Zachodniopomorscy re-voltowicze:)

Cholerka, chyba jutro cyknę fote hehe

Łatwiej (i szybciej) wrzucić zdjęcie / lina z googlemap 🙂
może ktoś polecic jakieś noclegi w kołobrzegu? na weekend. ma być tanio 🙂 bardzo tanio 🙂 mogą być spartańskie warunki. byleby był kibelek i TANIOSZKA 🙂😉
no to skupcie się, bo budek jest kilka 🙂 ja mam sprawdzoną jedną - ostatnią od dworca a pierwszą od PKSu. Pierwsza przy takiej jakby rampie. Cholerka, chyba jutro cyknę fote hehe

A jeśli o knajpy chodzi to polecam spróbować pizzy w Metropolis na starówce albo w nowej - Bazylia. Zamawiałam niedawno stamtąd na próbę, pizza niebo w gębie.


Takie dwie czerwone budki? 🙂
Gillian   four letter word
06 lipca 2014 20:05
mistrz painta poleca!
martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
08 lipca 2014 13:34
Dziewczyny ze Szczecina, wesele brata za miesiąc! Człowiek chciałby ładnie wyglądać 😉

Macie jakąś nie wiem... sprawdzoną kosmetyczkę czy coś? Chodzi o zabieg oczyszczania twarzy 😉

Aaaa no i wizażystka 😉

Polecicie kogoś?
Ja polece, Justyna Grondke,
https://www.facebook.com/Justyna.Grondke.Manicure.Wizaz.Kosmetyka?hc_location=timeline

Kosmetyczka, robi tez makijaz, paznokcie, skolko ugodno, bardzo utalentowna, bardzo sympatyczna, normalne ceny. Cala moja rodzina do niej chodzi🙂
Gillian, dzięki! Wybiorę się na pewno 🙂

martva, tylko dopytaj, czy Ci się cera zdąży wygoić po czyszczeniu. Ja sobie kiedyś poszłam 3 tygodnie przed studniówką..nie był to dobry pomysł, tonę pudru zużyłam, żeby wyglądać jak człowiek, który nie oberwał ze śrutówki..
Gdzie w Kolobrzegu mozna sie zabawic? Kluby, bary, moze impreza na plazy? Ktos cos?
niedługo Sunrise Festival 😉
Gillian   four letter word
15 lipca 2014 20:53
szalonakobyła, oprócz Sunrise to chyba nic konkretnego.
Osobiście na pewno NIE polecam Aquariusa.
Gillian   four letter word
15 lipca 2014 21:42
nie wiem w jakim wieku jest szalonakobyła i czego dokładnie szuka, ale jeśli zabawy to 30km dalej jest Mielno i klub na klubie 🙂
wszyscy dorośli 😀 szukamy zabawy 😀 klubu, alkoholu 😀 Jak się da to nie żadne wiejskie disco 😀
a do Mielna w nocy/nad ranem są jakies autobusy? da się dojechać? bo my niezmotoryzowani...
Gillian   four letter word
15 lipca 2014 22:01
Słabo. Są busiki z Mielna do Koszalina a stamtąd kolejny buS dopiero o 5 rano. Ale pobawić się można fajnie, tyle że z małolatami 😉
e tam trudno 😀 nam to podejrzewam bedzie wszystko jedno 😀 gorzej ze nie bedzie jak dojechać... a na plazy nic nie organizują? A MarinGo albo underground?
edit: o albo Hydrofobia?
Gillian   four letter word
15 lipca 2014 22:14
Powiem tak - ja nie chadzam w Kg, od wielkiego dzwonu jestem w Mielnie tylko. Może sonkowa coś jeszcze podpowie 😉
martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
23 lipca 2014 09:45
Dziewczyny, a DOBRY fryzjer do obcięcia włosów w Szczecinie?

Ale naprawdę dobry - mam traumę okropną po poprzednich i się najnormalniej na świecie boję, a wizyta u fryzjera to dla mnie jak wizyta u dentysty  😵

Ktoś coś wie  Salonie Fryzjerskim L'Or w Starej Cegielni?

http://www.fryzjer.szczecin.pl/stara-cegielnia/
W Victorii kolo kaskady bylas? Krystyna Szczechla - moja fryzjerka od paru lat, fantastyczna wg mnie.
martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
23 lipca 2014 10:28
Niee, nie byłam. Ja generalnie gdzie nie idę to wychodzę z płaczem i po prostu po kilku próbach już boję się próbować. A teraz na wesele brata chciałabym ściąć nieco włosy i kombinuję jak koń pod górę, a czasu coraz mniej 🙁
No to powiem ci, ze ja do Krysi ide z zamknietymi oczami i zwykle nic nie mowie co bym chcuala zrobic bo nie wiem🙂 i wychodze z bananem na twarzy🙂
martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
23 lipca 2014 12:00
Jak u niej z terminami?
Noo i ja bardzo konkretnie wiem co bym chciała - jestem jedną z tych okropnych klientek, które pokazują zdjęcie i mówią "to!" :P
Moja mama do niej chodziła, ale mówiła że jakoś popsuła się i właśnie nie słuchała tego co klientka tylko po swojemu robiła.
Nie mam tego problemu 🙂 oczywiscie jak wymysle cos niezwykle glupiego - no to probuje mnie przekonac ze to slaby pomysl 😉 ja sie nie kloce, to ona jest stylistka a nie ja, a zawsze wychodze zadowolona wiec mam zaufanie😉
Mamy tu kogoś z okolic Mielna kto chciałby zabrać mnie ze sobą do stajni,  w roli fotografa-luzaka-ustawiacza przeszkód?
grzesiek.1993, Spróbuj się skontaktować z crazy. Mieszka w Mielnie, a stoi w Niekłonicach (chyba).
Jak było w terenie? 🙂
Bardzo zadowolona była p.  Ania
Faktycznie,  tylko w jakim celu Grzesiek?
gajara18   "Konia strzeż się z tyłu, psa z przodu, a kobiety
03 sierpnia 2014 19:51
Hej
Marzy mi się jazda konna po plaży :-)
Możecie polecić jakiś TANI nocleg nad morzem niedaleko stajni która organizuje tereny na plaże .
Miejscowość z dobrym dojazdem komunikacja miejską .

Na jedną możr dwie nocki .
Da się w Kołobrzegu znaleźć tani nocleg w pokoju dwuosobowym z łazienką, tak z dnia na dzień czy nawet nie warto szukać? 👀
Gillian   four letter word
08 sierpnia 2014 17:36
Da się. Już po szczycie sezonu jest 🙂
No właśnie tak wstępnie patrzyłam na niektóre cenniki to ciężko dosyć. 🙁 Trudno, znajdziemy jutro albo i nie, świat się nie zawali. 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się