kącik skoków

Angeel w piątek Elear całkiem nieźle przeszedł i trener nie chciał nadwyrężać Denetora - miał wolne  😉


Aa, ok, rozumiem 😉
Dzisiaj skakala jedna z naszych kobyl po Denetorze, 4 latka nieduza, moze ze 160 w klebie. I bylam w szoku, jaka ona fajna! Tak szybka w skoku, pracuje fajnie, sklada sie jak scyzoryk, rewelacja 😉
margaritka w Gałkowie z jedną zrzutką w pierwszym C 😎 gratulacje!
Zuzu. a jak tam w Warce poszło?
baffinka, nie ma się czym chwalić 😁 w pt masakra, za świeża była, w sobotę ok, ale za to 2 pkt za czas, a w niedzielę N1 ze zrzutką moją... ehh chyba nie zrobie tej klasy w tym roku... :/
TRATATA   Chcesz zmienić świat? -zacznij od siebie!
12 lipca 2014 07:49
Zuzu jesteście w Gałkowie? a jaka tam pogoda? Wybieram się popołudniu "popaczeć".
TRATATA, nie ma mnie w Gałkowie, ale podejrzewam, że pogoda kiepska :/
margaritka   Cantair HBC, a Nerwina na emeryturze;)
12 lipca 2014 21:07
Pogoda masakra ale jutro ma być lepiej😉

I zrzutki nie miałam tylko wylamke na wejściu w szereg spowodowana nieporozumieniem na szeregu w 120. Kon skakal jak złoto  😜
margaritka - gratuluje debiutu w 130 😉

Sa gdzies wyniki z Galkowa z dzisiaj?
Zuzu. eee następnym razem będzie lepiej  :kwiatek:
Angeel tarantevents.pl  😉
W końcu znalazłam kogoś kto mnie ogarnie z tymi skokami 😀.
Facella   Dawna re-volto wróć!
13 lipca 2014 11:40
Widział ktoś wyniki albo chociaż listy z Jakubowic?  👀
Są regularnie wrzucane na oficjalny fp ośrodka
https://www.facebook.com/KlubJezdzieckiOsadkowskiSpZOO?fref=ts
Facella   Dawna re-volto wróć!
13 lipca 2014 11:47
Dzięki! :kwiatek:
Edit: czytam listę na C klasę, czytam... Nie ma Trenera, to gdzie on u diabła pojechał?! A nie, jest, w końcu CC jedzie  😂
Do której dzisiaj są konkursy w Galkowie?jest gdzieś program godzinowy?
Facella   Dawna re-volto wróć!
13 lipca 2014 14:08
A ja się pochwalę że mamy z Siwsonem naszą pierwszą Nkę za nami 😀 Miałam stresa, ale koń skakał jak złoto, mimo ciężkiego podłoża. Ostatecznie zajęliśmy 3 miejsce 😀 Wiem co do poprawy, za tydzień atakujemy Połchowo, oby mnie stres nie zjadł 😀

Zdjęcia z facebooka Stajni Brachlewo 😉
Aga gratulacje 🙂 Pięknie wyglądacie  :kwiatek:
xxagaxx, jeszcze raz gratki, za tydzień będzie co najmniej tak samo dobrze, Siwson przecież fruwa, nie skacze 😀 Za to ja umrę ze stresu, mam L jechać.
xxagaxx, gartulacje ! A nie mówiłam, że na pewno będzie super ?? 😉

anai, to witam w klubie z tym stresem przed L. Tez mam to jechać, a to nie jest wysokość która w jakikolwiek sposób zmusi smoka do myślenia i wyhamowania, a nie chce sie z nim szarpać... ergo może się skońćzyć "przelotem" przez parkur.  🙄
eterowa   dawniej tyskakonik ;)
13 lipca 2014 21:14
xxagaxx, rewelacyjnie wyglądacie, miło się patrzy 😅 Gratulacji i życzenia dalszych sukcesów :kwiatek:
Wczoraj przyjechał nowy koń w trening, tego samego właściciela co ta duża gniada klacz, Rita 🙂 Ten nazywa się I Canari As. Świeżo zajeżdżony, dopiero przyjął jeźdźca, i świeżo po kastracji. Zobaczymy czy będą z niego "ludzie" 😉
Zorilla, dzięki wielkie 😉 Wiesz, co się nie dojedzie, to się dowygląda 😉

anai, będzie dobrze, Siwe mają to w sobie że latają 😉

Klami, mało paznokci nie obgryzłam przed startem. Zwłaszcza jak zobaczyłam tripla  😂 😂 I jeśli to prawda co słyszłam, i parkur u Jackiewiczów jest prawie połowę mniejszy niz ten w Brachlewie to Łogr będzie miał hamulce spore :P Teren go ograniczy 😀

eterowa   :kwiatek:
deborah   koń by się uśmiał...
13 lipca 2014 22:02
xxagaxx, podłoże wygląda nieźle. było kiepskie?
Dominika Frej chyba bardzo nie lubi pana Kubiaka..
Niestety, patrząc na zdjęcie które wstawiła i ja zaczynam mniej go lubić.. Rozumiem - koń trudny, ale aż takie wynalazki?



arlyn, na pelhamie jeździ mnóstwo ludzi, a połączenie hackamore z wędzidłem też nie jest jakąś nowością, tylko tu nie masz gotowego kiełzna tylko składankę. Lepiej tak niż się zabić niestety 🙁
Edit- żeby nie było, styl jazdy GK mi się nie podoba, ale czasem rozumiem konieczność tego typu kombinacji.
To takie hakadzidło lub wędzimore 🙂
Wracając do pozytów, widzieliście wyniki z Falsterbo ? Mściwój Kiecoń był 7 i 8 na Celanie i Urbane w dwóch konkursach 🙂 KLIK 🏇
armara, absolutnie się z Tobą zgadzam (stąd mój dopisek na temat stylu jazdy od zawsze GK 😉). Co cieszy, to coraz więcej koni w wysokich konkursach na zwykłych oliwkach i wędzidłach 😀
margaritka   Cantair HBC, a Nerwina na emeryturze;)
14 lipca 2014 14:50
Na elearze jeździ na oliwce 😉 także zależy od konia
Tylko, że nie on jeden ma trudne konie. Nie on jeden używa patentów. A u niego najczęściej widać, że to walka o życie.
Można na trudnych koniach jeździć stylowo. Wystarczy chcieć i popracować porządnie nad tym...
ja się podpisuję pod apelem Dominiki.
Kubiak ma doświadczenie, świetne oko i wyczucie odległości.
Mógłby być wspaniałym jeźdźcem gdyby nie potwornie ciężka ręka i roztelepany tułów.
Nie znoszę oglądać jego przejazdów.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się