Pensjonaty, stajnie - Zachodniopomorskie, okolice Szczecina

Gillian   four letter word
16 maja 2014 21:28
Kto przyjeżdża za tydzień na zawody do Budzistowa? 🙂 wczoraj przyjechał nowiuteńki parkur, jeszcze w folii  😍
Startujesz? Może w niedziele uda mi się przyjechać i popatrzeć:-)
Gillian   four letter word
17 maja 2014 19:46
tak, dwa dni 🙂
Anett, niestety jeździeckiego niemieckiego aż na tyle nie znam🙂 Ale możesz napisać jaka to stajnia. Dzwoniłam już do Smogolic i na 90% będę dojeżdżać tam 🙂
Koszalinianie i z okolic  😀 Orientujecie się może czy są jakieś zawody w skokach  organizowane w Skibnie lub Kędzierzynie/ ew/ bliskie okolice  ?
😉
siwaaa, proponuję przejrzeć kalendarz zawodów na stronie ZZJtu
http://www.zzj.szczecin.pl/index.php/tournaments
Dzięki, przeglądałam wcześniej. Ale nic nie znalazłam, dlatego spytałam. W  Kędzierzynie w zeszłym roku w sierpniu się odbyły. Fajnie jakby w tym roku coś było.  🙂
siwaaa, jesteś pewna, że w Kędzierzynie? Nawet nie wiem gdzie to jest (poza Kędzierzynem - Koźlem). Nie wiem też nic o takich zawodach, a jestem w KS... więc cośtam powinnam wiedzieć
Gillian   four letter word
11 czerwca 2014 20:18
tak, w Kędzierzynie - 24.08.2013 🙂
Były :
http://www.voltahorse.pl/jezdziectwo-menu/propozycje/8317-zt-b-kdzierzyn-24082013.html

Nie chce daleko z koniem jechać, dlatego tak dopytuje o bardzo bliskie okolice  😉
Nic nie wiem o zawodach w tym miejscu w tym roku...
Kasia Konikowa   "Konie mówią...po prostu słuchaj..." Monty Roberts
12 czerwca 2014 08:24
Kto się wybiera 28-go czerwca na polową próbę dzielności klaczy ras szlachetnych do Glinnej?  🙂 Impreza zaczyna się o 10-tej. Ja będę jako luzak i fotograf mojej kuzynki i jej klaczy  😎
Ja będę w Strzegomiu, mimo wszystko tam ciekawiej 😉
Kasia Konikowa  pewno ja sie wybiore z aparatem. nigdy tamnie bylam, a jak jest okazja to czemu by niee 🙂
W Kędzierzynie są zawsze w ostatni weekend wakacji. W kalendarzu ich nie będzie bo są towarzyskie. Propozycje tez późno wstawiają ale zawsze są w ten sam weekend co Budzistowo.
Sonkowa Wielkie dzięki.  Super  :kwiatek: :kwiatek:
W kalendarzu ich nie będzie bo są towarzyskie.
Jeśli nie będą zatwierdzone przez ZZJ to można stracić licencję... vide to, co się dzieje aktualnie w pomorskim
Cake   Początkujący pingwin zgłasza się na służbę B)
04 lipca 2014 12:02
Większość mieszkających w Szczecinie wie jak ciężko znaleźć stajnię w której moglibyśmy startować sportowo. Jako ,że mieszkam na prawobrzeżu mam podwojony problem. Tutaj nie ma już zupełnie sportowych stajni ,a przynajmniej z taką się nie spotkałam. Na Lewobrzeżu i dalej w tamte strony, jest kilka stajni ,ale nie mogę pozwolić sobie na codzienne dojeżdżanie tam na treningi. Z przyczyn nie zależnych ode mnie nie mogę pozwolić sobie na zakup własnego konia. Próbowałam dzierżawy, ale dojeżdżanie do niego (,a  stał ,aż w Goleniowie) również mnie przerosło. Szukam obecnie konia do dzierżawy lub współ-dzierżawy od września, ale nie jest takiego konia łatwo znaleźć zwłaszcza ,że chciałabym na nim startować. Moje pytanie jest następujące: Czy znacie jakieś stajnie/kluby SPORTOWE w pobliżu z których można startować lub kogoś kto ma pasującego konia w dzierżawę?
Na wszystkie pytania chętnie odpowiem oraz dziękuje 😉
Pozdrawiam
Stadnin? no nie za wiele ich mamy, wiec trudno bedzie znalezc;]
stajni akurat na prawym brzegu sporo, koni prywatnych tym bardziej.
jesli zalezy ci na sporcie to popytalabym na bukowym czy ktos nie chce oddac w dzierzawe - maja plac z kompletem przeszkod i cross na tylach stajni, w smogolicach albo w żarowie, w glinnej tez mozna.
Ale to trzeba pojezdzic i popytac.
Stadnin żadnych, bo stadnina to miejsce hodowli koni
Na prawobrzeżu są stajnie sportowe (Bukowe) i konie sportowe do dzierżawy - tam właśnie.
Jakiś czas wisiało tu ogłoszenie konia Cimerino.

o i faith mnie uprzedziła, ale juz nie zmieniam 😉
Cimerino niekatualny Gaga_,  Marta go dzierzawi teraz, nasza stara marta zeby nie bylo 😀 takze w dobre rece poszedl😉
O i dobrze 🙂 rzeczywiście dobre ręce 🙂
Zgadza sie, kamien spadl mi z serca 🙂

No ale w Glinnej mysle ze cos by sie znalazlo. Swoja droga, na prawobrzeze dobra komunikacja jezdzi, lepiej niz na lewym 🙂
W Glinnej są świetne warunki do trenowania, równie podłoże, komplet przeszkód, tereny wspaniałe ale aktualnie nie ma żadnego konia do dzierżawy, nawet nie sportowego.
w sobotę 19.07 III Dzień Konia w Dzieszkowie
karol870119, co to jest Dzień Konia i gdzie jest Dzieszkowo? 🤔
google mowi ze za goleniowem :P
k. Goleniowa, u Pawła Zużewicza (znany w naszym województwie hodowca koni zimnokrwistych i właściciel b. dobrych ogierów - Mahdi, Bajor, Marbin)
tu szczegóły: https://www.facebook.com/events/532903843504095/
Witam, mam pytanie grzecznościowe.
Ile w szczecińskich stajniach kosztuje utrzymanie źrebaka (klaczka 8 msc)? Czy koszta są takie same jak za dorosłego konia?
w hotelach i pensjonatach raczej te same (zajmuje miejsce koniowi na którym właściciel obiektu zarobiłby pełną stawkę)
nie wiem jak w przydomowych, kameralnych stajniach i tych typu "u chłopa na polu"
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się