Kącik Rekreanta cz. VII (2014)

tulipan, jak tylko będziesz mieć zdjęcia, wstawiaj, strasznie jestem ciekawa Katarzyny 🙂
amnestria, wow, ale fajnie widzieć D pod siodłem! Powodzenia, oby wszystko poszło po Twojej myśli!
Mo B., Wam też życzę spokojnego i bezproblemowego wdrażania do roboty!
DressageLife, piękne zdjęcia!
kujka, to faktycznie masz ekonomicznego konia, niejeden może tylko pomarzyć o takiej prezencji 😀
Moon, fajnie strzelczyk wygląda, tak podejrzewałam już wcześniej, że o nim pisałaś 😉

My się meldujemy z nowego miejsca. Ze względu na pracę męża spędzamy wakacje zawsze 40km od domu, więc młodego też przeprowadziłam, dziś pierwszy raz na pastwisku z nowymi kumplami, tu ucieka przed dwoma osiłkami:

Tak się wtrącę, od niedawna współdzierżawię konia w Wierzbowym i właśnie wczoraj zauważyłam nowego siwego konia. Nie wiedziałam, że jest Mo B., która tak mi doradza w wątku o wyborze studiów 🙂 Mam nadzieje, że się poznamy niedługo i zobaczę Was w akcji 🙂 a co się stało, że on nie widzi na oboje oczu?
anai, nie biją Ci dzieciaka? piękne tereny!
dziękuję za wsparcie :kwiatek:


bjooork, archeo - dzięki za cynk :kwiatek:
kujka   new better life mode: on
02 lipca 2014 16:12
maleństwo, gilson tez w siatce na dziobie 😉

amnestria, nie moge sie doczekac chrzesniaczka w Warszawie!  💃

Mo B., DressageLife, no przykro mi, nie stac mnie na karmienie go pelnoporcjowo. Widocznie sie dostosowal do warunkow. Albo planuje jak zaczac zarabiac na frykasy 😁

anai fajnie tak zmienic otoczenie na wakacje 🙂
mtl   I M Equestrian
02 lipca 2014 16:47
kto chce sie posmiac? 😂 nowa kariera moja i siwego  🏇
darolga   L'amore è cieco
02 lipca 2014 17:00
Trochę wyskoczę jak Filip z konopii, ale dostałam porcję zdjęć - obiecuję, że to już na długo koniec i z lodówki wyskakiwać nie będę :-)

fot.J.Zawada















Pozdrawiamy  :kwiatek:
darolga, super! mega pozytywnie! on nie widzi w ogóle, czy na jedno?
darolga   L'amore è cieco
02 lipca 2014 17:19
Zuzu. -  :kwiatek: :kwiatek: merci :-) Na jedno, walkę o drugie wygraliśmy :-)
maleństwo   I'll love you till the end of time...
02 lipca 2014 17:23
darolga, rewelacja! Ty go tak oszczędzasz, za to on siebie chyba nie zamierza 😉 Zuch chłopak.
baffinka, gratuluję udanych przejazdów! Jak tam oczko?
anai, widać, że dla Dina Lkowe wysokości, to żadne wysokości 😉 Super, że tak sobie pomykają!
revoltowiczka, gratulacje! Bardzo ładny ten konik 🙂
xxmalinaxx, o rany, ale beznadzieja 🙄 Mam nadzieję, że szybko uda Ci się rozwiązać problemy i wrócisz do nas z pozytywną energią :kwiatek:
Moon, ale urocze to zdjęcie z całuskiem 😍 Skoro Henio wrócił z urlopu, to czekam na fotki! 🙂
amnestria, odlot! Trzymam kciuki, żeby nie było żadnych przeciwwskazań co do jazdy :kwiatek:
Strucelka, spóźnione sto lat!
kujka, zdecydowanie nie widać, żeby coś było nie halo na tych zdjęciach. Wyglądacie bombowo 😜
Ramires, powodzenia! 😅
Mo B., super! Melduj, jak Wam idzie 🙂
mtl, pasujecie mi w crossowej wersji zdecydowanie!
darolga, Was nigdy dość! Zapraszam do mojej lodówki 😁
amnestria, dziś spędził na pastwisku pół dnia, wrócił z dwoma zadrapaniami, lekkimi, więc chyba go nie biją aż tak 😉 Jutro pójdzie na trochę dłużej, zobaczymy.
wymodelowana, faktycznie dla seniora te wysokości to pikuś, ale jaką mu to frajdę sprawia. Cieszę się, że sobie teraz takie spokojne życie prowadzi. Dwa-trzy razy w tygodniu tereny spacerowe, trzy razy lekkie jazdy, raz na jakieś 10 dni jakieś podskoki. Chyba mu taki tryb życia służy.
kujka, dla młodego fajnie, bo są pastwiska. Ale dla mnie to jeden wielki stres. Ja nie lubię takich wędrówek.
mtl, wcale śmiesznie nie wygląda! Zazdroszczę krosu!
darolga, cudnie! Jak dla mnie, możesz wstawić tu ile chcesz zdjęć, miło bardzo jest oglądać Ciebie i Korabskiego 😀

Jeszcze dwa z trawy (na pierwszym widać, jak konie lgną do siebie wg kolorów 😉):

amnestria, si właśnie Magda nam dziś kamerowała plery i nogi 🙂 moje dwie łapy i Piorka cztery gorąco polecają 🙂
Chciałam zobaczyć jak moja balerina zareaguje na przełożenie wkładek w mattesie i w ogóle jak plecy reagują bo dobre 3 miesiące jeździłam przewalona w prawo- wyszło super 😍

darolga, jakie fikołki na wejściu 🙂
Gillian   four letter word
02 lipca 2014 18:30
u nas też wakacje 🙂 kto by pomyślał, że takie klimaty 30 min stępo-kłusem od stajni 🙂





Kujka możliwe. Nie pomyślałam o tym. Ale Ruda ją czasem atakuje, więc różnie mogło być. W każdym razie już ok, a to najważniejsze  😉 kiedy się szykujecie na jakieś zawody?  😀
Ramires i kolejny dowód na to, że warto skonsultować z różnymi wetami  😀 oby to była już ostateczna diagnoza i się wszystko rozwiązało. trzymam kciuki. Wracasz razem z nim do Poznania na wakacje?
Krysiex213 powodzenia na zawodach!
Mo B. trzymam kciuki za siwusa  :kwiatek:
Anai siwy ale ma dobrze  💘
Mtl ja bym się pośmiała, ale nie ma z czego  😀 można jedynie się pozachwycać i zazdrościć takiego konia  😀 Super  😅
Darolga mega Korabek wygląda  😍
Wymodelowana dziękuję  :kwiatek: z oczkiem już dobrze  😉
.
baffinka już jesteśmy w domu! a konkretnie w Marianowie 😉
darolga, jakie wesołe te zdjęcia ! Nie chce się wierzyć, że tyle przeszliście  😉
darolga fantastycznie Korab wygląda  🙂

anai obiecuję pokazać Katarzynę bo zadebiutowała w wątku tylko głową, aż wstyd  😡
ekuss   Töltem przez życie
02 lipca 2014 20:09
Od wczoraj mam Herkulesa w treningu 😀 Trzeba mu tölt poprawic,bo strasznie sztywny jest. Ale...jak fajnie znowu potoltowac, nawet na takim klocku 😀 Tenór na razie mowi jeszcze nie na tölt,ale coraz lepiej 🙂  Dzisiaj mija miesiac jak jest u mnie i jak pomysle jakie postepy zrobil to az sie wierzyc nie chce 😀

Mam nawet krotki filmik 🙂




No i Herkules- najlepszy kumpel Tenóra 😀



Chlopaki razem:



mtl   I M Equestrian
02 lipca 2014 21:08
wymodelowana anai baffinka  :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek:
Pewnie jeszcze kiedys zawitamy na krosie  😁 nie latwo przejechac krosa na koniu - skoczku, ale jak sie chce to sie da  😜

A na dokladke Dylan, który zaczyna chodzic jak kon i nawet zalapal w jakiej kolejnosci poruszaja sie nogi w galopie  😁 Teraz trzeba mi fotografa  🙁
Anai ahahahaha, swietne to zdjecie siweusza i pogoni za nim na pastwisku  😁 mam nadzieje, ze skonczylo sie dobrze?😉
Moon omamo  😡 dziekuje ci bardzo za takie mile slowa! my tylko takie tuptaki jestesmy, ale naprawde bardzo sie ciesze, ze komus te nasze tuptanie sie podoba a nawet przydaje 🙂😉))
Gillian ojaaaaaaaaaaaaaaaa, extra w wodzie 😀 teraz upaly maja byc to nic tylko korzystac!😀
Darolga Korab caly czas wyglada jakby kombinowal co by tu zbroic Panci, super 😀
amnestria !!! uwaga bede wyrazac entuzjazm!  🏇 💃 😅 😜  MEGA FAJNIE ze Duchu wraca! 😀
kujka MASZYNA! gorsza jazda mowisz??😀 odstap z jedna taka gorszość!!😀

Ja wpadam tylko na chwilke pochwalic sie ze mija nam juz z Siwa 10-ty miesiac 🙂😉)) Rozruch w toku, dzisiaj bylo naprawde niezle, mam jakis tam plan wiec oby szlo do przodu 🙂😉
I w ramach tych 10 miesiecy - sledzik z naszego drugiego spotkania i z dzis 😀
robakt   Liczy się jutro.
03 lipca 2014 20:01
Melduję się z kolejnymi zdjęciami Baltazara Gąbki 🙂 Wszystkimi Waszymi zdjęciami się zachwycam, ale ze względu na ograniczony dostęp czasowy do internetu (praktycznie mieszkam w stajni) nie będę się rozpisywać.
W poniedziałek zapowiada się bardzo fajny trening!
edit. Burza, jedno zdjęcie specjalnie dla Ciebie 😉
Rudzik   wolę brzydkiego konia, niż piękną sukienkę
03 lipca 2014 20:03
jaka grzywa piękna na ostatnim
Gillian, fajna woda!
tulipan, no wstyd, jak będziesz mieć te fotki, wrzucaj 😀
ekuss, no patrz, dopiero co żegnałaś się z końmi, a teraz dwa do pracy 😉
faith, przepiękna przemiana! A tamte dwa duże tylko go wczoraj przegoniły. Dziś był z nimi od rana i trochę go goniły, wrócił z kilkoma ugryzieniami i zdartą skórą chyba na każdej nodze. Niestety dwa nieduże ugryzienia pod siodłem, więc dziś tylko lonża:
anai, ale macie fajny niebieski komplet 🙂
Burza, ochraniacze? Już mam niestety wyżarte dziury w przodach (młody wygryzł dziury, zanim zdążyłam zareagować, raz w jednym, kilka dni później w drugim) 🙁 A tyłów nawet na nim nie użyłam, bo chyba na dwóch nogach by z boksu wyszedł 😉 Ale co niebieskie, to niebieskie 😉
Ale na siwym naprawdę fajnie biją w oczy 🙂 trudno, jak to na młodym, niech dociura skoro gryzł 🙂
Yorki też mi zjadł. Dino mi przez 12 lat nie zniszczył żadnych ochraniaczy, raz tylko jednego w terenie zgubiliśmy. A szarak w pierwsze dwa tygodnie zeżarł dwie pary 😉 Teraz chodzi w dziurawcach. Trudno.
anai no kolorystycznie to powiem ci, ze by sie te nasze dobraly, tylko twoj pewnie z 15-20cm wyzszy  😁
Pozdrowienia z Białego Boru 🙂 Na razie jest spokojnie i lajtowo, Mieliśmy jazdę na górkach dzisiaj i bardzo fajnie ćwiczyliśmy równowagę koni na wzniesieniach. Po południu to samo, tylko jeszcze krócej 😀 Pozwiedzialiśmy kros, weszliśmy do przeszkód wodnych i pooglądaliśmy z bliska wszystkie straszne przeszkody 🙂 Udało się nawet konia po tych dwóch treningach puścić na padok i zamiast jeść trawę to biegał z dwójką koleżków i brykał, ech. Jutro skaczemy i jedziemy na spacer w teren, juhu!
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się