NIEUCZCIWI RE-VOLTOWICZE

Ja bym nadzwyczajniej w swiecie odnalazła jej rodziców i poprostu powiedziala co się stało.
To malolata i nadal jednak rodzice majną nad nią opiekę i nie wiadomo czy sami nie poczują się do odpowiedzialności i nie zwrócą czapraka albo pieniędzy .
warto sprobować
Mam co prawda kawałek do niej bo chyba Nika91 pisałaś że jest gdzieś z pomorskiego ? ale kto wie -może będę jechać w tamtym kierunku i mogę zapukać do drzwi.


edit! -jednak troche za daleko bo jest ze świnoujścia 😀 a ja kaszuby
pomyliłam z Naszymy nadmorskimi kurortami 😀
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
09 lipca 2014 10:03
Zawsze można wysłać list do rodziców z przedsądowym wezwaniem do zapłaty 😉
BASZNIA   mleczna i deserowa
09 lipca 2014 10:06
Trzeba jeszcze wiedziec jak rodzic ma na imie... Kiedys probowalam tej drogi, latwo nie jest. POmogla wiocha wsrod znajomych, telefon do soltysa-to wies akurat byla, ktory wprawdzie nic nie pomogl, ale powiedzial, ze dzwonilam...
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
09 lipca 2014 10:08
Dziewczyna już usunęła funpage konia, czy ja ślepa jestem?
Gorzej jak rodzice też z kwitkiem wyprowadzą albo powiedzą, że im grozisz i dom nachodzisz.
Nika91, to jest szkoła tej Anity Jarmołkowicz http://www.zsp4.uznam.net.pl/konkurs.html pisz do nich, oby odpowiedzieli.
Swoją drogą, skąd tu się pojawiło nazwisko Popiołek? To ta sama osoba tylko nazwisko na fb zmienione?
Przeglądałam  zdjęcia fanclubu konia jakiejś jej koleżanki i była tam oznaczona, oraz komentowała właśnie spod nazwiska Popiołek. Być może zmieniła, ponieważ wpisując wcześniej w wyszukiwarkę fb Jarmołkowicz (?) pokazywało mi właśnie profil z nazwiskiem Popiołek.

Btw . Skąd wiesz że to jej szkoła?
safie, faktycznie, albo usunęła, albo nas zablokowała...


edit: mi na fejsie po wpisaniu Anita Jarmołkowicz pokazują się 2 osoby - ona i Anita popiołek.
Napisałam maila do Anny J, tez ze świnoujścia, może to rodzina.
Zobaczymy...
I tak się moze dowiemy, dlczego ta panienka chce wyrosnąć na wredną s..ę 😵
Dostałam fajną ofertę wymiany i szczerze, chyba spasuję. Mam ostatnio całkowity brak zaufania do ludzi przez tego typu sytuacje, a przeciez to są pojedyńcze przypadki.
Ja też już po różnych akcjach robię "interesy" z osobami wpisanymi do uczciwych rv , a jeżeli chodzi o sprzedaż to tylko przelew. Szkoda nerwów.
Dziewczyny, wasza pomoc jest nieoceniona !! Dziś laska napisała do mnie na fb (odblokowała mnie) i napisała, że bardzo żałuje i przeprasza, a czaprak przekazała juź komuś... i postara się go odzyskać, ale całe szczęście osoba, która dostała mój czaprak, to jedna z forumowych dziewczyn, chce go ode mnie odkupić, bądź zwróci mi go pocztą, ma się jeszcze zastanowić, jakby nie patrzeć to rarytas 🙂 także cała historia dzięki Wam chyba skończy się happy end-em. Hurra. 
😅 😍 🏇  
Mimo wszystko ta historia, daje do myślenia, jaki tu naród i nowe pokolenie nam rośnie... jak obecnie są wychowywane dzieci, na jakich ludzi wyrosną. Czy będę się wymieniać? teraz szczerze powiem - nie wiem. Na terenie Warszawy, tak, poza, raczej wątpie.
Nika91 pewnie koleżanka pokazała posty co tutaj były pisane i dlatego postanowiła oddać.
Aby wrócił 'cały i zdrowy' 😉

Ja dzisiaj mialam troszkę rzeczy kupić z rv ale po przemysleniu tego co sie właśnie dzieje wole 3 razy więcej dać pieniędzy, ruszyć tylek i w sklepie kupic.
Pisałam z ta laska dzisiaj 😀 oj postraszylam ja troche. Chcecie screeny?😉
Dawaj 😀
Pursat   Абсолют чистой крови
09 lipca 2014 19:21
Super, że coś się ruszyło. Oby sprawa zakończyła się pozytywnie.
Miłego czytania 🙂
Facella   Dawna re-volto wróć!
09 lipca 2014 19:39
Ja tam nie czaję, dlaczego ona nie wysłała czapraka, który miała wysłać w ramach wymiany. Nie ma go wcale? Czemu ten, który ukradła, dała koleżance?  👀
Bo koleżanki oszukują, to ona też musi 😉 Ehh 🙁
"Nie ma nici vs" - czyli nic na wymianę od początku nie miała.
Chore. Wstydzę się za dzieci w moim wieku.
Co za zjeba** bachor!!! Jakbym ja była jej rodzicem to za takie coś na czterech literach nie siadła by przez miesiąc!!
Czyli wniosek nasuwa się jeden: od początku miała zamiar go sobie bezkarnie przywłaszczyć.
Co za bezmózga gównażeria...
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
09 lipca 2014 19:56
Chciała spróbować, jak to jest ukraść? Koleżanka kradnie i ona też chciała?  Ah ta dzisiejsza młodzież ...  😵
Pursat   Абсолют чистой крови
09 lipca 2014 19:59
Jaka głupia dziewucha, żenada... 😲
-bibi22-   Czasy się zmieniają i my też się zmieniamy.
09 lipca 2014 20:10
Nie mam pytań ani komentarza. Pointy też brak. Mam nadzieję, że czaprak/ pieniądze wrócą do właścicielki.
Ważne że jednak coś się ruszyło i jest szansa na odzyskanie czapraka albo kasy a młoda pewnie długo to zapamięta.
Ważne że jednak coś się ruszyło i jest szansa na odzyskanie czapraka albo kasy a młoda pewnie długo to zapamięta.



plus z tego taki, ze być może juz nigdy tego nie zrobi. Oby.
Makrejsza   POZYTYWNIE do przodu :)
09 lipca 2014 20:42
Poczekajmy aż czaprak lub pieniądze będą u Niki91.
Cała sprawa po prostu przeraża...
Ksan, nie rozumiem co chciałaś w tym poście przekazać, a ja nie chcę figurować w nieuczciwych, więc rozwiń proszę 😉

Poprawiłam cytat, może teraz czytelniej. Co chciałam przekazać? Zdziwienie Twoją wypowiedzią, z której wynika, że uznałaś 800zł za satysfakcjonującą kwotę sprzedaży, zaakceptowaną przez sprzedającą. Bo licząc, że siodło można uznać za sprzedane liczyła na dopłatę kasy, a nie zadowalała się samą zaliczką. 🙂

[quote author=-bibi22- link=topic=5367.msg2135164#msg2135164 date=1404808319]
Ksan również nie rozumiem po co kopiujesz nasze wypowiedzi? czemu ma to służyć?
[/quote]
Nie kopiuję. Cytuję i odpowiadam na nie. Nie ja pierwsza i nie ostatnia. Do tego służy forum.
Ksan, nie, to ktoś napisał, że można je uznać za sprzedane (za te 800pln). Ja jej napisałam (dziewczynie, która siodło miała na testach), że albo poproszę o zwrot siodła, albo siodło uznaję za sprzedane (bo nie oddała) i proszę wtedy o dopłatę 1000PLN, ponieważ umowa mówiłą o takiej kwocie 😉
CeraŁ   dużo dużo zmian..
10 lipca 2014 08:16
Mimo wszystko zgłosiłabym gdzieś tą sprawę (np. do rodziców, szkoły) żeby już całkowicie się jej odwidziały takie pomysły na przyszłość... żenada.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się