Końska rewia mody cz. VIII (2014)

Precelek dzięki 😉 chociaż szczerze, bałam się, że bardziej będzie się zlewał a na żywo wygląda nawet ok 🙂 O jakimś jasnym czapraku właśnie intensywnie myślę. Chyba mi się szmatoholizm od nowa uruchamia, także możecie liczyć na foty... 😉
A tym czasem mam jeszcze kucyka w kantarze Blue-white-toffee:
wątek zamknięty
Donia Aleksandra, ślicznie, zwłaszcza w ocean- jednak co cotton to cotton 🙂

huzarova, bardzo ładnie!
wątek zamknięty
ma ktoś podglądowe fotki euro stara EXCELLENT Badge - umber ? i eskadrona college z ng ? 🙂😉 bardzo była bym wdzięczna 🙂
wątek zamknięty
Libella - ja widzę go w gelbie z Eskadrona  😍
wątek zamknięty
Cierp1enie ja go nawet mam w gelbie  😎 Jak mi się uda odgrzebać foty to wrzucę.
Edit: nawet znalazłam. Tylko nie widać, że to gelb 😵


Chyba czas na jakąś szmato-sesję... 😉
wątek zamknięty
kujka   new better life mode: on
29 czerwca 2014 20:55
to ja wrzucam klasyke eurostara z owijkami API (ktorych nie lubie strasznie i wiecej nie kupie!)

wątek zamknięty
Libella - koniecznie nowe foty!

Kujka - cudownie  😍 uwielbiam ten pad i nie wiem, dlaczego nie mam go w swojej kolekcji.
wątek zamknięty
kujka, swietnie wyglądacie 🙂 czemu niej lubisz owijek?
wątek zamknięty
kujka   new better life mode: on
29 czerwca 2014 23:10
hedonistka, wole szersze i dluzsze. Te sa jakies takie no... no jak dla mnie to widac ze producent przykutwil na materiale :P
Do tego zwijaja sie na koncach, tak jak juz pisala gdzies Emptyline.

Moje ulubione owijki to zdecydowanie anky: szerokie, dlugie, z miesistego polaru. Ale mam te ze starszych serii, nie wiem jak z jakoscia tych aktualnie produkowanych.

Cierp1enie, dzieki 😉

wątek zamknięty
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
29 czerwca 2014 23:37
kujka piękny koń w świetnej formie tak przyciąga uwagę, że mógłby mieć nawet zielone owijki i fioletowy czaprak, bo i tak bym nie zauważyła 😁 😜

Ja mam owijki Anky ze starych kolekcji i z nowych i polar jest tak samo mięsisty i gruby zarówno w jednych jak i w drugich. Niestety owijki z czasem bardzo "chudną" 😁 Ale i tak je uwielbiam 😉
wątek zamknięty
emptyline   Big Milk Straciatella
30 czerwca 2014 00:24
kujka, no właśnie! Bo te API to są na Całusa, zdecydowanie. Też najbardziej lubię ANKY, choć te z kolei za duże trochę na nas, ale sztukę zawijania opanowałam i zdecydowanie jakościowo są najlepsze.
wątek zamknięty
Liviaczaprak o ile się nie mylę ma czerwono -granatową lamówkę. Więc pasuje do tego ,co napisała Precelek 😀
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
30 czerwca 2014 08:41
huzarova, pięknie! Taka stypa jest super 🙂

anil, fakt, na fotce tak źle ten kantar nie wygląda - ale jak jest taki przebajerowany na żywo, to dobrze, że u nas takich nie ma 😉

Libella, haha, jaki uśmiech 😁 Ładny ten Marone, choć fakt, że się trochę zlewa z maścią konia 🙂

kujka, pięknie! Idealne kolory dla Gilka 🙂



wątek zamknięty
kujka   new better life mode: on
30 czerwca 2014 12:07
Strucelka, o jaa az buraka spalilam do kompa! Dzieki!!
Livia, dzieki 🙂 mi tez on sie najbardziej podoba w roznych odcieniach brazu, bezach...
wątek zamknięty
Mam prośbę, ubrał by mi ktoś tego pana w anky dusty blue i denim?  😡


wątek zamknięty
Zna ktoś i mógłby podać wymiary czapraków wszechstronnych jarpola i eskadrona ?  :kwiatek:
wątek zamknięty
https://www.facebook.com/kompleciki widzę, że szmatoholskie zdjęcia znowu w internetach  😉
wątek zamknięty
Juliadna króluje na komplecikach 😁
wątek zamknięty
quanta też - wyczuwam małą burzę z tytułu wykorzystania nie swoich zdjęć. 😉
wątek zamknięty
Livia też  😉
wątek zamknięty
ma ktoś może zdjęcie jak wygląda taka zieleń na kasztanach? 🙂

na 'rewi mody' nie ma akurat takiego odcienia na nich 🙁
wątek zamknięty
Wrzucam mojego modela poglądowo w eskadronie lilac. Przyzwyczajajcie się do wersji dresiażowej, bo mam tylko dwa czapraki pod ujeżdżeniówkę i przewiduję powiększać kolekcję 😉 Czy wersja pony DL nie byłaby lepsza pod to siodło? Nie wiecie ile krótsze są czapraki o tym profilu od fulli?


wątek zamknięty
koniara983, kijowo. 😉 kilka stron wcześniej Brzask wrzucała
Dzionka, fajnie!
wątek zamknięty
Dla mnie bez efektu wow, ale do codziennego użytku i eleganckiego looku w sam raz 🙂
wątek zamknięty

Zuzu. no faktycznie 😀 jeżeli to taki sam odcień co mój to zrobiłam udany zakup 😀
wątek zamknięty
Dzionka, wg tabeli na www Equishop PD powinien być długi na 50 cm a wysoki na 47 cm. Aczkolwiek wg mnie tabela jest ciut przekłamana; mój PD  jest długi na 54 cm a wysoki na 50 cm, jesli chcesz mogę CI przesłać zdjęcia z centymetrem.
Pod siodłem wygląda tak jak na zdjęciu.

długość siedziska w lini prostej od łęku przedniego do tylnego to 39 cm, tybinka od zamka ok 34 cm; długość siodła w poziomie, na wysokości zamka do poduszek, 45 cm 🙂
wątek zamknięty
Dzionka moim zdaniem w fullu jest bardzo ok, bo do konia rozmiarowo fajnie pasuje 😉
wątek zamknięty
koniara983, w szmatoholikach masz mnóstwo.

Dzionka, super fajny kolor, zazdroszczę!  😜
wątek zamknięty
GosiaG, wielkie dzięki za wszystkie wymiary! To nie wiem czy z kolei za krótki by nie był. Zmierzę swoje siodło w wolnej chwili i dam znać 🙂 Btw super siwkowi w tym kolorze.

Fokusowa, chyba masz rację, chociaż troszkę mi się jednak kołderkowaty wydaje 😉 Może mam za duży kontrast po czaprakach skokowych jeszcze 🙂

Burza, dzięki 🙂
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
30 czerwca 2014 21:04
Dzionka, moim zdaniem ten full jest ok 🙂 Poniaki są pod naprawdę małe siodła, mnie pod Luckiem wyglądają na ciut przymałe, a to nie jest takie duże siodło. I kolor bardzo fajnie do Dzionka pasuje 🙂
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.