kącik skoków

Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
07 lipca 2014 19:40
armara, ja planowałam być z tydzień... ale oczywiście praca =(
eterowa   dawniej tyskakonik ;)
07 lipca 2014 19:45
Srebro zdane 😅 Rezygnuję z Orzesza w ten weekend na rzecz Mosznej tydzień później. Po porozumieniu z trenerem tam pojedziemy jeszcze L i P, natomiast następnego tygodnia w Michałowicach spróbujemy P i N. Oczywiście jeśli w Mosznej pokażemy się przyzwoicie 🙂
Dava   kiss kiss bang bang
07 lipca 2014 20:00
W Michalowicach kolo Krakowa?  😎

Ja niestetety na Cieko sie nie zalapie z powodu braku czasu 🙁

Armara -> ale beda fory  💘
eterowa   dawniej tyskakonik ;)
07 lipca 2014 20:02
Tak, w tych Michałowicach, u Szarych 😉
eterowa, idziesz jak burza normalnie 🙂 Fajnie, jak wreszcie się wzięłaś za to wszystko z dobrej strony to i hejty się skończyły 😉
Dava   kiss kiss bang bang
07 lipca 2014 20:04
To juz Cie widze na kawie albo coli 🤬
A jak nie podejdziesz to sama Cie znajde i zrobie foty z zaskoczenia  😁

lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
07 lipca 2014 20:07
a my w Cieko będziemy 💃, ale tylko w drugim tygodniu
margaritka   Cantair HBC, a Nerwina na emeryturze;)
07 lipca 2014 20:07
eterowa powodzenia!

kogo spotkam w galkowie na mastersach? my debiutujemy z kantarkiem w 130 ( final 135  :emoty327🙂, a z karym pozegnale zawody  😉
eterowa, brawo, idziesz jak burza!

Mój dzieciak:
szereg
linia, stacjonata i rów gdzieś w tle 😉
Dava
No mam nadzieję !  😜
margaritka
Kciuki trzymam !
eterowa   dawniej tyskakonik ;)
07 lipca 2014 20:35
Dziękuję wszystkim :kwiatek: Trzymajcie kciuki za nas 😉 Spłukałam się całkowicie, liczę na jeszcze trochę szczęścia 😁
eterowa powodzenia!

kogo spotkam w galkowie na mastersach? my debiutujemy z kantarkiem w 130 ( final 135   :emoty327🙂, a z karym pozegnale zawody  😉


pożegnalne?

anai wyrabia się  👍
margaritka   Cantair HBC, a Nerwina na emeryturze;)
07 lipca 2014 21:15
taak, tylko go jezdzilam🙂 ale mam na wymiane kobylke 🙂
aleqsandra   Kreujemy swój świat tym w co wierzymy
08 lipca 2014 16:35
smerfi, o tyle o ile jestem po cichu zazdrosna 😉 o tyle muszę przyznać, że widziałam jej parę przejazdów i są bardzo klasowe, stylowe, zrównoważone, więc nie mogę powiedzieć nic złego 😉

A jak się z nią pracuje?

Srebro zdane 😅 Rezygnuję z Orzesza w ten weekend na rzecz Mosznej tydzień później. Po porozumieniu z trenerem tam pojedziemy jeszcze L i P, natomiast następnego tygodnia w Michałowicach spróbujemy P i N. Oczywiście jeśli w Mosznej pokażemy się przyzwoicie 🙂


Gratulacje! Idziesz jak strzała! 🙂 Powodzenia!
strzyga my im kupowac nie musimy bo przeciez mamy - ale Ty se kupic mozesz  😎  😁
aleqsandra bardzo sie poprawila od czasu jak tutaj jestem -  tez duza zasluga Oli w tym. Sandra naprawde wklada ogrom pracy w siebie i w konie- cieszymy sie strasznie, ze powoli pokazuje z siwym na co ich stac. No i z gniadym tez rzecz jasna. A konie maja dopiero 9 i 8 lat  👍 Siwego naprawde trzeba bylo przestawic na inny sposob jazdy.
Pracuje sie z nia bardzo dobrze - przemila osoba acz wymagajaca - ale tak musi byc, zeby wszystko wygladalo jak wyglada  🙂
eterowa   dawniej tyskakonik ;)
08 lipca 2014 19:21
anai super wygląda!
Dziękuję wszystkim, miło bardzo :kwiatek: Wstawiam jeszcze jedno z zawodów, dziś znalazłam 😉
Nareszcie ,wygląda to coraz lepiej ,choć jeszcze skaczesz jakby to było choćby 140 cm ,a to tylko mini przeszkódki . Ale idzie ku dobremu. 😉
No i jak chcesz skakać wyżej to musisz bliżej podchodzić do okserów  😀
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
08 lipca 2014 21:00
smerfi, a weź się. Bo mnie stać akurat :p Nawet mi chcą bony na odzież w pracy dać, taka biedna jestem =(
eterowa   dawniej tyskakonik ;)
08 lipca 2014 21:21
Dziękuję smoku 😉 Fakt, tu leżę, ale zerknij na stronę 474, tam więcej zdjęć z zawodów. Można powiedzieć, ze wyglądam tak lepiej 😉
Wybiera sie ktos do Orzesza na zawody w weekend z okoliv Bielska-Pszczyny-Brzeszcz?
Wstępnie mam jedno miejsce wolne w przyczepie (tam i nazot x dwa dni) Tanio!!
eterowa
Brawo, ciężka praca popłaca bez dwóch zdań.

Ech tak patrzę i patrzę na te zdjęcia z Paryża i po prostu chciałabym tam być za rok  😜 Rewelacja.
[quote author=Angeel link=topic=18.msg2134244#msg2134244 date=1404679534]
Dopiero spojrzalam w wyniki, czemu Denetor wycofany?


A gdzie tak jest napisane ?
http://www.equisport.pl/wp-content/uploads/2014/07/wyniki_koncowe_SENIORZY.pdf
[/quote]

Przepraszam, nie sprecyzowalam konkursu 😉 O, tu:
http://www.swiatkoni.pl/media/events/documents/wyniki_I_polfinal_1.pdf
Ostatnia strona, I polfinal 145cm.
Angeel w piątek Elear całkiem nieźle przeszedł i trener nie chciał nadwyrężać Denetora - miał wolne  😉
eterowa   dawniej tyskakonik ;)
10 lipca 2014 21:49
Co taka cisza? Może wstawi ktoś jakieś zdjęcia/filmy, pooglądałabym sobie 👀 Ktoś jedzie na zawody do Mosznej?
Wrzucam jakieś jedno z świeższych (z wczoraj), albo bardzo kiepskiej jakości 🙄
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
11 lipca 2014 07:48
Składy ekip na Mistrzostwa Europy

Moszna to nam sen z powiek spędzała, ale okazało się, że niepotrzebnie.
Czy ktoś może skomentować "matematykę" w tym wpise http://www.swiatkoni.pl/news/8392,longines-rankings-no-162.html
Czy ktoś może skomentować "matematykę" w tym wpise http://www.swiatkoni.pl/news/8392,longines-rankings-no-162.html

😁
505 w 25 startach to lepiej niż 628 w 24 :P, o to chodzi ? Pewnie w pośpiechu ktoś pisał błędy na naszych portalach to "norma"... 🙁
No to też, ale ogólnie czy porównanie naszych zawodników do np. Kevina Stauta uwżacie za prawdziwe (ładnie w tekście "policzone"😉 czy raczej odległe od prawdy.
Dramka, eterowa, dzięki!

Mam filmik z dzisiejszego szeregu gimnastcznego, znowu ciut za mocne tempo. Tylko ostatni przejazd mi się podobał. Brak trenera jest niefajny 🙁

kotbury, no "matematyka" piękna, ale z jakiegoś powodu polscy zawodnicy nie startują tyle w longinesach i w najbliższej przyszłości raczej nie będą.  🙄 A to porównanie, że gdyby startowali tyle samo co Kevin Staut to mieli by tyle samo punktów, to wiesz, "gdyby babcia miała wąsy, to by była dziadkiem"  🤣 Chyba na razie czołówka rankingu jest dla nas nieosiągalna niestety...
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się