Kącik WKKW

[quote author=_Gaga link=topic=815.msg2130784#msg2130784 date=1404210337]
Dzionka, jeździectwo i hodowla koni sportowych w Niemczech są na kompletnie innym poziomie , nizw Polsce. Tam Jung wybiera sobie owe "cyborgi" z setek podstawianych mu pod nos koni - u nas zawodnicy co najwyżej rzeźbią w ... no w tym co mają 🙁
Kasa - niestety - to tłumaczy wszystko
[/quote]dokładnie i wyłącznie o to chodzi! WKKW to bardzo drogi sport, a Polacy, to biedna ludnośc tubylcza skolonizowanego kraju- ot, cała tajemnica.
Czy ktos sie orientuje jakie sklepy z www byly w Strzegomiu? W jednym byly swietne derki siatkowe a drugi mial duzy wybor brokatu :P
Constantia   Adhibe rationem difficultatibus
03 lipca 2014 15:58
http://ksantos.pl
http://www.konskamoda.pl
http://konskazagroda.otwarte24.pl
do tego Torpol, Cwał i dwóch niestety nie wiem 🙂
Bardzo dziekuje🙂

Kogo spotkam w Baborowku?
Nas w mocnym składzie 🙂 6 koni
mnie 😉
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
03 lipca 2014 22:04
nas 🙂
postaram się obejrzeć kros
a mnie nie 🙁 szkoda bo lubię te zawody, ale tak mi w planie na ten sezon najrozsądniej wychodzi, więc my dopiero zawitamy w Strzegomiu na początku sierpnia.
My tez mocna ekipa, az 6 koni 🙂

Tylko nowy czworobok CI 2 mnie przeraza...
Constantia   Adhibe rationem difficultatibus
04 lipca 2014 18:36
Ja teoretycznie też będę w Strzegomiu na początku sierpnia.
Jesteśmy w Białym Borze  od tygodnia, korzystamy więc z pełnej infrastruktury ośrodka 😉 Dzionek odkrył dzisiaj w sobie duszę WKKWisty i skakało mi się genialnie 😍 Każą nam wszyscy do Baborówka jechać, ale chyba podziękuję 😉 Kiedyś na pewno wystartuję, strasznie się dzisiaj wkręciłam 🙂 Skakaliśmy przeszkody z L i P, mała fotorelacja:





tu się zeskakiwało do wody przez tą kłodę, a za wodą była brzozowa hyrda




Superr sprawa, chyba się wkręcę 🙂
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
10 lipca 2014 16:58
Dzionka, na Baborówko zgłoszenia już zamknięte, ale tydzień później są Kwieki...i jak nie chcesz zaczynać grubo, to właśnie w Kwiekach jest LL 😁
dawaj,Dzionek to na prawdę lubi, rów, szwed, on ma na to wylane 😉
A ktos bedzie cykal foty w Babo?  👀

Ja w Baborowku startuje na mlodych i juz sie boje. Co to bedzie w dniu startow  😵
Ktoś, wiem, na całe szczęście listy zamknięte 😁 Szkoda, że nas dzisiaj nie widziałaś! Było  lepiej niż za pierwszym razem, naprawdę po masełku 🙂 A wy się mieliście z Integro przestawiać na WKKW no i co?
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
10 lipca 2014 22:28
Dzionka, Integro woli skoki...tak jak mówiliśmy - on się brzydzi wodą i galopem dłuższym niż 1 parkur 😉
Hej, mam dosyć nietypowe pytanie- wybieram się z rodziną do Baborówka, czy ktoś z Was mógłby polecić jakieś fajne i nie za drogie miejsce, w którym moglibyśmy przenocować od czwartku do niedzieli? Nie musimy mieć luksusów, jedzenie też możemy ogarnąć we własnym zakresie. Zupełnie nie znam tamtych rejonów i ciężko mi cokolwiek znaleźć, a baza noclegowa, którą znalazłam w internecie, nie zachwyca. Z góry dziękuję  :kwiatek:
Bardzo dziekuje🙂

Kogo spotkam w Baborowku?


Mnie...

z dwójką dzieci...
Tak więc informuję:
do tego dwulatka jak wam będzie mordę darł w okolicach czworoboku można strzelać, a do czarnego wózka wasze konie muszą przywyknąć, hahah.
Constantia   Adhibe rationem difficultatibus
11 lipca 2014 17:48
Ja w Baborowku startuje na mlodych i juz sie boje. Co to bedzie w dniu startow  😵


Mam takie same myśli, tylko inny termin zawodów hehe...
Bedzie dobrze, ja tez mam mega stresa... znam konia od 3-4 tygodni i wysoko musze jechac.. 🙂
Hej, mam dosyć nietypowe pytanie- wybieram się z rodziną do Baborówka, czy ktoś z Was mógłby polecić jakieś fajne i nie za drogie miejsce, w którym moglibyśmy przenocować od czwartku do niedzieli? Nie musimy mieć luksusów, jedzenie też możemy ogarnąć we własnym zakresie. Zupełnie nie znam tamtych rejonów i ciężko mi cokolwiek znaleźć, a baza noclegowa, którą znalazłam w internecie, nie zachwyca. Z góry dziękuję  :kwiatek:


polecam wziąć po prostu namiot 😉 jest bardzo dużo miejsca do rozbicia się, prysznice z ciepłą wodą też są. Może ich ilość nie jest szałowa ale zawsze to coś. No i pobyt za darmo 😉
Kogo spotkam w Baborowku?

Mnie w sobotę 😉
polecam wziąć po prostu namiot 😉 jest bardzo dużo miejsca do rozbicia się, prysznice z ciepłą wodą też są. Może ich ilość nie jest szałowa ale zawsze to coś. No i pobyt za darmo 😉
[/quote]

Dziękuję, na pewno wezmę tę opcję pod uwagę 😉
Ja ogolnie spalam tam tylko w hotelach, Maraton najlepszy chyba i ten na wjezdzie przy drodze zajazd....
A taniej mysle ze internat, tylko trzeba sie pilnowac bo w nim o 15 zamykaja 😉 hahahaha i 112 pomaga
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
12 lipca 2014 11:36
ma ktoś aktualny telefon do sióstr Elżbietanek w Strzegomiu?

edit: już mam - na przyszłość jakby ktoś potrzebował:
Kontakt: s.elzbietanki@wp.pl;
tel. 609964667 lub 074/ 855 18 61
Ja ogolnie spalam tam tylko w hotelach, Maraton najlepszy chyba i ten na wjezdzie przy drodze zajazd....
A taniej mysle ze internat, tylko trzeba sie pilnowac bo w nim o 15 zamykaja 😉 hahahaha i 112 pomaga


Dziękuję, chwycę za telefon i będę dzwonić 🙂 Nie pamiętasz może nazwy tego zajazdu?  :kwiatek:
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
12 lipca 2014 12:33
chyba chodzi o zajazd Sanguszko?ale tam drogo i dwa pokoje na krzyż 😉
Napewno nie sanguszko
crazy ja jezdze jakies 3 tygodnie na nich i obydwa nie startowaly jeszcze, bedzie ciezko  😁 ty sobie dasz rade, stara wyzeraczka jestes  :kwiatek:
Dzisiaj sie okazalo, ze jednym nie jade bo nie daje rady  🙁
Constantia   Adhibe rationem difficultatibus
12 lipca 2014 18:45
Frania kto nie daje rady koń czy Ty?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się