JMPA - Toruń

Happiowa   córka grabarza
22 sierpnia 2012 21:05
ooo, jakie mam ładne zdjęcia!  😍
Pstrykałam w sobotę, klasę Open i seniorów, ale nie wrzucam nigdzie wszystkich zdjęć. Jeśli ktoś chce, może podejrzeć TU i ewentualnie opisać konia/znaki szczególne, to pogrzebię w folderze 🙂
(przypadkiem wpadłam na zielone stopki od strzemion, więc gdzieś one są XD)
Happiowa   córka grabarza
28 sierpnia 2012 20:49
To moje znaki szczególne już znasz, to nie wiem gdzie wrzucisz- wyślesz na maila, wstawisz tu czy na fejsa, czy tu do galerii :p? W ogóle znalazłam dużo zdjęć z tych zawodów, aż jestem zdziwiona 😉
Achaja znaki szczególne? gniado-srokata kobyła, siateczka na grzywie i gniady wałach ( mam w galerii ich zdjęcia), moim głównym znakiem szczególnym jest chyba toczek, CASCO Spirit, taki z diamencikami ^^ mail: ada.wieczorek@o2.pl , jak coś mojego wynajdziesz to będę wdzięczna  :kwiatek:
Happiowa, podaj mi maila na pw 🙂 add77, poszukam i wyślę pewnie jeszcze dzisiaj 😉
add77, poszukam też u siebie po powrocie do domu 🙂
Wszystkich zdjęć chyba nie dam rady wrzucić. Niestety mój komputer odmawia współpracy :| Wstawię do galerii te, o których będzie mowa, resztę pewnie wyrywkowo.
domiwa   W poszukiwaniu prawdy, mojej prawdy...
30 sierpnia 2012 18:45
Jakby ktos mial gniada kobyle , malowana ze strzalka na glowie, czerwona kokardka w ogonie, granatowy czaprak mattesa wyciety i biala plama na zadzie to poprosze na minika@autograf.pl
vayra   Life is life
24 lipca 2013 20:43
A w tym roku kto sie wybiera? Duzo osób i mam pytanie duzo par startowało w zeszlym roku w konkursach????
Szukam transportu dla 2 koni z Grudziądza do kaszczorka na JMPA ,nie musza jechac razem..
majeczka   Galopem przez życie!
28 lipca 2013 18:43
My niestety w tym roku nie jedziemy. Podłoże mi nie pasuje kompletnie.
Szukam transportu z Poznania na JMPA dla klaczy, może ktoś z Poznania lub przejeżdżający przez niego ma miejsce w przyczepie?
vayra   Life is life
29 lipca 2013 05:27
My niestety w tym roku nie jedziemy. Podłożme mi nie pasuje kompletnie.

Majeczka, a jakie jest? Ile w ogole par w konkursie startuje?
majeczka   Galopem przez życie!
29 lipca 2013 06:05
wg mnie bardzo kopne, nie wiem może mam za duże wymagania, mi ani klaczcę na której jechałam kompletnie nie pasowało, może przy konkursach 80 cm nie ma to znaczenia, mi w Open jechało się tragicznie, konia wycofałam.
Nie pamiętam dokładnie ile było par ale chyba po około 35-45 (mniej więcej) w kategorii.
edit. tu masz trochę komentarzy które pojawiły się po MPA w zeszłym roku, później chyba zablokowali bo chciałam też coś napisać ale nie dało rady
http://www.voltahorse.pl/jezdziectwo-menu/wyniki/6742-jmpa-toru-11-12082012.html#yvComment
Ktoś jedzie z Warszawy i ma wolne miejsce w przyczepie?  👀
Piękna burza była w nocy w Toruniu... zdaje się, że tradycja trzyma się świetnie...
Wilejka   nie. na wiele sposobów !
09 sierpnia 2013 21:28
Dworcika, spokojnie - jutro przyjeżdżam, przywiozę Wam Słońce 😀
Yhm... słońca nie ma. Pada.
Mi to tito, bo wpadnę najwyżej na moment zobaczyć jak w tym roku i tyle, ale z tego, co słyszałam o przygotowaniach, to musi być rzeźnia.
Wie ktoś może czy w tym roku JMPA sie odbędą ? Zamierzalam w tym roku jechac a tu nic nie widać, nic nie słychać ..
9-10 sierpnia, propozycje gdzieś mi na fejsie mignęły, ale nie mogę się teraz ich doszukać.

Jednak znalazłam:
https://www.facebook.com/events/646145192120305/?fref=ts
Dzięki wielkie! Kto będzie w tym roku?
I orientuje sie ktoś może czy w pobliżu można wynająć jakiś pokój ?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się