Ogłowia

florcia9  mogłabyś wstawić zdjęcie jak na żywo wygląda to ogłowie? :kwiatek:
-bibi22-   Czasy się zmieniają i my też się zmieniamy.
02 lipca 2014 10:19
Potrzebuje porady, brakuje mi pomysłu na ten biały nos. Ogłowie koniecznie czarne no i co dalej? Kusi mnie naczółek z jakimiś delikatnymi błyskotkami, ale z drugiej strony ciapki na pysku i tak już robią swoje, może lepiej gładki? A w gładkich też wybór ogromny... rurkowy, opadający, zwykły? Za dużo do wyboru zdecydowanie  😁. Nachrapnik szwedzki lub angielski. Jakieś pomysły?  :kwiatek:

-bibi22-   Czasy się zmieniają i my też się zmieniamy.
02 lipca 2014 10:54
Cocosowo jeśli o mnie chodzi to tylko gładkie bym polecała, jak dodasz coś błyszczącego, to będzie to mdłe i za dużo będzie się tu działo. Jeśli już, to pomyślałabym nad zmniejszeniem optycznie dość "długiego nosa". Może jakiś szeroki gładki nachrapnik?
A ja bym go widziała w takim naczółku BR  😜

-bibi22-   Czasy się zmieniają i my też się zmieniamy.
02 lipca 2014 11:03
Puma jak dla mnie zdecydowanie za dużo by się działo na tej głowie.
strzemionko   w poszukiwaniu szczęścia przemierzamy cały LAS ;)
02 lipca 2014 11:41
Cocosowo ja bym dała jak najwęższy nachrapnik, ten który teraz jest wydaje mi się za potężny  😉
-bibi22-   Czasy się zmieniają i my też się zmieniamy.
02 lipca 2014 11:45
strzemionko cienki nachrapnik tylko wydłuży optycznie pysk

Gruby nachrapnik i czarny naczółek bez udziwnień, może być opadający będzie super 🙂
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
02 lipca 2014 17:17
A ja podzielam opinię strzemionko. Dla mnie ten koń jest sam w sobie ładny i ciekawie umaszczony. Ja bym wolała to podkreślić, a nie zakrywać.
Jeśli naczółek profilowany to koniecznie gładki chyba, że pod spód nauszniki, to mógłby mieć cyrkonie. Inaczej zginie w tych plamkach.
Dzieki, poprosze naszego p. Jacka, zeby mi kupil przy okazji, Barlinek dla mnie za daleko, a te z allegro sa troche inne, takie mamw domu.
Cocosowo, profilowana długa rurka na czoło plus nie za szeroki czarny szwed- taką piękną odmianę trzeba pokazywać 🙂
Dziękuję za rady, troszkę mi się rozjaśniło 🙂
Myślę, że dużo szerszy nachrapnik niż ma teraz może już być zbyt masywny, miałam okazję przymierzać na niego taki o szer. 5 cm i to nie było to, ale max. 0,5 cm szerszy niż aktualny? No i ta profilowana rurka... no nic, zabieram się za szukanie czegoś konkretnego 🙂
Wąski nachrapnik przerabialiśmy, nie było szału moim zdaniem, chociaż źle też nie, zwyczajnie po prostu 🙂
Nobelowa12345   Nobel - moje szczęście :D
02 lipca 2014 22:28
Cocosowo, moim skromnym zdaniem lepiej wygląda w tym wąskim 😉
Oj nie, fatalnie w tym waskim...
strzemionko   w poszukiwaniu szczęścia przemierzamy cały LAS ;)
02 lipca 2014 23:08
rzeczywiście, w wąskim dziwnie wygląda  👀
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
02 lipca 2014 23:27
A dla mnie w tym węższym znacznie lepiej i pomysł z profilowaną rurką też ciekawy efekt może dać.
Jak koń ma ładną głowę to powinno się to podkreślać subtelnie. Jak ma jakiś mankament albo głowę bez odmian to można trochę kombinować.

arivle   Rudy to nie kolor, to styl życia!
03 lipca 2014 07:49
Cocosowo, to które masz aktualnie, jest bardzo ładne. Wąski nachrapnikiem powiększa mu optycznie głowę i nie wyglada to dobrze. Ja proponuje szeroki nachrapnikiem i opadający naczolek (rurka będzie super)
Cocosowo, jak wymienisz w aktualnym ogłowiu naczółek to już bedzie szał 🙂
florcia9   "Amicus optima vitae possessio"
03 lipca 2014 13:15
oli330 - jak będę takowe miała to wstawię
Obecnie ogłowie jest już po kąpieli olejowej i baaardzo ściemniało...
Koloru nie potrafię zdefiniować słowami, ale na moje podchodzi to pod czekoladowy.
Stało się tak podczas kąpieli w oleju, którą notabene przerwałam wcześniej niż powinnam, właśnie ze względu na zmienianie się odcieniu skóry.
Cocosowo dla mnie zwykły opadający naczółek ewentualnie jakieś delikatne błyskotki ale byłabym tu raczej ostrożna. 😀 Fajnie by też chyba wyglądał ze skośnikiem ale jeśli nie potrzebuje to trudno 😉
Pomocy  😡
Jakiś czas temu zakupiłam ogłowie Solibel Glamour, naczółek nieistotny, ale chodzi mi o nachrapnik, a mianowicie przysłali mi lakierowany, który mi się w ogóle nie podoba. Czy jest jakiś sposób, żeby ten lakier usunąć z nachrapnika nie uszkadzając go?  🙄
Składak BR z naczółkiem Horse_Art 🙂

zdjęcie robione wieczorem, więc już bez efektu bling 🙂
ale ogólnie w słońcu nieźle daje po oczach, wygląda pięknie 🙂


edit: daję lepsze fotki i zbliżenie naczółka



samo ogłowie świetne, mięciutkie, bardzo eleganckie. O wiele bardziej mi sie podoba niż artemis którego poprzednio wstawiałam na młodej.
Gru   nic nie dzieje się bez powodu
08 lipca 2014 11:32
aniaagre pięknie  😍
-bibi22-   Czasy się zmieniają i my też się zmieniamy.
08 lipca 2014 11:34
Nie przepadam za świecącymi ogłowiami ale to aniaagre całkiem nieźle się prezentuje. 😉
Jakis czas temu przychodziłam z zapytaniem jakie oglowie dla mojej klaczy .Dylemat został rozwiązany bo pare dni po tym dostałam oglowie w prezencie  😀 Jak dla mnie bardzo jej w nim ladnie  😡
zdjęcia robione kalkulatorem w cieniu wiec wybaczcie za jakość  🙇
Czy wie ktoś może jakie ogłowie jest z tyłu okładki w lutowym numerze Gallopu w reklamie B//Vertigo? Chodzi mi o czarne ogłowie kombinowane z białymi szwami na nachrapniku, naczółku i na wodzach. Niestety nie mogę pokazać tego zdjęcia...  🤔
Kayri jakie to ogłowie to nie wiem ale może ktoś pozna po zdjęciu 😉
julka177 Dzięki Ci dobra kobieto za zdjęcie, bo mi niestety skaner nie działa, a komórka się zgubiła.
Moje Premiere ze stuningowanym na Bra naczółkiem 🙂





Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się