sklepy internetowe

carmelka   Extremly photogenic... potato
26 czerwca 2014 18:54
kolejny plus dla pasi-konika
Błyskawiczna realizacja zamówienia
Wielki + dla strawhorses!
No i zawszę mogę liczyć na amigo-konie.  🙂
+ dla horse-fit.pl
Anderia   Całe życie gniade
01 lipca 2014 14:07
Gigantyczny plus dla mksklep, zamówienie złożone wczoraj około 15, dziś rano u mnie - są niemożliwi, nie dali mi nawet doby. 😀
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
01 lipca 2014 14:26
Jak zwykle, nieustająco + dla animalia

Uwielbiam to, że zmieniają mi zamówienie w niedzielę o 23, bo się pomyliłam 😀
Wielki plus dla pro-linen-shop.
Błyskawiczna dostawa świetnych wysłodków i otrębów ryżowych.Ceny więcej niż atrakcyjne, w paczce dużo próbek :
Dava   kiss kiss bang bang
02 lipca 2014 15:00
Plusy dla:

zooplus.pl -> ciągle zaskakują mnie gratisami i świetnymi cenami  🤣 mój pies ich kocha

horsi.pl -> w sumie tylko tu zamawiam paszę i suplementy, zawsze na czas (darmowy dowóz), dobre ceny i wielki wybór (w tym sieczki DENGIE  :kocham🙂

equi-point.pl -> mimo iż byłam sceptycznie nastawiona do zakupów tak, nie żałuję. Z zamówienia na zamówienie coraz lepszy kontakt, świetne ceny, dużo gratisów i miłe niespodzianki. Punktują na mojej liście do sklepu numer 1  😁
Makrejsza   POZYTYWNIE do przodu :)
02 lipca 2014 18:40
ja daję również zaległe plusy dla animalii.pl i mksklepu 🙂 i całkiem świeżutki dla dobry-kon.pl
bardzo duży plus dla moliver w poniedziałek zamówione dzisiaj już u mnie, fantastyczny kontakt pani bardzo ogarnięta w rozmowie telefonicznej przed zamówieniem rozmawiałyśmy co potrzebuję i po złożonym zamówieniu pani dzwoni i  mówi  że nie ma podogoni w zamówieniu, gdyby nie ta pani ze sklepu nie miał bym bardzo potrzebnych mi podogoni. Sklep godny polecenia 🙂
ja ogólnie mam duży plus dla equiversum, meega plus dla equi-point, normalny plusik dla animavet oraz plus gigant dla dostajni.pl. gdyby pani Aga sprzedawała coś poza tabliczkami to mogłaby rozkręcić fajny biznes 😉
+ dla amigo i dla bergo 🙂
Czy tylko ja nie mogę wejść na Bergo ..? Próbowałam na różne sposoby, żaden bezskuteczny!
Czy mógłby ktoś wstawić link? Będę wdzięczna!
Lusiowata, może sklep ma przerwę techniczną. Na początku tygodnia robiłam zamówienie, wczoraj sprawdzałam status i sklep normalnie działa.
No właśnie nie wiem o co chodzi... Od kilku dni w sumie nie mogę wejść..
przed chwilą udało mi się wejść - sklep.bergo.pl 🙂
O! Rzeczywiście 😀 Chyba przeczytali naszą rozmowę  🤣
Zielona Herbatka   Miłośniczka zielonej herbaty! :)
04 lipca 2014 11:27
Chciałam dać plusika PASI-KONIKowi. 😉
a ode mnie kolejny plusik dla Equishop'u 🙂 Zawsze bez problemowo 🙂
CeraŁ   dużo dużo zmian..
04 lipca 2014 17:54
xxagaxx coś takiego może być? jeśli tak to zapraszam na pw. 🙂

Dworcika   Fantasmagoria
04 lipca 2014 18:53
xxagaxx, Kerbl robi coś takiego, ale sprzedają się jak świeże bułeczki, więc jak trafisz, to zamawiaj bez wahania 😉
Dworcika, ale w jakims konkretnym sklepie czy tak po prostu szukać?

CeraŁ, poszło pw
Właśnie ostatnio w jakimś sklepie natknęłam się na takie lizawki.
Aż takie fajne są? 🙂
Milla, mój koń je kocha, tylko zę hmm zjada w godzinkę :P Jakby ktoś gdzieś widział, byłabym wdzięczna, bo z niemcolandii nie planuje zamawiać chwilowo, najwyżej pod koniec wakacji złożę zamówienie w Kramerze jak nic tu nie znajdę.
Milla, dzięki!!!!!!!!!!
Nie ma za co, tobie też dzięki za opinie 😉
A co powiecie o sklepie Blue Eyed i ich lizawkach? Mi wydają się z wyglądu bardzo smakowite, no i to że można samemu dobrać do pięciu składników, poza tym nie są takie drogie! Jutro będę zamawiać, ale najpierw chciałabym poznać wasze opinie 🙂
Plus dla konik.com.pl. Świetny kontakt, pomierzyli mi wszystko, co potrzebowałam, szybka wysyłka 😀

Edit:
Lusiowata pierwszy raz słyszę o takim sklepie, napisz mi proszę jak dokładnie strona się nazywa, bo z google nic znaleźć nie mogę.
anai Kurcze, źle się wyraziłam  🤦 Może nie tyle że sklep, co stronka na facebooku, pozwolę sobie wstawić link :
https://www.facebook.com/blueyedhorselizawki?fref=ts
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się