Buty - "nic nie poprawia nam humoru tak jak nowa para butów"

Arvile bierz drugie, ja takie mam i świetnie wyglądają na nodze 😉
Gru oo dziekuje :kwiatek: Zaraz popatrze co tam maja 🙂
arivle   Rudy to nie kolor, to styl życia!
10 lipca 2014 09:05
ashtray, szepcik, dziękuje. Dzisiaj pojadę zmierzyć, moze model akurat będzie na miejscu to wezmę, ale muszę najpierw wiedzieć jaki mam mieć rozmiar 😉
Diakonka   Jestem matką trójki,jestem cholerną superwoman!
10 lipca 2014 11:06
dziewczyny a widziałyście balerinki Animalballe? mam nadzieję, ze mnie nikt nie pogoni za reklamę, ale ja nic z tego nie mam, buty robi moja przyjaciółka i uważam, że są piękne, a mało znane jeszcze. można je kupić w sklepach stacjonarnych, ale też przez www http://animalbale.com/index.php. teraz jest sale.

edit: zmniejszyłam zdjęcie
Diakon'ka ale czad! Lecę oglądać🙂
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
10 lipca 2014 14:14
Są tam podane ceny za te baleriny?
Są - 329zł z tego, co widzę.
Diakonka   Jestem matką trójki,jestem cholerną superwoman!
10 lipca 2014 14:35
Niektóre sa po 249. Jakość wykonania super, sa skórzane. Ja mam bordo z liskiem, sa słodkie.
arivle   Rudy to nie kolor, to styl życia!
10 lipca 2014 14:40
Diakon'ka niektóre są boskie! ale cena tez niezła... Co nie zmienia faktu, ze pewnie są jej warte 😉

KUPIŁAM, są piękne, wygodne! No i dobrze, ze nie brałam w ciemno, bo jednak musiałam wziąć 38 nie 37
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
10 lipca 2014 15:03
Dzięki, teraz na kompie w domu widzę ceny. Balerinki są urocze 🙂
Arvile piona, pewnie się w nich zakochasz! Ja już bym chciała jakieś kolejne melisski, ale najpierw muszę sprzedać na all moje buty z Gino Rossi, były drogie jak cholera a nie mogę w nich chodzić :/ bo z kasą krucho się zrobiło, urlop przesunął się z sierpnia na lipiec i trzeba oszczędzać 😉
Nie cierpię balerinek, ,,rozćlapują" chód. A ten ,,gumiasty" wynalazek to ostatnia zbrodnia dla stóp. Grzybico witaj nam  😜 Na pewno nie sa to buty na upały. Co najwyżej zamiast gumiaka, podczas deszczu. W poszukiwaniu chabrowych sandałow trafiłam na te :buciki Zajefajne  👍 I wbrew pozorom dobrze trzymające nogę  😜 😜
Ja dziś się stałam posiadaczką brązowych sexi flip i już je kocham!  😅 a kupiłam je przypadkiem. Moje sandałki raczyły dziś pęknąć, więc poszłam na szybko do sklepu coś kupić 🙂
ja wlaśnie chcę zamówić sandały Crocs tylko nie wiem jaki rozmiar, w sklepie stacjonarnym mierzyłam 7 i był ok, czy siódemka jest odpowiednikiem 37,5?

maleństwo   I'll love you till the end of time...
17 lipca 2014 20:03
hanexxx, ja noszę typowe 38 i sandały mam w rozmiarze W8
a ja 37-38 i mam W7 (uwaga, bo one sie rozczlapuja jeszcze! za rok-dwa beda o 1-1,5 cm wieksze 😉)
Czy któraś z Was kojarzy skąd mogą być te buty? Albo może widziałyście podobne?
Malaa, nie kojarzę, ale jeśli znajdziesz i będzie 38 to poproszę o info po ile takie chodzą 😉
Pięknie zrobione 😍
Malaaa -> http://www.bayla.pl/bayla-cr-113404-vegetal-black.html

Thymos są i 38 i są w promocji 😉
BitSmoked aaaa!! jesteś mistrzem!  😍
Czy widziała któraś z Was gdzieś takie buty:


Ale damskie i cale czarne, łącznie z podeszwą? To chyba starszy model, ja swoje kupowałam ze 3 cz 4 lata temu i chyba juz nie produkują 🙁 a nie cierpię bialych butów czy czarnych z białą podeszwą  🙇

Chodzi o firmę Lacoste, chyba że jakaś inna produkuje podobny model - najważniejsze, żeby wierzch był skórzany.
potrzebuję białe, krótkie Converse. Możecie mi polecić jakiś sprawdzony, tani sklep?
moje crocsy 🙂
kocham je miłaością wielką- wygodne, miękkie, nic nie gniecie i nie obciera- wrażenia jak na bosaka 😉
właśnie zamówiłam te crocsy sexiflip ale jeszcze choruję na jedne, ma je moja kuzynka ale kupiła je w USA i u nas są chyba niedostępne 🙁 na zdjęciu wyglądają tak sobie ale w realu są śliczne

takie:
[img]http://www.polyvore.com/cgi/img-thing?.out=jpg&size=l&tid=50971499[/img]
http://allegro.pl/buty-damskie-sandaly-mel-melissa-blackberry-35-36-i4382041332.html Zastanawiam się nad tymi sandałami. Ktoś ma? Wygodne? Jak z jakością?  :kwiatek:
Nike Free z kolekcji 2014/2015 😉
W rzeczywistości są strasznie żarówiaste 😉
które converse są fajniejsze? Długie czy krótkie, no bo nie wiem, które mam kupić 🙁
Krótkie! 🙂
Pursat   Абсолют чистой крови
23 lipca 2014 12:23
Krótkie, krótkie. 😀
Krótkie!  😍
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się