Co mnie śmieszy i bawi na re-volcie czyli koń by się uśmiał :) :) :)

Niby oczywiste (jak cały naturyzm), ale z praktyki i obserwacji - wielu ludzi tego nie dostrzega, problemu "językowego" jako przyczyny niepowodzeń.

Czyli o tym, że podobnie brzmiące słowa nie zawsze są synonimami 😁
Alladynka, przypuszczam, że słowo zostało użyte świadomie. Te wszystkie nagie konie 🙂 (bez wędzidła, ogłowia, siodła, jeźdźca 😀) Pasuje świetnie. Ludzki naturysta też w pogonie za naturą 🙂
[quote author=maleństwo link=topic=7003.msg2134641#msg2134641 date=1404735447]
ash, u nas za ścianą sąsiad kupił mieszkanie po starszych ludziach i wykańczał sam przez... 1,5 roku. W każdy weekend i święto, w tygodniu wieczorami. Zawsze, kiedy człowiek akurat chciał odpocząć. Nie całymi dniami, ale konsekwentnie np. po godzince około 22... Już wypukłych piegów dostawałam.
[/quote]
parelitycy tupią praktycznie w miejscu ciesząc się jak dzieci z byle g*wna dorabiając do tego wyimaginowane teorie, a normalni rozwijają się z sezonu na sezon, przekraczając granice których wcześniej nawet nie byli sobie w stanie wyobrazić.


Powiało Star Treckiem 😉
Przecież ten gość siedzi w kącie i jedzie na ręcznym, z radości, że tak Was zdenerwował.


dobre podsumowanie 😁
😉 do usług  😉
Właśnie miałąm to wrzucić🙂🙂
desire   Druhu nieoceniony...
14 lipca 2014 22:13
[quote author=Misiek69 link=topic=232.msg2138682#msg2138682 date=1405272438]
Przecież ten gość siedzi w kącie i jedzie na ręcznym, z radości, że tak Was zdenerwował.


dobre podsumowanie 😁
[/quote]

genialne !  😁 😜
Zaczęło się od pana G.K , skończyło na serze😀
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
16 lipca 2014 07:20
Co prawda to nie z re-volty, ale tak niesamowicie przypomina mi większość dyskusji prowadzonych tutaj, że prawie się popłakałam ze śmiechu z rana 🤣
[img]http://i1.kwejk.pl/site_media/obrazki/2014/07/4c76847cb821d9e1acb904e86f4ad006_original.gif?1405438415[/img]
Ale zapomniałaś cytatu 😉
CzarownicaSa obrazek mi się nie wyświetla 🙁

"Gdy Ci smutno gdy Ci źle
carrot stickiem pobaw się
weź konika na halterku
w jakimś wieśniackim sweterku"  😍


Piękne! 🙂
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
16 lipca 2014 10:34


teraz?
Jeszcze usuń wszystko co jest po .gif (czyli ten znak zapytania i cyferki) 🙂
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
16 lipca 2014 11:04
Mam pytanie. Co można dać koniom na zawody ogólnopolskie aby były one żywsze ale nie aby było to uznane jako doping? (prócz elektrolitów).

Jeść
halo, parsknęłam śmiechem. A właśnie... jadłam. 🤣
sumire, najzabawniejsze, że to święta prawda. Dodatkowy, sprytnie "wciśnięty" i skomponowany posiłek bywa skuteczniejszy niż wszelkie "boostery".
Ale jaja, w kąciku zaprzęgowca też pytała i odpowiedziałam tak samo  😂
W takim razie tylko miło mi, że jednym pytaniem można poprawic humory 😉. pytalam w dwóch wątkach bo koleżanka jedzie na Węgry na zawody zaprzegowe a w kąciku skoków myślałam ze odpowiedz bedzie szybsza 😉.
Odchudzając konia raczej dodatkowy posiłek jej odpada 🙂.
arlyn, no to w takim razie albo odchudzanie, albo power.
ikarina nie mój koń, prosiła mnie spytać i to zrobiłam, przy okazji niektórym dając możliwość pokazania, że głupie pytanie = głupia odpowiedz 😉. Ma zgrupowania kadry to myślę, że trener wie co i jak ma być robione. (mam taka nadzieje :p)
strzemionko   w poszukiwaniu szczęścia przemierzamy cały LAS ;)
21 lipca 2014 12:52
arlyn to żarty tylko, no i podobno nie ma głupich pytań 🙂
-bibi22-   Czasy się zmieniają i my też się zmieniamy.
21 lipca 2014 12:54
Pytań głupich nie ma, są tylko głupie odpowiedzi (podobno). 😉
strzemionko   w poszukiwaniu szczęścia przemierzamy cały LAS ;)
22 lipca 2014 08:44
Mam pytanie, czy dmuchany brodzik/basenik może być użyty jako przeszkoda imitująca rów z wodą? Ktoś kiedyś próbował skakać przez taki basenik?


A skacz...Tylko dziecko wyjmij.


😀iabeł:
Biczowa   tajny agent Bycz, bezczelny Bycz
24 lipca 2014 07:41
[quote author=-bibi22- link=topic=67824.msg2143686#msg2143686 date=1405943675]
Pytań głupich nie ma, są tylko głupie odpowiedzi (podobno). 😉
[/quote]
-bibi22- sprowokowałaś.
Czy jeśli stanę nogami na torach a rękami złapie się trakcji to pojadę jak tramwaj?
famka   hrabia Monte Kopytko
24 lipca 2014 07:48
Biczowa, oczywiście i to z prędkością światła, tylko nie wiem co na to tarcie ...
[quote author=orda link=topic=95547.msg2144079#msg2144079 date=1405972948]
Mam pytanie, czy dmuchany brodzik/basenik może być użyty jako przeszkoda imitująca rów z wodą? Ktoś kiedyś próbował skakać przez taki basenik?


A skacz...Tylko dziecko wyjmij.


😀iabeł:
[/quote]

Siedząc w pracy, gruchnęłam takim śmiechem, że aż kierownik przyszedł sprawdzić co się stało... Re-volta zawsze w pogotowiu  😂
strzemionko   w poszukiwaniu szczęścia przemierzamy cały LAS ;)
27 lipca 2014 12:55
z zamkniętego już wątku z pytaniem o pensjonat w Warszawie 😀


Witam,
poszukuję pensjonatu dla konia w okolicach Warszawy, obszary które mnie interesują to okolice Marek oraz okolice Bielan. Zależy mi na tym aby w stajni była była dobra, całodobowa, opieka, możliwość zawijania konia na noc, hala, oraz czworobok. Cena pensjonatu do 110 zł. Jeżeli ma ktoś namiary na dobre stajnie w tych rejonach to bardzo bym prosiła o ich podanie.
Pozdrawiam


na pewno literówka ale fajnie wygląda  😂


edit: no i wszystko się wyjaśniło tzn 1100zł zabrakło mi jednego zera



i żeby nie było, że szukam sensacji  😜  czekam na wyjazd i mi się nudzi  😉
ktoś chce bacik na odstresowanie ?  🥂 http://allegro.pl/busse-bat-ujezdzeniowy-loony-100cm-antystresowy-i4467575605.html
ciekawe w jaki sposób można odstresować się taką rączką?
[quote author=_Gaga link=topic=190.msg2149919#msg2149919 date=1406717484]
Rudzik, normalnie
jak się zdenerujesz ,to walisz rączką między oczy (oczywiście siebie) - i tak do skutku 😉
[/quote]
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się