Pensjonaty w Poznaniu i okolicach

A co wiecie o stajni michałówka
Jakie panują tam warunki czyli podłoże stajnia padoki itp
informuję, że w Daszewicach "U Foltyna" wolny boks 😉
[quote author=BASZNIA link=topic=208.msg2122935#msg2122935 date=1403287675]
kotbury, a ile pastwisk jest w Rybnie?

o to samo chciałam zapytać, bo "z drogi" nie wygląda na dużo. I czy mają w planach postawienie hali kiedyś tam?
[/quote]

Powierzchnia pastwisk w Rybnie wynosi ok 3 ha.

CIACH - Taaaa, to wcale nie jest reklama

 kryptoreklama
Dakini dzięki  :kwiatek:

majaa Ban permanentny
14 lipca 2014 14:37
Witam,
mam pytanie, czy jest na forum ktoś kto aktualnie jeździ na ranczo w Poznaniu? Chciałabym poznać Wasze opinie na temat tamtejszej szkółki? A może ktoś poleca jakąś inną szkółkę? Tylko nie na wschodzie Poznania 😉 Z góry dziękuje za wszystkie odpowiedzi.
W Stajni Corcel zwolnił się boks  🙂
Witam czy ktoś orientuje się jak wygląda sytuacja na Woli w Poznaniu ? 🙂 Czy jest trener ? I jakiś koń do dzierżawy/współdzierżawy ? 🤔
nikt nic  ? 🙄
Są trenerzy i dużo koni do dzierżawy i na sprzedaż, szkółka też jest- najłatwiej to się przejść i popytać 😉
Dziękuję za odpowiedź  :kwiatek:
HEJ JA KONIKA MAM W ROSNOWKU STAJNIA POD OLSZYNKAMI SUPER KONIE NASCIELONE CODZIENNIE SIANO OWIES JECZMIEN SUPER WARUNKI POLECAM ........
A czy wiecie coś o stajniach blisko Poznania, które stoją puste i istnieje szansa ich wydzierżawienia/kupna


Ktoś jakiś czas temu już o to pytał, ale może macie nowsze informacje  😀


na fejsie zostało zamieszczone, że Lusowo jest w całości do dzierżawy

witam, zmieniam miejsce zamieszkania i poszukuje stajni w okolicach poznania. Głownie tereny jazda rekreacyjna, natural, może jakaś prywatna stajenka ?
Poznań to duże miasto, gdzie dokładnie się przeprowadzasz? 🙂
🏇
Wolne boksy w kicinie
😅
sa boksy wolne w stajni u mojej koleżanki w Drużynie za Mosina 😀
W Łopuchowie też są.
(to jakaś akcja promocyjna? 😉)
Pisałam tu już wiele razy, jednak to było tylko gdybanie. Teraz wyjazd do Poznania zbliża się wielkimi krokami, został mi miesiąc na wybranie stajni, stąd moje pytanie do Was:
Potrzebuję stajni w Poznaniu lub okolicy (obojętnie z której strony miasta), w której znajdę halę, pastwiska/padoki, plac do jazdy z kompletem przeszkód. Cena do 800zł.
W chwili obecnej jestem zdecydowana na Łopuchowo, ale przerażają mnie dojazdy...
Ktoś coś??? :kwiatek:
ja do Ł. dojeżdżam z Grunwaldu. Kwestia priorytetów 😉
Thymos, priorytety priorytetami, ale nie wiem czy będę mogła codziennie poświęcić 4h na dojazdy do konia... 🙂 no i nie wiem jak to będzie wyglądało zimą. Ale pewnie i tak wyląduję z kobyłą w Ł. 🙂
Włączę się jak jest mowa o odległościach. W Pile mamy dwie stajnie w mieście, jedna w hangarze bez okien i wody, a druga z o nie wiele lepszymi warunkami. Żeby konia mieć w dobrej stajni - dobrej tzn. z normalnymi boksami , pastwiskami, bez wymyślania musimy dojeżdżać od 30 do nawet 50 km, to jest dopiero dramat. Królestwo  🙇 dla kogoś kto zdecyduje się wybudować coś fajnego , ale w samej Pile. Przecież każdy będzie gotów zapłacić więcej bo ma stajnie na miejscu, nie licząc oszczędności na paliwo, ale i na czasie. Takich jak ja jest więcej.
cranberry   Fiśkowo-Klapouchowo
21 sierpnia 2014 12:41
Żeby konia mieć w dobrej stajni - dobrej tzn. z normalnymi boksami , pastwiskami, bez wymyślania musimy dojeżdżać od 30 do nawet 50 km, to jest dopiero dramat. Królestwo  🙇 dla kogoś kto zdecyduje się wybudować coś fajnego , ale w samej Pile. Przecież każdy będzie gotów zapłacić więcej bo ma stajnie na miejscu, nie licząc oszczędności na paliwo, ale i na czasie. Takich jak ja jest więcej.


A i tych jest pewnie na palcach jednej ręki licząc. A wiadomo , jak nie ma konkurencji to często klient to zło konieczne 😉
Pisałam tu już wiele razy, jednak to było tylko gdybanie. Teraz wyjazd do Poznania zbliża się wielkimi krokami, został mi miesiąc na wybranie stajni, stąd moje pytanie do Was:
Potrzebuję stajni w Poznaniu lub okolicy (obojętnie z której strony miasta), w której znajdę halę, pastwiska/padoki, plac do jazdy z kompletem przeszkód. Cena do 800zł.
W chwili obecnej jestem zdecydowana na Łopuchowo, ale przerażają mnie dojazdy...
Ktoś coś??? :kwiatek:


wiesz, to nie do końca jest OBOJĘTNIE z której strony miasta = przepychać się np 10 km przez centrum Poznania na drugą stronę w godzinach szczytu to kolejny czas i odległość
jak będziesz wiedzieć z której strony będziesz mieszkać  (+ ile jesteś w stanie wydać na konia) - łatwiej coś doradzić
i czy np. masz auto,

biorąc pod uwagę, że Łopuchowo chyba ok 700 zł (nie pamiętam czy aż tyle) + dojazd codziennie ok 30-40 km w jedną stronę (czyli 20 dni w stajni x 80 km na wizytę 1600 km miesięcznie) 
czyli przy paleniu auta 7 l na 100 km = 604 zł wyniosą Cie dojazdy autem 20 dni w miesiącu, jeśli auto pali ok 7 l i jest na ropę

czyli w sumie wychodzi stajnia u Krygiera za 1200zł miesięcznie praktycznie w Poznaniu

warunki nieporównywalne (no i czas dojazdu)
Dodofon, mieszkać będę na Sołaczu lub Grunwaldzie prawdopodobnie. Pamiętam, że kiedyś pisałaś coś o stajni Delta Biedrusko? Tam jeszcze obowiązuje strefa A w komunikacji miejskiej? No i przede wszystkim czy są wolne boksy?
Bliżej jest Morasko. Tam jest kilka stajni, a U Skubka są wolne boksy i dojazd jest super!
http://ogloszenia.re-volta.pl/inne/szczegoly/31450?q=&kategoria=5&lokalizacja=15&widok=0&strona=
stajnia kicin 750zl

www.dominanta-kicin@wp.pl
Dodofon, mieszkać będę na Sołaczu lub Grunwaldzie prawdopodobnie. Pamiętam, że kiedyś pisałaś coś o stajni Delta Biedrusko? Tam jeszcze obowiązuje strefa A w komunikacji miejskiej? No i przede wszystkim czy są wolne boksy?


trudno powiedzieć co ze strefą - bo jeżdżę autem więc nie wiem
box pewnie by się znalazł jeszcze
sama tam stoję z dwoma końmi i jestem zadowolona
Kocialkowa Gorka od września tez bedzie miec boksy wolne. Obecnie 3 pastwiska (12ha w sumie), 2 zewnętrzne place do jazdy, każdy z kompletem przeszkód, obecnie na jednym z nich rowniez czworobok, ogrodzone miejsce do lonzowania, kryta murowana hala z ukosnymi bandami, osobna, odgrodzona cześć hali do lonzowania (jakies 20x20m), moj koń wychodzi obecnie od 5 do 10 i od 12:30 do 18. Super tereny Parku Krajobrazowego Promno, na miejscu instr. rekreacji, instr. sportu, częste kliniki trenerów zewnętrznych (Ada Menes, Justyna Rucinska), pensjonariusze trenują z różnymi trenerami na codzień i jakos sie dogadujemy w kwestii podziału placów czy hali😉
Sorry za niedbala pisownie-pisze z telefonu i co rusz autokorekta mi cos zmienia!
warta, a jesteś zmotoryzowana?
Bo jeśli będziesz mieszkać w okolicy Grunwalgu, Sołacza, to może stajnia Rusin?
To jest w Dopiewie. 500PLN kasują, ale nie ma trawiastych padoków (teraz mieli chyba dopiero kończyć), za to kameralnie, blisko, tereny fajne.
jeżeli Sołacz to można brać pod uwagę: Wola, (ok 5 km) Krygier,(ok 5 km) Rancho (ok 5 km)  Biedrusko,(ok 15 km) Morasko,( ok 9 km) Łopuchowo, (ok 30 km)

jeżeli Grunwald to można brać pod uwagę: Wola, (ok 8 km)  Marianowo, (ok 12 km)  Lusowo, (ok 15 km)  Więckowice, (ok 15 km) Wiry, (ok 10 km)

nie mówię, ze wszystkie te stajnie są super - ale "odległościowo" tak to wygląda
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się