Weterynarze- opinie o wetach, do kogo w potrzebie

comandore, może dr B. Turek? U nas w stajni bardzo go chwalą.
trzeszczki   kto nie miał rudego, ten nie miał najlepszego
12 czerwca 2014 11:29
Poleci mi ktoś dobrego i nie zdzierającego weta-ortopedę z okolic Wwy / wołomina?? Bardzo pilne, nawracająca kulawizna ,sztywność i notorycznie zapuchnięte tylnie nogi.....🙁 Będę bardzo wdzięczna...


Też polecam Bernarda Turka. Mi kobyłę uratował (operował). Ma olbrzymie doświadczenie, cały sprzęt (rtg, usg) no i w razie "w" (tfu tfu oby nie) operuje na klinice SGGW.


a do spraw internistycznych (np. szycie, trudno gojące się rany, morfologia i analiza jej, itp.) polecam b. rzetelnego, zaangażowanego, sympatycznego i niedrogiego Kamila Górskiego - pracuje na SGGW - wychowanek dr. Turka, robi specjalizację z aparatu ruchu.
Poleci mi ktoś dobrego i nie zdzierającego weta-ortopedę z okolic Wwy / wołomina?? Bardzo pilne, nawracająca kulawizna ,sztywność i notorycznie zapuchnięte tylnie nogi.....🙁 Będę bardzo wdzięczna...
ja polecam doktora Okońskiego
[quote author=Comandore link=topic=199.msg2115910#msg2115910 date=1402489216]
Poleci mi ktoś dobrego i nie zdzierającego weta-ortopedę z okolic Wwy / wołomina?? Bardzo pilne, nawracająca kulawizna ,sztywność i notorycznie zapuchnięte tylnie nogi.....🙁 Będę bardzo wdzięczna...
ja polecam doktora Okońskiego
[/quote]

ja tez wyznaję doktora Okońskiego - wg mnie najlepszy ortopeda i przyjaciel konia  😍
[quote author=Łaciata link=topic=199.msg2111925#msg2111925 date=1401971402]
Tarnikowanie... jakiego weta. z Wrocławia polecacie?

Piotr Łoś...  ktoś zna? jakieś opinie?
[/quote]

Z Wrocławia niezmiennie polecam dr Krzysztofa Kmiecika.

Pewnie są różne opinie na jego temat (jak ma to miejsce w przypadku większości weterynarzy), a że pracuje dużo, to i wiele osób może sobie wyrobić samodzielnie zdanie o jego fachowości.
Leczę swoje konie u niego od 12 lat i mam to szczęście, że jeszcze nigdy się nie zawiodłam.

Dzięki. Będę dzwonić do P.Gębki, u nas w stajni podobno cuda zdziałał jesli chodzi o kontuzje,operacje... u nas międzykostny się okazał jako drugi nawrót i coś przy międzykostnym (??)... także ze 4 miesiące teraz to minimum🙁 ehh...
mógłby mi ktoś polecić jakiegoś dobrego weterynarza z okolic Warszawy na ogólne przebadanie kuca przed kupnem?  :kwiatek:
Ile taka 'zabawa' mogłaby kosztować?
mógłby mi ktoś polecić jakiegoś dobrego weterynarza z okolic Warszawy na ogólne przebadanie kuca przed kupnem?  :kwiatek:
Ile taka 'zabawa' mogłaby kosztować?


dr Bestry 🙂 za pełnego TUV zdaje się, że 1000zł
Kto w okolicy Wrocławia do kastracji? Wiem że na klinikach tną ale trzeba konia zawieść i wiem że dr Kmiecik, tylko w najbliższym czasie nie ma czasu a chciałabym zdążyć przed latem i upałami.
Witam  🙂 podpowie mi ktos czy jest w okolicy Opoczno/Tomaszow Maz./Piotrkow Tryb.  W nieduzej odleglosci jest dobry wet -klaczka okulala, noga giba sie jak struna jak lekko obciazy.  Cos zdiagnozowac, cos poradzic. I  zeby nie zdzieral.  😉
Amazonka*
Kornaszewscy kastrują w terenie ( i u siebie w klinice też )

Autodestrukcja
Zadzwoń do  dr Szpotańskiego , być może jeździ w tamte rejony.
Kogo możecie polecić do badania przed kupnem w okolicach Wieliczki?  :kwiatek:
możecie kogoś polecić do bardzo dokładnego obejrzenia nóg (końskich oczywiście  :hihi🙂 w Łodzi? Szpotański odpada, bo jest zbyt oblegany, a koń nie jest "pilnym przypadkiem".
Mam nadzieje, ze rv będzie znala odpowiedź na moje pytanie

Szukam dobrego weta z woj malopolskiego okolice krakowa, miechowa/ swietokrzyskiego,
okolice Michalowa Pinczowa :kwiatek:

Wcześniej przyjezdzala do nas Aga Jakubowska ale narazie ma urlop.  Potrzebuje przebadać swojego konia, żeby wykluczyć lub potwierdzić anemie.
desire   Druhu nieoceniony...
28 lipca 2014 00:12
Kinia16322, w okolicach Krakowa to Pani Monika Szubart  :kwiatek:
A masz do niej nr?  :-)
desire   Druhu nieoceniony...
29 lipca 2014 14:30
Kinia16322, 694 684 768 :kwiatek:
Witam,

Szukam weterynarza w okolicach Szczecinka do sprawdzenia konia przed kupnem. Czy możecie mi kogoś polecić?
Witam,
Potrzebuje namiarów mailowych do weterynarza Wojciecha Kujawskiego i doktor Olgi Kalisiak.
Gdyby ktoś posiadał i mógł się podzielić byłabym bardzo wdzięczna
Kurczak   Huculskie (nie)szczęście
26 sierpnia 2014 12:25
marwin, do Olgi Kalisiak masz tutaj: http://www.zdrowiekonia.pl/kontakt.html
jakiś wet z Łodzi godny polecenia i nie zdzierający i przede wszystkim dostępny? Jarek od Szpotana wyjechał, sam Szpotan trudno dostępny.
do obejrzenia same pierdoły - grzbiet, nogi i szczepienie przy okazji.
niestety nic mi nazwiska nie mówią, bo do tej pory korzystaliśmy tylko z usług wspomnianego dra
Wojenka   on the desert you can't remember your name
26 sierpnia 2014 12:56
Hecold bywa często w Łodzi
dzięki. :kwiatek:

a ktoś bliżej? żeby na dojazd nie wybulić. choć jak nie będzie innego wyjścia to trudno.
Xes25 ja polecam Maję Maćkowiak Bogucką jest z Piły, ale na pewno do Ciebie dojedzie. Wielu weterynarzy ,,przerobiłam" z moją kobyłą, ją mogę polecić  z czystym sumieniem 🙂
Kahlan,  do mnie Majchrzak przyjeżdza. Do Rudej, potem do młodej. Łatwo dostępny, mieszka koło zgierza, nie zdziera, baaardzo przyjazne ma ceny. Słucha właściciela konia i bardzo dobrą ma rękę, zadnej dzikiej szarpaniny. z mojej strony  - bardzo polecam.
dzięki! :kwiatek: to dzwonię, bo my akurat blisko Zgierza stoimy.
Ma ktos moze jeszcze maila do jakiegos dobrego weta?
Potrzebuje porady w sprawie dziwnych zmian na pietkach u konia, wysylalam juz zdjecia do dr Kalisiak i narazie debatuja z zespolem co to moze byc. Moze inny wet wymyśli.
Z gory dziekuje
Czy moglibyście polecić dobrego specjalistę od chorób układu oddechowego (i dać namiary) z Wielkopolski ew. okolic?
Cześć, do jakiego weterynarza w województwie pomorskim najlepiej zwrócić się w sprawie inseminacji klaczy i badania przed? Jestem z Trójmiasta, ale może być ktoś z dalszych okolic. Normalnie korzystam z usług pana dr Chajęckiego, ale nie wiem, czy w kwestiach rozrodu koni też byłby ok?
Witam,
Możecie polecić weterynarza z okolic Katowic/Oświęcimia, który zna się na drogach oddechowych konia?
Nie obraziłabym się też, gdyby "nie zdzierał kasy" z klienta i jeśli ktoś zna cennik to podać na priv?
Prawdopodobnie będę potrzebowała zrobić badania u konia, więc dobrze by było wiedzieć ile mniej więcej będzie mnie to kosztowało.
Z góry dziękuję za informację  :kwiatek:

PS. Znajoma podała mi takie nazwiska jak Polakiewicz, Czerwiński i Kalinowski - mogę do nich uderzać w tej sprawie?
Jeśli tak to do którego najlepiej?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się