Jeździecka Rewia Mody (odzież, obuwie i reszta sprzętu)

sei   . let's grow old together & die at the same time .
12 lipca 2014 10:10
Moonica, bierz granatowego Mistralla 🙂 nie będzie zbyt granatowo 😉
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
12 lipca 2014 11:40
Fufu, to De Niro, kolor blue negro 😉 kiedyś już wstawiałam, na żywo widać lepiej:
Miał ktoś do czynienia z odzieżą firmy Felix Buhler? Dobra firma? Jak z jakością ich produktów?
tutaj w Niemczech jest bardzo popularna, zamówiłam właśnie frak tej firmy przyjdzie w poniedziałek to mogę ci napisać jak gatunkowo to wygląda.
Chainsy, mam dwie koszulki polo,  są śliczne,  dopracowane detale,  bdb jakość,  rozmiarówka normalna.
Chainsy, ja mam bryczesy zimowe, jakość super, jak te z górnej półki. Używane w sezonie zimowym non stop a nic im nie dolega 😉
Ok, dziękuję Wam za opinie  :kwiatek: Mnie właśnie o koszulkę/bezrękawnik chodzi - cena nie jest wysoka, ale o firmie nigdy wcześniej nie słyszałam, a nie chciałabym trafić na coś (nie obrażając oczywiście nikogo) a'la York. Ale wobec tego co piszecie - spróbuję. Dzięki raz jeszcze  😉
Wpadła gdzieś komus w oko jakaś godna uwagi czerwona koszula konkursowa ?? Najlepiej szybko dostepna.

Znalazłam tylko taka, ale jakos mnie nie przekonuje. :/
http://www.febro.pl/product-pol-986-Koszula-konkursowa-Perfect-Horse-Colorado-czerwien.html
A zdradź nam jeszcze model proszę! 🙂

Frak śliczny. Ilość białej lamówki nie jest szalona jak w Spooksach. 🙂. I Petrie w przyjemniej cenie. 🙂

model to  VOLL-KONTAKT - FLEX \=/ LEG 05
ogólnie fajne bryczesy maja, kupujac te upatrzyłam juz następne :P
Powiedzcie mi czy granatowy/niebieski (ale nie taki jasno, normalny głęboki niebieski) frak i brązowe oficerki będzie ładnie wyglądało? Mój frak Pikeura trochę umarł (wyprałam go z lenistwa, zamiast zanieść do pralni :P) i trzeba coś nowego wynaleźć...

Tak wyglądam z na zawodach:


xxagaxx, wg mnie będzie ładnie, szczególnie, że czapraki na zawody też masz często granatowe.
Wpadła gdzieś komus w oko jakaś godna uwagi czerwona koszula konkursowa ?? Najlepiej szybko dostepna.

Znalazłam tylko taka, ale jakos mnie nie przekonuje. :/
http://www.febro.pl/product-pol-986-Koszula-konkursowa-Perfect-Horse-Colorado-czerwien.html


Ta koszula jest super. Bardzo dobra jakościowo, oddychająca i odprowadzająca wilgoć. Z czystym sumieniem mogę polecić.
Klami A FP Charlotte?
Czy możecie polecić mi jakiś kask do 400zł,który będzie fajnie się komponował z granatowym frakiem Fair Play Evita Pro? 😉 Nie mam pomysłu jaki kask wybrać. Myślicie,że granatowy frak i granatowy kask będzie wyglądać zbyt...granatowo? 😀
Ten sobie upatrzyłam,ale nie wiem już sama,czy to dobry wybór.



Moonica, ja osobiście ten kask uwielbiam, bardzo wygodny, głowa się nie poci i nie wygląda jak w garnku. 😉 ale wszystko kwestia własnych upodobań. 🙂 i sama zamówiłam obecnie granatowy frak, jak dla mnie nie będzie za dużo.. niebieskości. 😉
Kahlan,ja również zamówiłam ten kask. 🙂 Miałam do wyboru kilka kasków z różnych firm,ale to właśnie w Busse było mi najwygodniej i w sumie głowa nie wygląda jak w garnku. 😉 Mam nadzieję,że będę z niego zadowolona.
pewnie będziesz. 😉

ja od stycznia w nim jeżdżę i nie było ani jednej sytuacji, żebym się na niego poskarżyła (a już kilka upałów zaliczyłam 😉) (a dawniej jeździć w kasku w ogóle nie chciałam, bo... po prostu nie lubiłam siebie z wodogłowiem  :rozga🙂 no i na początku bardzo się broniłam przed kaskiem z regulacją bojąc się, że mechanizm się szybko rozpadnie, a teraz bardzo doceniam możliwość dopasowania go idealnie pod głowę. 🙂
jak wypadają rozmiarowo bluzy Spooks, w porównaniu np. do Kingslanda?
sei   . let's grow old together & die at the same time .
14 lipca 2014 17:37
ja w KL mam damską S, a w Spooks M. jeżeli chodzi o bluzy 🙂
Ktoś wie, gdzie kupić koszulkę Kingsland Grosseto? Czarną?

anai, i chyba zaryzykuję. Znalazłam już wymarzony kolor i teraz pozostało zamówić xD
Kaarina, dzięki za info. Tylko kurczę wizualnie mi sie nie podoba. :/ Animo widziałam fajne, ale już dawno wyprzedane moje rozmiary.

basia16816, dzięki. Co prawda do marki FP nie jestem przekonana, ale zamówiłam sobie ten model. Zobaczymy.

xxagaxx, jaki ??
Monoc   Kaski GPA dla wszystkich! :)
15 lipca 2014 01:03
anil22, dzięki wielkie  :kwiatek: Powiedz mi proszę jeszcze tylko jak to z wygodą u nich wygląda?
monsun   a gdzie cukierek?
16 lipca 2014 21:04
Wie może ktoś jak na żywo prezentują się ubrania Addicted To? Może ktoś użytkuje (bardziej chodzi mi o użytek stajenny, bo potrzebuje czegoś ładnego ale wytrzymałego)? Dziękuję z góry za wszystkie opinie 🙂
ash   Sukces jest koloru blond....
17 lipca 2014 08:08
monsun, mam dwie koszulki, bardzo je lubię. Prane już wiele razy i wyglądają jak nówki.
emptyline   Big Milk Straciatella
17 lipca 2014 08:13
Moonica, Mistral granatowy. 🙂
🚫
xxagaxx to pierwsze zdjęcie w czarnym padzie eskadrona to w Starogardzie Gd.?
anil22, dzięki wielkie  :kwiatek: Powiedz mi proszę jeszcze tylko jak to z wygodą u nich wygląda?


czuję się jak w leginsach, sto razy lepiej niz w normalnych bryczesach 🙂
Klami, Pikeura 😉 Jest tani, więc chyba zaszaleję ;D

larabarson, tak.



Czy taka koszula przeszłaby na zawodach skokowych? Kurcze, nie dość że kolorowa to jeszcze nie ma białych mankietów :P

http://www.gnl.pl/dla-jezdzca/na-zawody/koszule-damskie/koszulka-konkursowa-b-vertigo-zoe-wiosna-lato-2014.html
xxagaxx, też się czaję na tą koszulę :p Sędziowie nie powinni się czepiać, bo teraz jest zmienione w przepisach, że koszula konkursowa na krótki rękaw musi mieć tylko biały kołnierzyk. Koszula z długim rękawem musi mieć dodatkowo białe mankiety. 😉
Fufu, super wiedzieć!!
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się