusie nie zrobiłam.
Wygrałam,ale to nie było moim celem,poza tym w C-4 było pięciu zawodników,więc umówmy się że żaden tłum.
Więc niestety ale na ZO w Golden Horse znowu muszę jechać C,co jest frustrujące bo już bym jechała MR,ale nie podejmę się tego dopóki będzie taką zatyczką na czworoboku... :/
DressageLife kiepskiego podłoża nie przeskoczysz niestety. Moje tak samo się blokują na kopnym lub zbyt twardym podłożu  😉 W takim razie trzymam kciuki za kolejną Cetkę i niech będzie ostatnią przed MR  🙂
baffinka umknęło mi Twoje pytanie 😡 starty póki co zawieszone. Trener zalecił  pracę . W zamian za to jutro trening wyjazdowy  🏇
kolebka ale Ruda jest ruda 🙂
juliadna chętnie zobaczyłabym więcej Fuerte , szczególnie pod siodłem  😀
gryglodor mały rośnie jak na drożdzach, a jak z jego podtuczeniem?  😉
Byłam już z tym zdjęciem w dwóch innych wątkach , ale tutaj te muszę się pochwalić, bo duma mnie rozpiera . Jeszcze niedawno zrzucał wszystko na swoim grzbiecie, a teraz jest dosłownie złotym koniem !  😀
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się