matura

vegonia, a gdzie sie dostalas?
SGGW, Wroclaw i Olsztyn
62 bio i 85 chemia także nie jakoś super, ale matma podstawowa mnie poratowala 😉
Łooo, chemia świetnie Ci poszła! I co, zdecydowałaś się na co idziesz? 😀
Macie wyniki z lekarskiego w Katowicach? Mialy byc o 14, ale ja ich nie widze i boje sie, ze na cos zle wchodze
Ktoś ma doświadczenie jak bardzo spada próg na politechnice? brakuje mi 2 pkt i jestem 13 na liście rezerwowej (co tam, że 6 osoba ma tyle samo pkt co ja, trzeba alfabetycznie ułożyć  🤔 )
aaga84, jaki kierunek? Jak czytałam, to na budownictwo w Lublinie spadał o ok. 2 punkty właśnie...
Inżynieria Chemiczna i Procesowa
Nigna   Warto mieć marzenia...
10 lipca 2014 18:07
Tego to się nie spodziewałam... Próg punktowy na niestacjonarną we Wrocławiu w porównaniu do zeszłego roku skoczył aż o 15 pkt ;o pa pa wecie...
Myślicie, że ile spadnie próg na niestacjonarnej? Mam szanse ze 116 punktami?
suchajka Ja dopiero będę pisać maturę za jedenaście miesięcy i nie wiem którą uczelnię wybrać  🙄 Najbardziej pożądam Wrocław.
vegonia, to masz jeszcze duuuzo czasu 🙂 pewnie i tak zlozysz na kilka uczelni, na razie za bardzo o tym nie rozmyslaj. Ucz sie systematycznie od wrzesnia i bedzie dobrze.
Nigna   Warto mieć marzenia...
10 lipca 2014 21:39
nopebow : Powinno Ci starczyć. Próg rok temu spadł o 26 pkt więc wychodzi że będzie 110 ale jestem w szoku strasznym dalej jak strasznie podskoczył. Co ciekawe rok temu miałam DOKŁADNIE to samo miejsce na liście co w tym roku a mature poprawiłam na ponad 20 pkt...
suchajka już się uczę  😅
Dostałam się na zoofizjoterapię!!! Jestem 7 w rankingu na 60 miejsc aaaaa nie wierzę
Facella   Dawna re-volto wróć!
11 lipca 2014 10:40
suchajka  😅 😅 super!
Będę Cię wołać do swoich koni, jak już się ich dorobię  😁 więc masz być dobra w tym! 😀iabeł:
suchajka, Gratulacje!!! Mój brat pojechał na studia z Bydgoszczy do Łodzi i stwierdził, że "Łódź to taka większa Bydgoszcz", więc na pewno się odnajdziesz 🙂 Z wielkich minusów - budynki UTP są porozrzucane po całym mieście, a panie w dziekanacie układając plan nie zawsze wpadną na to, że z Fordonu na Kordeckiego nie da się dojechać w 10 minut 😉 Ale to starosta Wam ogarnie 😉
Ogólnie to cieszę się, że Bydgoszcz zachęca maturzystów do studiowania w tym mieście otwierając właśnie takie nietypowe kierunki 🙂 Jak będziesz miała jakieś pytania co do miasta, to pisz na PW 🙂
cavaletti, dziękuję! :kwiatek:
Hmm... Łódź wydaje mi się brzydsza, ja nie za bardzo lubię swoje miasto (pod względem wizualnym). W Bydgoszczy mi się z kolei podoba, więc tak czy tak myślę, że się tam odnajdę. Teraz zaczynam szukać mieszkania z kuzynką (ona też idzie na UTP, ale na ochronę środowiska) no i stajni lub osoby prywatnej, która trenuje na swoim koniu, bo to chyba najlepszy układ 😉
Nigna   Warto mieć marzenia...
11 lipca 2014 12:14
suchajka : A wiesz ile było chętnych ? Podejrzewam że 2 naboru nie będzie 😀?
Nigna, podobno w gazecie Bydgoskiej pisali, że ok.120 (2 razy więcej niż miejsc)
Gratki suchajka- mój koń już sie ustawia w kolejce, akurat na starość 😉
Tak pisali, że 120 miejsc, ale też przyjęli więcej 🙂 Więc było ponad 60 miejsc na kierunek 🙂
arivle   Rudy to nie kolor, to styl życia!
11 lipca 2014 14:03
Dziewczyny, jak to jest jeżeli dostałam sie na dziennikarstwo, ale jestem jeszcze na liście rezerwowej na socjologię, to jak złoże papiery na to dziennikarstwo to mogę dalej brać udział w rekrutacji na socjologię? 🙂

suchajka, gratulacje!
nikinga, Facella, no to mam już pierwsze klientki 😁 Kochane jesteście bardzo!

arivle, dziękuję :kwiatek:
Arivle, tak oczywiście że możesz dalej brać udział w rekrutacji na inny kierunek. Ja tak się dostałam w pierwszej turze na poznańską wete a czekam tak naprawdę na ostatnie wyniki rekrutacji na lekarskich 😉
Ja się dostałam za to na biotechnologię, ale czekam na miejsce na wecie.
Otimo- wiesz jaki był próg na poznańska wete? Wiem tylko ze sie niedostalam, ale nie wiem ule mi brakuje i nie wiem jak policzyć swoje punkty, bo według ich przelicznika wychodzi mi 82, a próg w zeszłym roku to było 70 ileś
A no i mam problem napisałam niechcący w rekrutacji ze miałam 49% z podstawy z bio, a wcale tego nie zdawałam myślicie ze to problem?
Gratuluję wszystkim, co się dostali na wymarzony kierunek 🙂 I trzymam kciuki za tych, co jeszcze oczekują.
Ja się podostawałam, gdzie chciałam i miałam rozterki, co wybrać. Ostatecznie stanęło na elektroradiologii na WUMie. Ktoś się jeszcze na WUM wybiera może? 😀
Myślę, że ta biologia może być problemem, bo ja miałam 80.5 pkt.. Spróbuj zadzwonić, dowiedzieć się i odkręcić sytuację, powinno dać radę 😉
Tu napiszę, bo puchnę z dumy. O medycynie na razie nie ma co marzyć, ale synu dostał się do Olsztyna na wetę na 14 miejscu (500 pkt.), a że do Poznania też się dostał (tam "rankingu" nie podali), a chce do Poznania - to komuś w Olsztynie zwolni się miejsce 🙂
cavaletti Panie w Dziekanacie nie układają planu, czy wszystko co złe musi być zwalane na Panie w Dziekanacie???? Poza tym osoby układające plan na pewno wpadną na to że się nie da ale takie jest obłożenie sal.. zawsze możecie mieć zajęcia od pn do piatku do 22, a tak to sie chyba lepiej trochę spóźnić nie?🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się