Promocje i wyprzedaże - centrum informacji

CeraŁ   dużo dużo zmian..
11 lipca 2014 21:46
www.yard-equites.pl

Kod rabatowy LIPIEC  - -15%
Kod ważny przy zakupach powyżej 300 zł  🙂
Rudzik   wolę brzydkiego konia, niż piękną sukienkę
12 lipca 2014 06:52
na www/sklep.grene.pl wielka wyprzedaż Villa Horse, niewiele zostało, ale ceny atrakcyjne m.in. transportery (bardzo fajne) za niecałe 100 zł i ogłowie DIVA (mam i polecam) za 158 zł

edit: poprawiłam ceny
bjooork   sprawczyni fermentu na KZJ-cie
12 lipca 2014 08:23
Rudzik Ty "zła" kobieto  😁 właśnie Diva do nas leci - będzie do ciurania codziennego
Przewinęły Wam się może gdzieś bryczesy z pełnym lejem do 100 zł ?
w grene tylko biale bryczesy w "wyprzedaż" 🙁

w BERGO duża obniżka na pojedyncze kaski - np casco champ za 590 zł, kedy, horze itd do 1/3 taniej
Widział ktoś promocje na witaminy w granulacie?
Rudzik dziękuję gorąco z całego serducha! :kwiatek: Od wieków szukałam transportówek w atrakcyjnej cenie 😉
http://strawhorses.pl/pl/p/Oglowie-York-Anisa-rozne-rozmiary/1268

Moim zdaniem bardzo tanio.
Nowe ogłowie z wodzami za 80 zł.
To standardowa cena katalogowa tego ogłowia, nie jest to promocja 😉

http://strawhorses.pl/pl/p/Oglowie-York-Anisa-rozne-rozmiary/1268

Moim zdaniem bardzo tanio.
Nowe ogłowie z wodzami za 80 zł.



To standardowa cena katalogowa tego ogłowia, nie jest to promocja 😉


Cena katalogowa to 85zł

a wysyłka jest gratis przy zamówieniu powyżej 50zł 😉
horse_art, spadłaś mi z nieba z tymi kaskami  🙇 🙇
Mi też  💃

A ja dalej szukam turkusowego/mocno niebieskiego czapraka/padu i owijek do tego polarowo elastycznych lub elastycznych
od ilu zł w yard-equites.pl jest darmowa przesyłka? Bo w regulaminie pisze, że od 300 zł, a jak się składa i mam zamówienie za 300 zł to pisze, że do darmowej przesyłki brakuje mi jeszcze 200 zł?
Dzięki wam mam ochranaicze transportowe wreszcie 😀
Libeerte, TheWunia,  proszę 🙂
warto newsletter mieć - prawie codziennie fajne krótkie promocje
TheWunia, taki kolor (turkus) ma york- model jak cotton, z herbem. jak ktos lubi to kolor super, no i cały ładny. ale do jazdy to sie nie nadaje - b. śliski materiał🙁

kilka os. juz pytalo od dawna, ale odp nie bylo- w ogóle jest cos takiego jak kupon rabatowy do bergo?
Rudzik   wolę brzydkiego konia, niż piękną sukienkę
13 lipca 2014 06:48
Rudzik Ty "zła" kobieto  😁 właśnie Diva do nas leci - będzie do ciurania codziennego


Jest cudne i niezniszczalne będziecie zadowoleni z Divy
A ja mam pytanko. Jak wypada rozmiarówka tych ogłowi villa horse diva? cob to taki prawdziwy cob czy zaniżone?
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
13 lipca 2014 09:37
Wiadomo kiedy będzie wyprzedaż Eskadrona?
Nasturcja-Renata Podłączam się do pytania 🙂
Rudzik   wolę brzydkiego konia, niż piękną sukienkę
13 lipca 2014 09:44
A ja mam pytanko. Jak wypada rozmiarówka tych ogłowi villa horse diva? cob to taki prawdziwy cob czy zaniżone?


w Divie i inne ogłowiach VH cob to cob, a full to full. Coba V-elegance ma mój haflinger (w prawdzie pozapinany na ostatnie dziurki) na małego araba też będzie pasował, a w divie full moja kobyłka o wymiarach przeciętnego dużego konia, regulację ma na środkowych dziurkach. Przy nachrapniku musiałam dorabiać dziurki zarówno w COB jak i FULL, ale nie zrobiło to żadnej różnicy.
Gorąco polecam Divę, bierzcie póki jest w takiej cenie, mięciutka, zajefajnie podszyta, a do tej pory była w cenie około 4 stówek. Zastanawiam się czy nie wiziąć jej dla kucyka do lonżowania
Rudzik posłuchałam i zamówiłam :kwiatek: Teraz trwam w nadziei, że mnie chłop z domu nie pogoni 😂 🤬
i przez was wydlalam 500 zł.... tez na oglowie, choc dopiero co jedno kupilam ;/
a... sztylety mają dobre? o tez wzielam ;/
Kameleonik   Bo życie jest piękne...
13 lipca 2014 17:24
horse_art w sztybletach tych sztybletach nie wychodzi się na śnieg itd. są bardzo śliskie. Ja jak moje ubrałam pierwszy raz i wyszłam za próg to orła wywinęłam. Podeszwa się odkleja notorycznie, jest sztywna i nie ma rowków.  Jedyna zaleta to to że wytrzymują sporo bo już z 4-5 lat je mam.  Sorry za  🚫
Kameleonik, dzięki🙂
wzialam zeby nie niszczyc hippikowych ciągle. mam nadzieje, ze jakoś jakoś utrzymali - bo h. sprzed paru lat tez niezniszczalna... a teraz skóra chłonie jak papierowy ręcznik kuchenny, a podeszwe mi doszyli (teraz tak robią - przynajmniej w sznurowanych)- bo odpadła zanim do auta doszłam....
mam konia (małopolaka) kótry jest w zasadzie pomiędzy cob a full i się zastanawiam które brać...
redhorse mam kobyłkę małopolską i też się zastanawiałam i wzięłam full, ostatni cob, był taką klapą, że na najluźniejszych dziurkach się ledwo dopinał 🤬
Jak coś to łatwiej zmniejszyć niż powiększyć 😉 dziurek zawsze można dorobić
No właśnie ja tez ostatmio coba dopielam na ostatnie z bieda a na nachrapniku brakowalo mi z 5cm do dopiecia;/ tez wezme fulla
Rudzik   wolę brzydkiego konia, niż piękną sukienkę
14 lipca 2014 08:28
jak chcecie to wymierzę swoją Divę full i podam wymiary w cm, ale dopiero wieczorem
albo mnie niektore rzeczy przerastaja ,albo w yard juz ni ma promocji, a takie zakupy chciałam porobić  🙁
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się