moda, ciuchy etc...

Dziewczyny kupujące w Zalando, czy któraś zwracała zakupione produkty? Nie robią problemów?

Robie bardzo czesto zakupy i zwroty i nigdy nie mialam z nimi zadnych problemow 🙂 Wypelniasz formularz, przyjezdza kurier i zabiera 🙂 zwrot pieniazkow z reguly w przeciagu tygodnia 🙂
Ja tez kupuje w Zalando, zdarzalo mi sie zwracac towar i tak samo jak pisaly dziewczyny, nigdy nie bylo zadnych problemow.
Dzięki dziewczyny. Szukam butów i znalazłam 3 pary, które mi się podobają. Trudno się zdecydować bez mierzenia 😉
Ja pojadę dopiero w przyszłym tygodniu jak będę odbierać zamówienie. Jeśli do tej pory jej nie znajdziesz, poszukam.

Teraz już kosztuje 59, dzisiaj weszły kolejne obniżki: sukienka z okrągłym dekoltem




Byłaś może już odebrać? Słyszałam, że w Krk jeszcze są jakieś pozostałości..  💃
Hej, wiecie w jakiej sieciówce dostanę leginsy grafitowe?
Takich pseudometalicznych kolorów szukam, najlepiej zielonych 😎
Pursat   Абсолют чистой крови
07 lipca 2014 20:33
[quote author=Pursat link=topic=168.msg2131984#msg2131984 date=1404371426]
Ja pojadę dopiero w przyszłym tygodniu jak będę odbierać zamówienie. Jeśli do tej pory jej nie znajdziesz, poszukam.

Teraz już kosztuje 59, dzisiaj weszły kolejne obniżki: sukienka z okrągłym dekoltem




Byłaś może już odebrać? Słyszałam, że w Krk jeszcze są jakieś pozostałości..  💃
[/quote]
Nie, w środę albo w czwartek pojadę. 😉
Thymos, to grafitowe, czy zielone?  🤣

Pursat, zerkniesz czy są jak będziesz?  🙇
Pursat   Абсолют чистой крови
07 lipca 2014 22:02
Jasne. 😀
Thymos, to grafitowe, czy zielone?  🤣

Pursat, zerkniesz czy są jak będziesz?  🙇


Kajula, takie:
https://blackmilkclothing.com/products/shattered-glass-emerald-leggings

gdzie ja to dostanę...?? Albo chociaż taki materiał...
Nawet jakbyście znały kogoś kto takie ma to zapłacę za pożyczenie 🙇, potrzebne jako rekwizyt, dosłownie na 30 minut 😉
bera, nie ma żadnych problemów. Sami przysyłają kuriera, który zabiera zwracany towar.
Pursat   Абсолют чистой крови
08 lipca 2014 11:29
Czy ktoś miał do czynienia z Harrods.com? Chodzi mi o zwrot pieniędzy.
Dziewczyny, czy kojarzycie może w których sklepach teraz można upolować jakaś letnią sukienkę? Nie mam dużych wymagań wręcz powiedziałabym minimalistyczne, ale nic takiego nie mogę sobie kupić.
Ma być zwykła i prosta do codziennego biegania, do kolana/ lub troszkę przed kolano, z jakimś krótkim rękawem lub na szerokich ramiączkach/ bez rękawów. Najlepiej jakaś jasna kremowa, beżowa albo czerwona  😍
Pursat   Абсолют чистой крови
10 lipca 2014 13:44
Kajula, niestety nie rzuciła mi się w oczy Twoja sukienka... 🙁
emptyline   Big Milk Straciatella
10 lipca 2014 13:51
Alaska, a w HM-ie nie ma?
Alaska, byłam dziś właśnie w H&M i widziałam fajną kieckę, właśnie taką do codziennego biegania, miała krótki rękawek, przed kolano, szara. Bardzo fajna, więc może sprawdź u siebie 🙂 Próbowałam ją znaleźć na stronie, ale nie widzę.
ile w czasu na zwrot jest w Cropp?
hanexxx, rok.
dzięki 🙂
a jakiej sieciówce dostanę taką lekką/letnią parkę bez podszewki oraz jakiś fajny bralet?  :kwiatek:
hanexxx, parki są teraz wszędzie. Materiałowe, przeciwdeszczowe, mnóstwo tego. Bralety są na pewno w H&M, w Croppie.
Pursat   Абсолют чистой крови
10 lipca 2014 20:35
Odebrałam dzisiaj z Bershki paczkę z dżinsami. Pierwsze chyba zostawię. Drugie do wylotu. 🙁 Od kolan w dół za szerokie i pogrubiają... A miały wymarzony dla mnie kolor - błękit wytarty prawie całkowicie do bieli.





Pursat, a jak podwiniesz te drugie jeszcze troszkę? Może będzie troche lepiej 😉

Do mnie przyszły piękności z fashionland'u *.*

[img]https://lh4.googleusercontent.com/femMnTImUGANK5AqMXf_xYGJibZrrMtuKiWmv1mEa4ntpl_hMj_HHxVuExUpBKQbtZpfIw=w1877-h763[/img]

[img]https://lh4.googleusercontent.com/ebYVlKBLT8aoUwHxkRUuqfZkjOVPt5NgV72bbDc98jzNIeJfiCDVGQKawWnNZdyVK15DMQ=w1877-h763[/img]

(jak zdjęcia będą za duże to zmniejszę 😉
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
11 lipca 2014 11:16
Libeerte, a te buty to skąd?  😍
safie, CCC, 40zł 😉 Wygodne bardzo! 😀
Odebrałam dzisiaj z Bershki paczkę z dżinsami. Pierwsze chyba zostawię. Drugie do wylotu. 🙁 Od kolan w dół za szerokie i pogrubiają...


Mój komentarz:  😂 i  😵
Pursat, gdzie one Cię pogrubiają?!, jak dla mnie idealnie, w końcu więcej ciałka 💘
haha też to chciałam napisać 😀 Pursat wyglądają super 🙂
w obu wyglądasz extra.

Libeerte - śliczne są
Pursat   Абсолют чистой крови
11 lipca 2014 12:35
Pursat, a jak podwiniesz te drugie jeszcze troszkę? Może będzie troche lepiej 😉

Próbowałam jeszcze wywijać, ale nie wygląda to dobrze. Już zdecydowałam, oddaję. 😉 Ale śliczne spódniczki! 😍

Mój komentarz:  😂 i  😵
Pursat, gdzie one Cię pogrubiają?!, jak dla mnie idealnie, w końcu więcej ciałka 💘

Uważam, że nogi wyglądają w tych jasnych gorzej niż w niebieskich. Zresztą nie lubię jak mi się nogawki marszczą i nie są dopasowane. 😉

w obu wyglądasz extra.

Dziękuję, ale drugie zwrócę. 🙂 :kwiatek:
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
11 lipca 2014 12:41
Libeerte, super wyglądają. Dzisiaj chyba podjadę ich poszukać 🙂


Pursat, niezłe te białe. One mają zwykłą długość czy coś w stylu 7/8?
[quote author=Thymos link=topic=168.msg2137370#msg2137370 date=1405074654]
Mój komentarz:  😂 i  😵
Pursat, gdzie one Cię pogrubiają?!, jak dla mnie idealnie, w końcu więcej ciałka 💘

Uważam, że nogi wyglądają w tych jasnych gorzej niż w niebieskich. Zresztą nie lubię jak mi się nogawki marszczą i nie są dopasowane. 😉
[/quote]

Ty to jesteś idealistka!
Pewnie dlatego na każdej focie wyglądasz jak milion $, ja się na przykład w ogóle ubrać nie umiem...  😉
Pursat   Абсолют чистой крови
11 lipca 2014 17:50
safie, one są z 10 cm na mnie za długie... Dlatego podwinęłam, a i tak nie leżą ok.

Thymos, staram się, żeby zawsze było jak najlepiej. 😀
potrzebuję czapki z daszkiem, coś w tyn stylu, dostanę gdzieś teraz takie?

Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się