Voltopirowe Zamówienia zbiorowe

anetakajper   Dolata i spółka
16 maja 2014 09:43
Nikt nie robi zamówienia 🙁
ja nie umiem , a też potrzebuję ogłowia.. voltowiczki  :kwiatek:
Ja nie umiem i nie mam karty, więc wszystko przez konto kogoś z rodziny bym musiała robić no i potrzebowałabym instrukcji JAK zamówić, bo nie kumam w ogóle tych dodatkowych opłat itpi nigdy nie zamawiałam ze sklepu poza granicami Polski..
Jakby ktoś chciał mnie wspomóc w instrukcjach to mogę się podjąć wyzwania..
Chciałabym podziękować horse_art za zrobienie zakupów dla mnie i ogarnięcie wszystkiego, co z tym związane 🙂 Super są zakupy z Kreamer!
Czy w najbliższym czasie robi ktoś zbiorowe zamówienie z reitsportklawunde?
sei   . let's grow old together & die at the same time .
25 czerwca 2014 21:21
odświeżam sprawę hooksa, też się chętnie podłączę 🙂
sei jaki jest przelicznik? 1kr to 0.45 zł ?
emptyline   Big Milk Straciatella
26 czerwca 2014 11:33
Ulalala, tak mniej więcej wychodzi, trochę mniej niż 50gr.
jak wygląda zamówienie z tego hooksa? nigdy się nie podczepiałam do takich "zamówień zbiorowych", a mają całkiem fajne wyprzedaże. 🙂
Zależy jaki "język" strony sobie ustawisz 😉 Też jestem ciekawa,jak to wychodzi w praktyce, po ile mniej więcej przesyłka wychodzi, są jakieś dodatkowe opłaty?
* zdążyłam edytować posta więc odpowiedź Ulala była odnośnie mojego zapytania czemu jest różnica, że one piszą o koronach (?) a ja miałam w euro. teraz przeliczyłam, że ceny wychodzą podobnie bardzo.

czekam na szczegóły, fajnie by było załapać się na tę wyprzedaż 50% 🙂
i ja za hooksem jestem
CeraŁ   dużo dużo zmian..
26 czerwca 2014 15:35
i jaaa 🙂
Przymierzam się do zrobienia zamówienia ze sklepu http://www.westernwelt.com (Niemcy) tak po połowie lipca. Rzeczy westowe, mnie interesują kaloszki i ochraniacze we wzorki Classic Equine. Już od nich kiedyś zamawiałam, wszystko było ok. Jakby coś ktoś chciał, PW 🙂
Czy ktoś będzie robił zamówienie z Hooksa ??
podłączam się do pytania powyżej
Wiele osób chętnych, ale nikt się nie podejmie realizacji? 🙁 ja nigdy nie robiłam zamówień zagranicznych, zwłaszcza ze Szwecji więc boję się, żeby czegoś nie skaszanić. 🙁
emptyline   Big Milk Straciatella
28 czerwca 2014 23:22
A Hooks jest też w Sztokholmie? Jadę tam za miesiąc w sumie, tylko nie wiem jaki bagaż będę miała...
Zgodnie z ich stroną wygląda na to, że od 2013 mają sklep w Sztokholmie. Mają też kilka w Norwegii, Finlandii i Danii.
Ja być może będę zamawiała, na 99% 😀
Oooo, a kiedy? 🙂
może bym się w końcu teraz ja załapała na czyjeś zamawianie?  :kwiatek:
w prawdzie oglowie juz kupilam w pl, ale jeszcze kilka drobiazgów....
Co warto kupić z Hooks'a? Na co polujecie? Nie kupowałam tam jeszcze.
Będę robiła zamówienie z Anglii z http://www.supplementsolutions.co.uk/equine.html

Bardzo dobre ceny na cartaflexa, naf, suplementy dodsona.

Jakby ktoś chciał się podłączyć zapraszam na PW
będę robiła zamówienie ze strony: https://www.equestriansupplements.co.uk/ , jest sporo tańszych produktów na stawy i przeciw muchowych, wysyłka w całkiem rozsądnej cenie, jeśli byłby ktoś chętny to zapraszam na PW
a co z HOOKS'em?  👀
zna ktoś jakieś internetowe sklepy jeździeckie w UK ze sprzętem ? :kwiatek:
Mam pytanie, czy ktoś  najlepiej z okolic Wrocławia (niekoniecznie - ale najlepiej) Ma zamiar zamawiać coś z Ebay-a?
Jak dla mnie na jedną osobę przesyłka za dużo wyniesie... A te 70-80zł na pół to już coś 😉
mtl   I M Equestrian
13 lipca 2014 16:10
zna ktoś jakieś internetowe sklepy jeździeckie w UK ze sprzętem ? :kwiatek:


z jakim sprzetem?
Czy ktoś ma zamiar jeszcze coś zamawiać z HOOKSa? Są ogłowia w naprawdę fajnych cenach i chętnie bym się skusiła... 👀
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się