Howrse gra :)

CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
02 lipca 2014 13:26
Wystawisz?  :kwiatek: jak bedziesz to daj cynka, wejde na howrse 🙂
Jeśli ktoś ma ostatni klik, to zaproście mnie do znajomych, błagam 😀.
Nick sisisax3.
potrzebuję jeszcze 2 klików na com :kwiatek:

byłby ktoś tak miły i kliknął mi jutro przed 9 też na com? :kwiatek:
calore, zaraz wejdę na com 😉

I też potrzebuję ostatniego :kwiatek:
Libeerte, dzięki, już mam komplet 🙂
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
02 lipca 2014 22:41
[s]Hm ... mam konia z BLUPem 99,74
- 3 główne um pogrubione
- ponad 20 zwycięstw (w jednej kategorii)
- wiek 10 lat i 2 miesiące


Czemu nie wskakuje BLUP 100?  🤔[/s]

edit: już wyszło 100
Witajcie
Ktoś chce zarobić dwa kupony w dość łatwy sposób? 🙂
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
03 lipca 2014 06:45
Ktoś ma ostatnie kliknięcie?  :kwiatek:
Witajcie
Ktoś chce zarobić dwa kupony w dość łatwy sposób? 🙂


Ja 🙂
Ow pisze :/ :

Witajcie!

Nie musicie się niczego obawiać! Wielkie Wyzwanie powróci do kilku dni
Aktualnie musimy zrobić przerwe, aby "podokręcać parę śrubek"

Pozdrawiam,
Ow
Kto ma ostatnie kilknięcie?  :kwiatek: :kwiatek:
mam kupon na pl do wymiany na passa. mam też ZJ, które na razie wisi na wymianach za RO. jak się nie wymieni, to też je chętnie wymienię na coś na com 🙂
Dementek   ,,On zmienił mnie..."
03 lipca 2014 10:50
calore- Ja będę chętna na wymianę na coś na PL. Zaraz sprawdzę, co w ogóle mam na COM.

edit:
Na COM mam RO, KK, OM, Zestaw Hery, Upominek Hestii, Zestaw Harmonii, Zestaw Posejdona, Zestaw Bonusowy (z tych lepszych rzeczy, bo mam i duperele typu Krew Meduzy).
jakby mi się udało wymienić to ZJ na RO to chętnie wymieniłabym się na to samo 😉 a nie masz passa?

btw, nie wiecie co z Cierp1enie? nie loguje się od kilku dni, a zawsze mi chociaż napisała co robić z jej końmi.
Dementek   ,,On zmienił mnie..."
03 lipca 2014 11:32
Passa będę miała za 10 dni. ZJ na COM nie mam więc jak coś to wystawię Zestaw Harmonii.
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
03 lipca 2014 12:14
Ufff zaliczyłam to przeklęte zadanie. I to całkiem przez przypadek
calore, mam passa 😉
Dementek, to tak, jak ktoś się wymieni, to my się wymienimy RO samymi. a jak nie, to ZJ za zestaw 🙂 dam znać wieczorem albo jutro 😉

Libeerte, wystaw konia na pl 🙂
Ja niedawno pisałam że mam na wymianę kupon z com na kupon pl.
Watrusia, to zgłoszę się z następnym kuponem czy innym dobrodziejstwem 🙂 ale wystawiłam prezent na pl 🙂

aaa, widziałam na wymianach OM za 2 ZJ, może ktoś uzna to za korzystne 🙂
calore,  dziękuję :kwiatek: :kwiatek:. Może coś potrzebujesz na com.? Ja gram tak głównie na Pl. ale na com. też mam całkiem pożyteczne przedmioty.
O, też ci coś wystawiłam na com.  🙂
hm, potrzebować mogę, ale nic konkretnego 😉 jak ci się kurzy coś na koncie to wystaw cokolwiek, zawsze coś tam wykorzystam 😉
hehe. to wystawiłam ci to, co mi obrasta kurzem  😉
wow, dzięki wielkie! :kwiatek:
Nie ma sprawy, mnie jak już napisałam obrasta kurzem 🙂
calore, poszło, dzieki 😉
Pilnie kupię każdą ilość różdżek! 😀
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
04 lipca 2014 08:22
Dunka mam 14 😉
hehe ja mam 29 co oferujesz?
Nie rozstawajcie się ze wszystkimi Różdżkami, bo w jednej z Piniat jest zadanie wyhoduj bliźnięta 😀

O 22😲0 zacznę już 11 Piniatę, bo nie wytrzymałam i otworzyłam RO (w którym - o dziwo - trafiła się też KK). Chciałabym dojść do końca, ale nie wiem jak to się uda, bo czeka mnie wyjazd w przyszłym tygodniu.

Chyba, że ktoś może od poniedziałku klikać mi w środku dnia (10-18) zamian za poranne, wieczorne i nocne klikanie?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się