Końska rewia mody cz. VIII (2014)

wetnę się z małym off topic .
Burza jak ogarnełaś Piorkowi tak ładnie grzywę ? Miał zupełnie jak moja- przechodzącą i stojącą a teraz  😍 -cudooo . Jak to zrobiłaś ???

Męczę się od roku z buszowym kumsańcem i już nie wiem czy zaplatać czy nożyczki same czy trymer ,czym to traktować żeby koń nie wyglądał z przyciętą grzywką jak kleopatra albo z przechodzącym stojącym "czymś".
wątek zamknięty
szuwar, ale w porównaniu z fotkami w szmatoholikach? Tam to przerywałam jak szalona, i zawsze za mocno w końcu, dziś przerywam bardzo delikatnie i po trochu co jakiś czas. Głównie podcinam pod kształt szyi i zaplatam żeby się nie przekładała ( ale i tak się trochę przekłada).
Nie rwac, dać jej urosnąć no i musi być w miarę długawa w naszym wypadku- im dłuższa tym cięższa. Przy tej długości w ogóle mi się już nie przekładała ( fot)

Ale to już dłuuuga, miałam jeszcze ciut dłuższą.
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
10 lipca 2014 08:35
Burza, a mnie się Piorek podoba w tym różu! Fakt, że w Sangrii wam było najładniej, ale ten też jest fajny. I piszę to ja, niegdyś zagorzała przeciwniczka róży wszelakich 🙂

xxagaxx, dziękuję 🙂 Mnie się właśnie takie maluchy podobają, w kocu wyglądało to tak ogromniaście 🙂

quanta, jaki wielkolud! Ile ten koń ma w kłębie? 🙂

harja, dziękuję 🙂

Londstreet, pięknie wam pasuje Cognac!
wątek zamknięty
Livia, też racja. Ja nie jestem przyzwyczajona do westowych padów dla mnie mało tego padu jest "po bokach" ale pewnie tak ma być :P
wątek zamknięty
Burza, ale nie porównuj delikatnego pudrowej różowej pianki i sangrii (tak?) to tego pierwszego różu!  🤬
Choć jeśli to ma być czaprak dla Ciebie, to:  😉

ja też mam róż "dla siebie" 😎

wątek zamknięty
Livia, dzięki 🙂 mi się mega podoba 🙂 nie kłuje mnie w oczy przy jeździe 🙂

Thymos, z tych wszystkich Rosa jest najsłabsza, Caballowy ciężko uchwycić, ma piękny cukierkowy odcień 🙂 dla mnie jest radocha 🙂
wątek zamknięty


Jaki kolor będzie pasować do tego pana?
Przepraszam za jakość zdjęcia, ale niestety mam w posiadaniu jedynie takie. (nie jestem na nim ja)
wątek zamknięty
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
11 lipca 2014 05:23
Londstreet piękny kucyk w pięknym komplecie 💘 a można wiedzieć co to za ogłowie? 🙂

Burza szału nie ma, macie lepsze komplety 😁

No to jeszcze ja wrzucę Belfiego w mojej wymarzonej od lat, nareszcie zdobytej czekoladzie jeszcze ze starym pikowaniem 😜

wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
11 lipca 2014 07:58
xxagaxx, spoko, padu westowego po bokach za wiele nie ma, więc jak z tego się jeszcze ciut utnie, to wychodzi taki "mój" pad  😁

Strucelka
, super! 🙂
wątek zamknięty
Kayri, nie obraź się, ale temu koniowi jednak w pierwszej kolejności przydałaby się prawidłowa praca i chyba też lepiej dopasowany sprzęt, a nie kolorowa szmata. Nie lepiej zainwestować w instruktora / trenera?

Strucelka, dla mnie czadowo! 😍

Moje rude kropkowane i czerwone wino: Schockemohle red wine.









wątek zamknięty
quantanamera, Spokojnie, koń nie jest mój, lecz jest to koń szkółkowy, ma ponad 20 lat, więc ma jedynie lekkie jazdy. Co do sprzętu - jak powyżej, ja mu go nie dobierałam i nie mam na to wpływu. A szmatkę chcę sobie kupić dlatego, że po prostu chcę.
wątek zamknięty
Kayri, dla mnie żaden problem, jeśli chcesz szmatkę dla siebie, to po prostu kup dowolną, jaka Ci się podoba. Pytasz o poradę i dobór ślicznego outfitu dla tego konkretnego konia...
wątek zamknięty
Dobra, to może spytam inaczej, bo konkretnej odpowiedzi nie dostanę...
Jakie kolory najlepiej pasują na gniadego?
wątek zamknięty
Kayri, takie w jakich Ci się gniady podoba. Popatrz na załączone w wątku zdjęcia i wybierz w czym masz ochotę gniadego widzieć.
wątek zamknięty
quantanamera, pięknie!  Ten kolor pasowałby chyba do mojego siwego - szarego?
wątek zamknięty
kujka   new better life mode: on
11 lipca 2014 12:09
anai, mysle ze bardzo by pasowal 🙂
wątek zamknięty
quantanamera, CUDO!!!
wątek zamknięty
Londstreet   Biszkopt z czekoladą
11 lipca 2014 12:37
Livia, to nie ja na zdjęciu.
Strucelka, wiem, że naczółek jest od horse_art, o ogłowie trzeba pytać tt2005. 🙂 Czekolada obłędna!
wątek zamknięty
quanta jak dla mnie mistrzostwo świata!  😲 można jeszcze gdzieś dosta ten czaprak?
wątek zamknięty
Ten winny kolor jest naprawdę piękny, wprawdzie to już zeszłoroczna zimowa kolekcja, ale czapraki są jeszcze do wynalezienia (nawet w fajnych promocjach), to gorzej z owijkami. Ja komplet kupowałam na raty, w dwóch sklepach. Ten czaprak, który mam to Dynamic red wine. Jest jeszcze bardzo fajny czaprak w tym samym kolorze Royal Style, niestety dookoła lamówki doszyto koronkę i to już mi całkiem "przegadało" całość. A kolor boski dla siwych, gniadych i ciemniejszych rudzielców! 🙂

Royal Style:


wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
11 lipca 2014 17:53
quanta, pięknie!

anai, bardzo by wam taki bordo pasował 🙂

wątek zamknięty
wątek zamknięty
quanta Twój dynamik ładniejszy 🙂 mam siwego konia i coś czuję, że wyglądałby w nim obłędnie 🙂
wątek zamknięty
anil22, zajrzyj do wątku o ogłowiach, może tam znajdziesz pomocne informacje na temat tego z twojego linku 🙂
http://www.re-volta.pl/forum/index.php/topic,39.0.html
wątek zamknięty
wlaśnie zapomniałam o tym watku  :kwiatek: sorki że tutaj wrzuciłam
wątek zamknięty
Budlejowe_love   - Kuc Grupy D ? - Tak owszem 177 cm w kłębie <3
11 lipca 2014 23:16
quanta , rude w winie mniam aż chciało by się schrupać :P jednym słowem CUDO  😍

Teraz małe pytanko do mnie ma któraś zestawienie ANKY cornflower i ultramarine ? Naszła mnie chęć zakupu 1 ankacza i nie wiem co wybrać a nie widziałam ich nigdy razem w podobnym świetle . Oraz mam powszechnie znany problem z decyzyjnością  :jogin:
wątek zamknięty
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
11 lipca 2014 23:31
Quanta przepięknie!  😜

specjalnie dla Kujki

Impuls Bordeaux w ostrym słońcu.
W pochmurne dni wygląda cudownie!



wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
12 lipca 2014 13:27
juliadna, w tym słońcu też wygląda super 🙂

Budlejowe_love, tu masz obie naraz, dwie środkowe:

wątek zamknięty
Głowa mnie już boli od przeglądania wzornika Caballowego 😵 Na gniadego jasne kakao, karmel czy trufel (z czekoladową lamówką, tego już akurat jestem pewna)? Generalnie chciałabym coś w zbliżonym odcieniu do Brillianta, którego prezentowała quanta na Sucharku, tylko... zrobiłam sobie poglądową sklejkę (z truflowym) i mam wrażenie, że o ile na rudym to wygląda dobrze (ba, bardzo dobrze!), o tyle na takim odcieniu gniadego - już niekoniecznie... A z kolei jak patrzę na fotki karmelu na Piorku, to... no, na pewno pasuje do gniadego, ale jest już mniej stypowy (a ja jakoś mam chęć na stypę 😉). Pomocy. 😁
Ma ktoś może trufla bądź kakao i może mi powiedzieć, który z nich jest zbliżony do tego brilliantowego toffee?

Mamooo, a miały być tylko owijki i podkładki...

edit: dorzuciłam fotkę konia w kombinacji z truflem
wątek zamknięty
Wpadam coby bardzo pochwalić pady caballa 🙂 Wzięłam ze sobą na wyjazd z koniem różne czapraki, upały po 30 stopni i intensywne treningi. I co? Eskadron sztywny po dwóch dniach, a caball dalej jak nówka, można śmigać w nim dalej 🙂 Super jakość!
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.