moda, ciuchy etc...

emptyline   Big Milk Straciatella
02 lipca 2014 12:40
hanoverka, 36
rybka   Różowe okulary..
02 lipca 2014 12:46
Dodofon ja bym Cię w tej widziała: http://www.coline.pl/suknie-wieczorowe-suknie-balowe-wizytowe-la-sposa/suknia-wieczorowa-la-sposa-7401.html
Tą co wstawiłaś jest dla mnie trochę za ciężka... ale to Ty masz się wyśmienicie czuć  :kwiatek:
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
02 lipca 2014 12:56
rybka , ale fajne te suknie

1
2
emptyline   Big Milk Straciatella
02 lipca 2014 13:05
Pursat, mam jeszcze pytanie. Czy ja dostanę maila od P&B kiedy rzeczy będą już do odbioru? 🙂
Pursat   Абсолют чистой крови
02 lipca 2014 13:28
Tak. Meila i smsa.
emptyline   Big Milk Straciatella
02 lipca 2014 13:31
Pursat, dzięki. 🙂
Bee.   przewodnicząca chaos serce ma przebite strzałą.
02 lipca 2014 17:31
:kwiatek: pomóżcie.
w piątek idę na swoją pierwszą rozmowę kwalifikacyjną w życiu  i.. nie wiem, w co się ubrać. nie posiadam żadnych czarnych, eleganckich spodni, więc pożyczyłam. mam teraz dwie pary czarnych spodni, jedne proste, eleganckie, to rozumiem, jakaś koszula, lub koszulowa bluzka i marynarka, bez udziwnień. natomiast drugie (i te zdecydowanie lepiej na mnie leżą) są z bufkami u góry (nie mocnymi, ale jednak). co w tym przypadku na górę? dopasowana koszula, bo rozumiem, że trochę luźniejsza odpada? zaznaczam, że noszę rozmiar l..  :/
emptyline   Big Milk Straciatella
02 lipca 2014 17:41
Bee., po pierwsze co to za praca i ile masz lat? Pryz spodniach z bufkami koszula też może być luźniejsza, tylko raczej wpuszczona w spodnie. Najlepiej jakbyś pokazała jakieś zdjęcia ciuchów. Fajnie powinna też wyglądać zwykła, prosta, taliowana koszula.
Bee.   przewodnicząca chaos serce ma przebite strzałą.
02 lipca 2014 18:54
24 lata i praca biurowa zdecydowanie. może nie moja pierwsza praca, bo na studiach też pracowałam, ale pierwsza "poważna" i zależy mi, żeby nie popełnić żadnej gafy. jutro wybiorę kilka zestawów, obfocę i pomożecie wybrać? <prosi>  :kwiatek:
emptyline   Big Milk Straciatella
02 lipca 2014 19:24
No to wydaje mi się, że komplet spodnie plus prosta koszula i marynarka będzie wyglądał bardzo ok. Dawaj fotki, na pewno coś wszystkie wymyślimy. 🙂


A ja dziś w oczekiwaniu na kumpla kupiłam nowe rzeczy. Zabijcie mnie!


emptyline, co to za bluza :>?
emptyline   Big Milk Straciatella
02 lipca 2014 19:40
Sisisa, Pull&Bear, w jednorożce. 🙂
Dziewuszki,
czy któraś z Was wybiera się może do Zary? Poszukuję sukienki i niestety ani na stronie, ani w Szczecinie jej nie ma 🙁
nr ref 01198082070031 i dalej: RN 77302 1198/082/070/M 170/88A

słabe zdjęcie, ale tylko takie mam 🙁 Rozmiar S



przeceniona na 79zł...
Pursat   Абсолют чистой крови
03 lipca 2014 08:10
Ja pojadę dopiero w przyszłym tygodniu jak będę odbierać zamówienie. Jeśli do tej pory jej nie znajdziesz, poszukam.

Teraz już kosztuje 59, dzisiaj weszły kolejne obniżki: sukienka z okrągłym dekoltem

24 lata i praca biurowa zdecydowanie. może nie moja pierwsza praca, bo na studiach też pracowałam, ale pierwsza "poważna" i zależy mi, żeby nie popełnić żadnej gafy. jutro wybiorę kilka zestawów, obfocę i pomożecie wybrać? <prosi>  :kwiatek:


Ja od siebie dodam, że mimo wszystko na rozmowę najlepiej jest się ubrać SKROMNIE.
Nie wiesz, czy nie będzie z Toba rozmawiać starsza kobieta, uwrażliwiona na zbyt dobrze ubrane, ładne dziewczyny :P
Bardzo delikatny makijaż, ładne paznokcie, kok. Ale to jest mój zestaw pt.: strzał w dychę, z którym zdobyłam chyba wszystkie stanowiska, na jakie aplikowałam 😉
Ja pojadę dopiero w przyszłym tygodniu jak będę odbierać zamówienie. Jeśli do tej pory jej nie znajdziesz, poszukam.

Teraz już kosztuje 59, dzisiaj weszły kolejne obniżki: sukienka z okrągłym dekoltem




Na stronie jest, ale nie ma jej na stanie 🙁
Pursat   Абсолют чистой крови
03 lipca 2014 12:12
Wiem, widzę, że wyprzedana. 😉 Wrzuciłam link poglądowo, bo tam jest więcej zdjęć.
Bee.   przewodnicząca chaos serce ma przebite strzałą.
03 lipca 2014 13:12
[quote author=Bee. link=topic=168.msg2131749#msg2131749 date=1404323647]
24 lata i praca biurowa zdecydowanie. może nie moja pierwsza praca, bo na studiach też pracowałam, ale pierwsza "poważna" i zależy mi, żeby nie popełnić żadnej gafy. jutro wybiorę kilka zestawów, obfocę i pomożecie wybrać? <prosi>  :kwiatek:


Ja od siebie dodam, że mimo wszystko na rozmowę najlepiej jest się ubrać SKROMNIE.
Nie wiesz, czy nie będzie z Toba rozmawiać starsza kobieta, uwrażliwiona na zbyt dobrze ubrane, ładne dziewczyny :P
Bardzo delikatny makijaż, ładne paznokcie, kok. Ale to jest mój zestaw pt.: strzał w dychę, z którym zdobyłam chyba wszystkie stanowiska, na jakie aplikowałam 😉
[/quote]

Każda rada jest dobra, dziękuję  :kwiatek: Koka nie zrobię, bo mam "boba" ale schludnie je wyczeszę na szczotce i wyprostuję, makijaż naturalny. Paznokcie największy ból, bo.. obgryzam.  🤬 ale pomaluję je na naturalny kolor i myślę, że jakoś przejdzie. zaraz będę obfocę zestawy.
Dziewczyny, pomoże mi któraś znaleźc coś ładnego z bielizny, jakiś gorset czy coś? Bo ja już głupieje, a czasu coraz mniej. 🙁
Dziewczyny, pomoże mi któraś znaleźc coś ładnego z bielizny, jakiś gorset czy coś? Bo ja już głupieje, a czasu coraz mniej. 🙁


Ojejku, flygirl, a ten czas do czego jest odliczany?  😉
Bee.   przewodnicząca chaos serce ma przebite strzałą.
03 lipca 2014 14:37
klik do albumu, zdjęcia są poziomo, nie wiem, jak naprawić, żeby stały. mało na nich widać i mało mam pomysłów. zdjęcie "1" jest w spodniach z bufkami i wydaje mi się, że mnie pogrubiają jeszcze bardziej  🙁\

:kwiatek:
Thymos do urodzin faceta 😀
Bee., mi się podoba 2 😉 Wyglądasz ładnie i elegancko 😉
Przepiękna!
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
04 lipca 2014 08:48
Wyglada troszke jak dluuuuuuga... koszula nocna 😲
Dziewczyny kupujące w Zalando, czy któraś zwracała zakupione produkty? Nie robią problemów?
Dziewczyny kupujące w Zalando, czy któraś zwracała zakupione produkty? Nie robią problemów?


Mi nie robili 🙂
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
04 lipca 2014 14:45
bera7, Pokemon sporo kupuje i nigdy też nie robili problemu ze zwrotem.
Nie robią, też zwracałam. To jest w ogóle bezproblemowy sklep jeżeli chodzi o kontakt z klientem.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się