Zdjęcia Naszych Koni cz. VII (2014)

Bischa   TAFC Polska :)
06 lipca 2014 18:33
Zdziwiłam się, co kamienna głowa konia robi na pastwisku 😁
ej_anka, już się wracamy, dziś jednak był taki upał że nam darowałam ruszanie się. Ale powolutku wracamy do biegania 🙂 śliczny macie czaprak!

derby, aaa, jeszcze słodszy niż z terenowych fotek 🙂

dairoxroxi, koniecznie powinna wrócić na stajnię!! Póki nie zniszczała do cna!
derby   "Pamiętajcie, tylko spokój Was uratuje."
06 lipca 2014 19:54
Burza, hihi my w wersji terenowej się najlepiej czujemy;d

dairoxroxi Twoje siwe wygląda na sympatycznego konia, ma misiowaty charakter czy tylko udaje do zdjęć?🙂


tęskno mi za Rudą więc teraz tylko grzebie po zdjęciach;-))
akuku i już nas nie ma  😁

To i my sie wcisniemy 😉
Burza, :kwiatek:
Super wieści! Koniecznie foty dzieciaka dawaj!
I ja jestem zakochana w tym czapraku, ale jakość zabija... 😵

arika00, pierwsze zdjęcie świetne. Mój to na padoku nie uznaje innego zajęcia niż jedzenie..
Oj to w przerwach miedzy jedzeniem 🤣 popyla mała oj popyla.
anai, dziękujemy. Dobrze ma siwy na tych wakacjach, trawki pod dostatkiem i czego chcieć więcej  🙂
Time, Chrupek jest niesamowicie fotogeniczny, jakiego zdjęcia być nie wrzuciła to on świetnie wygląda  💘
Burza, niestety tak i do tego późno zdiagnozowani. Popieram ej_anka, koniecznie wrzuć jakieś fotki  😉
ej_anka, jaki ładny chłopak, a jaka mina zadowolona  😁
ej_anka - bo co za dużo to nie zdrowo podobno  😜 😁
Cocosowo - fakt i przy tym świetnie sie z nim współpracuje jako modelem 🙂
ej_anka, tzn? blaknie Ci?

Cocosowo, oo masz, ale rozumiem że skoro przeskakujecie na inną ściółkę to już do przodu? Ustabilizowany jest?

Mam 'robocze' z rozruchów, fotka marta_sz
ależ ma warkoczykiii  💘
Rastaman 😉 opadają mi ręce, dzień po rozpuszczeniu grzywa znowu przełożona grrr.
po rozpuszczeniu musiał mieć piękna lwia grzywę, nic tylko cieszyć sie ze ma taka bujna 🙂
Burza, Rewelacja  😉
kujka   new better life mode: on
07 lipca 2014 08:06
Gilkowe gilopki 🙂




doobry kon 🙂
Pochwalę się moją izabelką Luną i karym koniem znajomego Mahari:
Burza, tak, dostaliśmy leki i się uspokoiło, mam nadzieję, że te upały go nie rozstroją. Jak wy na rozruchu tak wyglądacie to ja nie mogę się doczekać zdjęć z pełnej roboty  😜
kujka, świetnie wyglądacie  🙂
Dzisiaj z chłopakiem troche popływaliśmy, kucorek pierwszy raz w wodzie  💘 Oczywiście jak to on po wyjściu z wody musiał sie wytarzać  👿
margaritka   Cantair HBC, a Nerwina na emeryturze;)
07 lipca 2014 20:05
kujka jaaaaaaaaaaakie postepy  😜 😜 mega!
unawen, jakie urocze paszcze 🙂

kujka, ty chyba w ostatnie 2 tygodnie miałaś więcej zdjęć niż w ogóle od kiedy Żila masz!! 😀
ej_anka , Bischa bo ona wie co teraz modne na zdjęciach  😅 dziubki :>
derby , dairoxroxidziękujemy 🙂

poza buziaczkiem, wrzucamy szczery uśmiech  🏇
Burza, Piorek fenomenalny, jak zwykle 🙂
Co do Eskadrona to mechaci się, mimo że chucham i dmucham, prałam jak trzeba (chyba raz jak dotąd). Dramatu nie ma, ale niesmaczne to tak czy tak.

I chciałam się pochwalić jaką grzywę udało nam się wyhodować  😀
W naszym przypadku to sukces jak nie wiem... Burza, spróbuj metody Ikariny bodajże na warkoczyki do położenia grzywy po irokezie - u nas zadziałała super i jak na razie - tfu tfu - leży, a zmienialiśmy stronę, bo nagle ot tak zaczęła się przekładać jak wściekła.
Kropkosław dziś się prawie położył w jeziorze, czym mnie zaskoczył jak nie wiem, bo jak się znamy tyle lat to nawet mu to nie przyszło do głowy.
Puszczanie bąbelków pod wodą i nurkowanie - norma, ale dziś przeszedł sam siebie  🙄 😁
Gazellasta, a teraz CHEESE!  😀
Haffek panierka to podstawa, a jaka cudowna na cerę 😉
Time, może być, bujna do połowy 🙂

korysindex4, dziękuję 🙂

ej_anka, eee dopóki nie traci koloru to niech się mechaci, to w niczym nie przeszkadza 🙂 super foty w wodzie!
Jakiej metody???
Burza, to chyba w wątku o przerywaniu/cięciu grzywy. Po krótce: robisz kiteczki, ich liczba musi być podzielna przez 3. Potem robisz warkoczyki z kiteczek w kolejności: kitka - warkocz - kitka. I na końcu z każdego takiego "trio" pleciesz warkoczyk.
Mam nadzieję, że zrozumiesz bo piszę jak połamana 😁
ej_anka, zrozumiałe! Niezła jazda, ale sprawdzę 😀
Burza, i daj znać jak wyszło. U nas efekt był, ale na te pięć włosów to chyba nie miało prawa nie zadziałać 😉
ceffyl   Niektórzy ludzie są taktowni. Inni mówią prawdę.
07 lipca 2014 23:03
z wczorajszej późno wieczornej wyprawy do stajni  🙂
Młody w czerwcu 4 lata 🙂
Rudzik   wolę brzydkiego konia, niż piękną sukienkę
08 lipca 2014 06:39
ej_anka moje ulubione revoltove tarancicho, a grzywy szczerze zazdroszczam, u taranta taka grzywa, jeszcze równo podcięta to nie taka prosta sprawa
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
08 lipca 2014 08:22
Haffek zazdroszczę Wam możliwości wejścia do wody
ceffyl piękne widoczki
thepones ładny młodziak i jak fajnie malowany po czym?
A ja dostałam od wymodelowanej piękne zdjęcia 💘 moich ogonków z Sopotu to się chwalę
Ciasteczko

Ryżolino

i Krowa


I wrzucam jeszcze najmłodszego sportowca w rodzinie Sprytka
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się