Zdjęcia Naszych Koni cz. VII (2014)

smartini, nawet te robocze są boskie 🙂 on ma piękne oczy.
smartini, Budyń jest cudny! Kocham izabelki 😉
Katharina   "Be patient and trust in the process"
09 lipca 2014 21:09
smartini ja też się zakochałam w Twoim koniu ! !  😜  😍
smartini, Budyń jest przeuroczy!

Siwuch:
anai, piękne zdjęcie, Szarak prezentuje się ekstra!
dostałam dzisiaj nową fotkę mojej kochanej, która stoi w dzierżawie 150 km ode mnie.. więc dzielę się z Wami 😉
Dobrze, że jest coś takiego jak ignoruj. Przeraziłam się jak to zobaczyłam  😕
EDIT: literówka
Haffek, co to jest "ognoruj"??? I co cię przeraziło?
halo, posty "Mariusza90" już usunięte, ale wstawiał bardzo drastyczne zdjęcia koni z dopiskami typu "życzę żeby wszystkie konie tak skończyły"
halo dobrze że Cię nie było...
harja, dziękuję! Pierwszy raz udało mi się zrobić zdjęcie "w drzwiach" 😉
srokate, wygląda pięknie, tęsknota Cię nie zżera?


też się zastanawiałam, o co chodzi Haffek, jak widzę, dobrze, że nie zaglądałam wcześniej 🙁
eterowa   dawniej tyskakonik ;)
13 lipca 2014 22:03
srokate, bardzo szlachetna ma główkę 😉
anai, ale przystojniak! 😜
A mnie dawno tu nie było 😉 Wstawiam zdjęcia z dzisiejszych szaleństw Siwego przyłapanego przez koleżankę 😁 Ten karusek to nowy koń w trening, świeżo zajeżdżony i świeżo wykastrowany, nazywa się I Canari As. Przyjechał wczoraj. Na końcu Rihana (nazywana przez nas Rita), również w treningu, ale już skaczemy. Koń tego samego właściciela co Canari 😉 Jej film:








ceffyl   Niektórzy ludzie są taktowni. Inni mówią prawdę.
14 lipca 2014 00:32
Rudzik  żebyś wiedziała, nie żałuję przeprowadzki ani nawet w pół procencie 😉
derby konie zdecydowanie się z Tobą zgadzają poza dniami pracy 😉
maliniaq boskie foty i cudny źrebol  😜
smartini  postaram się o kilka fot fajnych miejsc zanim wybierzesz trasę 😉 Budyń jest absolutnie genialny  😍
anai dziękujemy i gratulujemy portretu  😍 
srokate piękny portret, czemu tak daleka dzierżawa?
O co chodzi Haffek?
eterowa  Siwy jak zwykle cudny  😍  a to gniade to co to? ja ostatnio roztrzepana  😡


i trochę przed szereg wyjdę  ... Ircia Stefano specjalnie dla Ciebie a pozostałe wstawisz sama 😉
eterowa   dawniej tyskakonik ;)
14 lipca 2014 10:12
ceffyl dziękuje, Twoje to mają prawdziay koński raj :kwiatek: A gniade to Rihana zwana Ritą, 4-latka po Stakkatol/Stakkato, 179cm w kłębie 😉
anai tęsknota tak zżera, że w życiu nikomu tego nie życzę, ale już tylko 1,5 miesiąca🙂
ceffyl Kobyłka stoi tak daleko, bo mieszkałam przez jakiś czas w tamtych stronach u chłopaka i tam ją trzymałam, zaszłam w ciążę i nie mogłam jeździć, potem przeprowadziliśmy się do mojego rodzinnego miasta. Właścicielka stajni, u której ją trzymałam zaproponowała mi dzierżawę. Wolałam zostawić ją tam u zaufanych ludzi i odwiedzać najczęściej jak mogę, niż przewozić ją do siebie i jak to przy małym dziecku bywa, rzadko ją odwiedzać. Do tego cała rodzinka mojego, a najbardziej kuzynka, która także jeździ dogląda mi jej i podsyła fotorelacje🙂 Najbardziej pocieszające jest to, że 1 września do mnie wraca, a ja kiedy chcę mogę pojechać do niej i pojeździć, utulić i dokarmić :kwiatek:
eterowa wszystkie cudowne ... ale siwe to siwe - obłędne 😍

wspomnieniowo - nasza ostatnia "jazda" 🏇
Dziękuję za wyjaśnienie sytuacji. Też się cieszę, że mnie "nie było" 🙂
anai, i wyszło mega 🙂
eterowa, o rany, jakie to gniade przeogromniaste, ile ma w kłębie? siwy śliczny, co tu dużo mówić 🙂
srokate, ale piękność. Masz więcej fot? 🙂 ja bym chyba nie dała rady wydzierżawić konia wysyłając go tak daleko od domu, uschłabym 😉 dobrze, że tak mało Ci zostało do wytrwania 🙂
za to mam fotkę robioną kalkulatorem 😉 dzisiejszy Suchy po lonży, tu już mial być relax i występowanie, a od razu zniosło go do mnie, jak zrozumiał, że kończymy, ledwo dałam radę zrobić zdjęcie 😉 na szczęście zdążyłam go wziąć przed deszczem, jeszcze pół godziny temu nie padało, a teraz ulewa... No cóż, umyje się trochę na wybiegu :-P

Pozdrawiamy 😉
siwy jak zwykle piękny  😍 
a tak w ogóle, co to za ogłowie?
Onyxx, :kwiatek:
to ogłowie robione przez rymarza z moich okolic wg mojego pomysłu 😉 zamawiałam około 7 lat temu, wtedy jeszcze dla innego konia i na Suchego nachrapnik nie jest do końca dopasowany - mam na ostatniej dziurce i nie mogę więcej obniżyć, muszę w końcu dosztukować pasek, póki co używam go tylko do lonżowania - a przez te wszystkie lata spisywało się bardzo dzielnie i nadal wygląda fajnie 😉
Dawno nie było mojej emerytki 😉
Piękna !  😍


Wzorowa pielęgnacja. Jestem pod wrażeniem  😉 
harja uwierz, usycham z tej tęsknoty... oczywiście mam więcej fot :kwiatek: ps Siwy boski🙂
Gavi siwe mnie prześladują - w każdym odcieniu są cudowne 😍
Blood Live w wersji zimowej


i jesiennej  💃

srokate, trzecia fota boska 🙂
Gavi, jaka czyściutka!! Aż przyjemnie popatrzeć 🙂 tylko owijanie popraw- czy to są elastyki na gołą nogę?
Burza, broń Boże, elastyk - polar 😉
To było pierwsze zawijanie znajomej (dziewczyna ze zdjęć), nie chciałam jej już łamać serca i dopiero po króciutkiej jeździe wytłumaczyłam jej co i jak i kazałam zawijać raz jeszcze, ale dziękuję za uwagę i czujne oko :kwiatek:
Gavi, a no to super 🙂 koń mnie zachwyca odpicowaniem generalnie 🙂
Dziękuję, miło mi 😉
harja, Gavi, ale macie czyste te Siwki *.* Mój nawet jak go wykąpie to jest siwy do następnego wyjścia na padok 😁
Moje łaciate🙂



kalaarepa cudowne łaciate 😍 miałam okazję na podobnym cudzie jeździć

edit: zmiana zdjęcia
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się