Końska rewia mody cz. VIII (2014)

mon-mal, Jarpol 56,5cm x 49, a eskadron 57,5 x 48 🙂
kujka, robicie wrażenie, piękny koń i piękny komplet, świetnie dobrany 🙂
Dzionka, elegacko! ale chyba masz mikre siodełko? 😀
ententa, tego się nie uniknie, dobrze, że chociaż logo nie wymazują 😉
wątek zamknięty
Dzionka, fajnie! Nie mysłałbym, że spodoba mi sie lilac 😀 Według mnie full jest w porządku 😉

A ja mam Lejta w brillancie coriander (?) 🤣 Ah, ta Polska pogoda...  😵




wątek zamknięty
lalasatan, szmata ładna ale jakby coraz chudszy ten koń 🙁
wątek zamknięty
harja Dziękuje bardzo  :kwiatek:
wątek zamknięty
Lalastan, Pierwszy raz mi sie coriander podoba na jakimś koniu  💘

wątek zamknięty
Burza, pierwszy raz ktoś mi napisał, że mój koń jest chudy  😵 Może się tak tylko wydawac na zdjęciu, bo tak na prawdę, to niezły grubasek  😂
wątek zamknięty
lalasatan, wybacz, ale do niezłych grubasków temu koniowi daleko 🙂
wątek zamknięty
kujka   new better life mode: on
01 lipca 2014 21:36
lalasatan, noo.. nie.
juz jakis czas obserwuje Twojego konia i gruby to on nigdy nie byl. Przydaloby mu sie troche masy, nie tylko miesniowej juz teraz.
wątek zamknięty
no wiecie, kiedyś wyglądał tak...
koń jest odpowiednio karmiony, a dawke owsa i dodatkowych paszy ma uregulowane przez weterynarza...
według mnie i mojego trenera teraz dobrze wygląda 😉

wątek zamknięty
Tak źle i tak nie dobrze.
Nie widzisz, że spod coriandera żebra świecą? 
wątek zamknięty
lalasatan, wcześniej był normalnej wagi z brzuszkiem od małej roboty, aktualnie ma żebra na wierzchu, zad kościsty i zero szyi- sorry ale IMO lepiej żebyś się uczciwie mu przyjrzała bo się 'przepalił' w robocie widać i nie starcza mu na tłuszcz a co dopiero mięśnie.
wątek zamknięty
No coż, nikomu nie dogodzisz, ważne jest to, że wiem jak wygląda i mój trener oraz weterynarz są, również zadowoleni z jego formy  🙄

Dobra, co jak co, ale robimy  🚫 , przepraszam za niego i mam nadzieje,  że dyskusja nie będzie kontynuowana 🙂
wątek zamknięty
Burza "wcześniej" masz na myśli wcześniejsze zdjęcia lalasatan w końskiej rewii czy to zdjęcie konia w polopadzie wyżej?
lalasatan mnie też tu zjadali kiedyś, tyle że miałam konia po dłuższej kontuzji. Faktycznie widać żebra, w porównaniu do wcześniejszych zdjęć koń schudł. Pozwoliłam sobie pogrzebać w Twoich wpisach, nie wolno cytować zdjęć ale np. ok. miesiąc temu dużo lepiej wyglądał, dobrze dziewczyny zauważyły  🙂 Nie powinnaś się o to gniewać, tylko się zastanowić czy coś jest nie tak?
wątek zamknięty
Myśle ze niektóre osoby zagalopowaly sie i wątek ten powinien  zostać Zakończony.
wątek zamknięty
Burza przepraszam bardzo, ale czy to: http://pl.tinypic.com/view.php?pic=2q89bmr&s=8
jest według Ciebie koń 'normalnej wagi'? 🤔
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
02 lipca 2014 08:34
lalasatan, z własnego doświadczenia wiem, że właścicielowi konia najciężej zauważyć zmiany wagi, bo zwyczajnie konia codziennie widzi. Osoby oglądające go raz na jakiś czas od razu są w stanie wychwycić różnicę. Także nie denerwuj się, tylko przemyśl i pogadaj z wetem i trenerem. Zawsze lepiej sprawdzić, niż potem żałować że się zignorowało :kwiatek:
wątek zamknięty
Dla mnie też za chudy, w maju wyglądał dużo lepiej:
wątek zamknięty
Orzeszkowa, ja tu tylko widzę brzuch wiszący.
Dżastin,  aż tak wyrywkowo tego konia nie kojarzę znikąd 😁 w polopadzie jest koń z jakąś tam szyją, obłożonym lekko zadem i wiszącym brzuszkiem.

Edit- lalasatan Twój koń twoja brocha, zrobisz z tym co chcesz, doświadczenie mówi, że kiedy ileś osób Ci zwraca uwagę to jednak ty możesz się mylić. Nie ciągnę OT.
wątek zamknięty
No nic, jak dojdą nowe szmatki, to też dodam zdjęcie i zobaczmy czy przytył, czcy też nie 😀
Dodam, że jak go dostałam był jeszcze chudszy, sama skóra, kości i mięsnie, a przyszedł do mnie po większym sporcie. Taką ma budowę, jak zaczynamy sezon to od razu chudnia, mimo wielu dodatków do owsa 😉
dobrze, koniec  🚫
wątek zamknięty
Burza, moim zdaniem na foto z pasiakiem koń jest tłusty jak wieprz. Nieciekawa budowa pleców i zadu jest schowana pod warstwą tłuszczu, mięśni brak. I teraz należałoby postawić pytanie, która wersja jest zdrowsza: gruby czy fit (jak na konia pracującego imo koń lalasatan też jest nieco za szczupły, ale bez przesady, wystarczy dorzucić mu paszę typu sport żeby miał się z czego budować bez konieczności niezdrowego pasienia go).

Wkurza mnie lansowanie upasionych koni jako ideału sylwetki - pewnie, dla laika gruby wygląda lepiej, szyja napakowana, zad konkretny, słabe plecy też się pod tłuszczykiem ładnie chowają, można wsadzić koniowi munsztuk w pysk i udawać szportowca - ale czy aby na pewno o to chodzi?

wątek zamknięty
lalasatan, to nie jest żadna wymówka. Mój Skwary też się spala na wiosnę i chudnie na wiór. Twój koń jest za szczupły: jest podkasany, wystają mu żebra, ma kanciasty zad i pierś, bardzo szczupłe łopatki. Co z tym zrobisz, to Twoja sprawa - możesz sobie na takim koniu śmigać dalej i zachwycać się efektami treningu i ładnymi szmatami.
Na poprzednim zdjęciu był dla odmiany zapasiony, pewnie stąd decyzja o odchudzeniu, tylko chyba poszła ciut za daleko.
wątek zamknięty
Przykro mi ale,mówiąc wprost: zainwestuj nie w szmatki,ale rozsądnego weterynarza,bo tak nie wygląda koń w dobrej kondycji.W zasadzie brak grzebienia szyjnego,kanciasty zad-nie obija się o te wystające kości na zadzie?
To zapewne okropne z mojej strony ale uważam że zdjęcia szmatek można wstawiać na ślicznych błyszczących piłeczkach,takich jak konie quanty czy kujki czy burzy,a pokazywać nieco zabiedzonego zwierzaka no,nie wypada.
wątek zamknięty
To zapewne okropne z mojej strony ale uważam że zdjęcia szmatek można wstawiać na ślicznych błyszczących piłeczkach,takich jak konie quanty czy kujki czy burzy,a pokazywać nieco zabiedzonego zwierzaka no,nie wypada.

może i okropne, ale masz rację, razi jak szmatka za trzy stówy, a koń chudy i bezmięśniowy totalnie.


czy Ciri jest wystarczająco śliczną błyszczącą piłeczką, żebym mogła wstawić szmatkę?  🤣

Schockemohle Charity


edit. od strony logo
wątek zamknięty
nie wiem poco dalej drążycie temat ? widziała któraś tego konia na żywo? nie. Koniec tematu to  koniec.  🙇
wątek zamknięty
CeraŁ   dużo dużo zmian..
02 lipca 2014 12:28
Dziewczyny, pomóżcie 🙂
Mam te nauszniki (jedne jedyne)
i potrzebuje do niego jakiegoś ładnego czapraka 🙂



Docelowo mam do niego Veredusa granatowego ale myślałam nad czymś nowym, na zawody 🙂

myślałam o tym:
wątek zamknięty
CeraŁ, a cotton maritim? IMO pasowałby bardziej 🙂
wątek zamknięty
CeraŁ   dużo dużo zmian..
02 lipca 2014 12:48
Orzeszkowa  tylko gdzie ja znajdę teraz cottona z tej kolekcji  😵
Ale raczej chyba wolałabym coś innego niż Eskadron mimo wszystko 🙂
wątek zamknięty
CeraŁ ...a może Caball? Bawełna caballowa ma chyba taki odcień. I Burgund w bawełnie też fajny 🙂
tak wizualnie z sznurkiem burgundowym i kremowym byłoby ślicznie 🙂

wątek zamknięty
Cerał, a może Schockemohle ten granatowy? sama mam taki i go po prostu uwielbiam.  😍

tylko też kupowałam go jakieś 3 lata temu....
wątek zamknięty
CeraŁ   dużo dużo zmian..
02 lipca 2014 14:30
protoniasta Ja Caballe uwielbiam bo są super jakościowo i pewno zamówię ale teraz szukam czegoś na 'już' :P A tam niestety dłuższy termin oczekiwania jest 🙂

Schoeckemole no nie powiem jest to 'rzecz' którą chciałabym mieć w swojej pacę, więc muszę się rozejrzeć za granatem 😀
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.