PSY

Diakonka   Jestem matką trójki,jestem cholerną superwoman!
16 lipca 2014 04:13
JARA, co sie stało??
Trzymam kciuki!

Nas wlasnie pies obudził piszczeniem,okazało sie,ze sie zrzygal i cos mu sie chyba bardzo chciało,K z nim wyszedł.Mam nadzieje,ze to tylko to.Ostatnio wyszedł o 23,wiec dziwne i troche sie martwię.

Edit😀oczytałam na fejsie o Bułce.Bidulka.Trzymam kciuki!
maleństwo   I'll love you till the end of time...
16 lipca 2014 07:29
JARA, trzymam!

Diakonka, i jak młody? No czasem coś psu też nie podejdzie i musi. Ja w zeszłym tygodniu zastałam po poworocie ze stajni 9czyli ok. 2,5 h nieobecności) kupsko w przedpokoju, gdzie sucz potrafi naprawdę długo wytrzymywać - ot, coś zaszkodziło i pies nie mógł inaczej. A winna się czuła, a płaszczyła się... Tłumaczyłam, że się zdarza i że nic się nie stało, ale jeszcze pół dnia łypała przepraszająco 😉
Diakonka   Jestem matką trójki,jestem cholerną superwoman!
16 lipca 2014 07:52
Ma sraczke i ewidentnie gorzej sie czuje, bo jest ospały🙁 Obserwujemy na razie. On jest tylko na karmie suchej, ale czasem zdarzy mu sie cos na spacerze wyszperac w trawie, poza tym moze mu własne kłaki zaszkodziły, jak tak teraz linieje.

To niesamowite, jak psom potrafi byc wstyd za to co zrobiły.
maleństwo   I'll love you till the end of time...
16 lipca 2014 07:56
U nas to samo - na stałe na suchym, ale zdarza się "śmieciować" na spacerze, zazwyczaj puści, jak powiem "fe", ale czasem jest zbyt smaczne :/ A ludzie takie rzeczy wywalają, że szok. Teraz jest "moda" na kości - całe trawniki kości z kurczaka i nie tylko. Zapewne to "dla wróbelków". Ta. Kłaki też podejrzewaliśmy.
Diakonka   Jestem matką trójki,jestem cholerną superwoman!
16 lipca 2014 08:04
A co ludzie z balkonów potrafią wyrzucać, to jest dopiero nie lada gratka dla psow. Nasz chodzi tylko luzem w parku czy w lesie, ale bigielka moich rodziców jest puszczana prawie wszędzie i zawsze leci pod balkony. Znaleźć tam mozna nie tylko resztki obiadu, ale tez... ludzkie gówno! Skąd wiemy, ze ludzkie? No bo Czacza w innym sie nie wytarza 🤔

Jeeeesu przypomniało mi sie, jak moja siostra wyszła po mamę do kościoła z psem, pies sie wytarzał w gównie, czy jakiejś padlinie, one obie w sukienusiach, w szpileczkach i szły z takim obsranym, śmierdzącym psem, szły i płakały z bezsilności, smrodu i ze zaraz beda musiały ja z tego myć. Ja wtedy u nich byłam, chciałam im pomoc w łazience, sama sie popłakałam z tego smrodu. Nie sądziłam, ze od smrodu sie mozna popłakać  😉
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
16 lipca 2014 08:13
Pies tarza się w ludzkiej kupie? Mój tylko takie je 🙂
agnesix, Miałam okazję wczoraj poznać Milkę, suka - cudo! Gratuluję decyzji, strasznie fajny psiak 🙂
abre   tulibudibu
16 lipca 2014 12:58
JARA, moja najchętniej w ludzkiej i dziczych sikach. Tylko psia jest rzadko wykorzystywana jako pokarm, jako perfumy nigdy.

Dobrze, że Buła się "nie postarała" z tą kontuzją.
agnesix, Miałam okazję wczoraj poznać Milkę, suka - cudo! Gratuluję decyzji, strasznie fajny psiak 🙂


Już się nie możemy doczekać, za kilka godzin powinna być 😀
I cały dom w rozsypce, nic nie zdążyło dojechać (obróżka, smyczka, karma, legowisko). I o zgrozo znalazłam tylko jeden sklep w Gda z karmami Brit, mam nadzieję że uda mi się załatwić chociaż małe opakowanie na kilka dni i że ta obróżka szybko nadejdzie  😤  bo legowisko zawsze można zrobić prowizoryczne na kilka dni.

Dzięki dziewczyny!  :kwiatek: Słowenia to cudny kraj to i zdjęcia ładne  😎

Jara, trzymamy kciukasy!
znalazłam tylko jeden sklep w Gda z karmami Brit
Są co najmniej dwa. Okaz w Oliwie i http://www.zooexpress.pl/ (oni dostarczają darmowo na terenie Trójmiasta wieczorami własnym transportem, ale można też podjechać do nich i samemu odebrać ul. Budowlanych 38/B1 80-298 Gdańsk Kokoszki)
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
16 lipca 2014 14:01
Dzięki laski za kciuki! Do piątku mamy czas na poprawę. W niedzielę Bułka miała brać udział w sesji zdjęciowej na piaskach razem z Zairem 🙁
Jak żyć bez psa?
🤔
Przeszłam na nowy etap życia - własne mieszkanie. A właściwie przechodzę, za moment przewożę ostatnie dwa kartony. A jamNika chodzi i śledzi. Zostaje u rodziców, w końcu to jej dom od 9 lat. Będę mieszkać blisko, będę pewnie często (chociaż nie planuję codziennych wizyt 😉 ). No ale jak tak cały czas samej w mieszkaniu? Jak to tak, żeby nikt nie witał jak się wejdzie? Jak to tak, żeby nie móc w każdej chwili wtulić nos w psie futerko? Jak mam spać bez grzejnika na stopach?  🤔
Od 23 lat zawsze była obok mnie któraś psuka.
JARA kciuki trzymamy !!!

emi przepiękne foty  😜

A ja zachwycona jestem naszym kundlem Reksiem vel Anubisem.  Prawdziwy kumpel dla synów  😉. Z dzisiejszego pływania i chlapania.










znalazłam tylko jeden sklep w Gda z karmami Brit
Są co najmniej dwa. Okaz w Oliwie i http://www.zooexpress.pl/ (oni dostarczają darmowo na terenie Trójmiasta wieczorami własnym transportem, ale można też podjechać do nich i samemu odebrać ul. Budowlanych 38/B1 80-298 Gdańsk Kokoszki)


Dziękuję  :kwiatek:  Tego sklepu nie odszukałam, a chyba będziemy korzystać z ich oferty. Zwłaszcza po tym jak dowiedziałam się dzisiaj, że Brit Premium z jagnięciną nie ma podziału na wielkość psa i mogę jedną karmą karmić jamnika i Milkę, duże ułatwienie.

No więc się pochwalę 😀   Dziewczyny się dogadują, Milka co prawda trochę nachalnie zaczepia jamniczkę do zabawy, ale ma do niej respekt  😁  Babcia wie, jak wychować sobie psa nowego, kilka razy warknęła i spokój. Jest cudowna po prostu  😍  zwiedziła dzisiaj całą dzielnicę, poznała kilka osób. Dom zwiedziła bardzo szybko i o dziwo zachowuje się jak by mieszkała tu od dawna... Może dlatego, że taki męczący dzień, najpierw podróż, potem jeszcze spacer jej zafundowałam. Śpią teraz razem "jamnik aniołek" i "amstaff aniołek"  😀iabeł:  No po prostu cudo, dwie laski teraz w domu mamy.
I do tego takie radosne. Choć na zdjęciach wygląda na taką zmartwioną, to sekundę wcześniej skakała po trawie jak szalona 😀

Jeszcze raz dziękuję ciska. Nie mógł nam się trafić lepszy pies.

A moje podiagnozowane... Obie zwyrodniale. Larwa najgorzej w szyjnym i ledzwiowym, wszola lopatki i ledzwiowy. Dlatego też sika przez sen  jest ucisk na nerw. dostaly leki na stawy i mają miesiąc kuracji uderzeniowej potem podtrzymujaca. Do tego fizjoterapia, pływanie i coraz dłuższe truchty. Jest szansa że jak kręgi zrosna się całkiem to objaw ustąpi, teraz jest najgorzej. Larwa ma zrosniete 4 w odc ledzwiowym i mimo to ma się dobrze.

Ech geriatria. Ale kocham je strasznie  😍
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
17 lipca 2014 07:55
Kciuki pomagają, podobnie jak leki, Bułka ma się już dziś dużo lepiej 🙂 Zapewne obejdzie się bez większej ingerencji 🙂

demon, fajne to wasze psiko, skąd go macie? 🙂


Ja mam wodne zdjecię Bułki, coś ala uwolnić orkę 😁

fot. Marta Nowakowska
emi, meeega! 💘

JARA, trzymam kciuki dalej 🙂 Buła mistrz !

Ascaia, ja to widzę tylko jedno wyjście z tej sytuacji  😁

agnesix, wszystkiego dobrego na nowej drodze życia!  🙂

escada, i cudownie że one mogą przeżywać starość pod tak troskliwym okiem 🙂

A nasze dzieciaki rosną. Co raz bardziej psocą i są takie pełne radości... i tych małych ostrych ząbków  😁
Poza zagródką ogarniam max 3 sztuki już tylko... właściwie dwie, bo jedną przejmuje zazwyczaj Toska 😉 I prowadzi sierotkę za dom i okazuje się że zrobili sobie wycieczkę np w truskawki  🏇
Za tydzień pierwszy szczeniak już jedzie do nowego domku. Dziwnie będzie jak zacznie ich powoli ubywać.. Mam nadzieję, że nie zbyt wolno 😉 Kilka osób się niestety rozmyśliło.
A teraz zasypię was zdjęciami 😁





























I na koniec dumna mamunia

bajaderka-zorro   But who to fuck am I to dare to accept?
17 lipca 2014 10:21
k_cian zostawiasz sobie jakiegoś malucha?
JARA kajzerka cudowna jak zawsze, zazdroszczę sesji 🙂
K_cian dzieci cudne, najbardziej podoba mi się różowa dziewczyna, ma Tośkowy pyszczek
Ascaia ja wytrzymałam rok bez zwierząt po wyprowadzce z domu, najpierw pojawił się kot a pół roku później własny pies 😀

Trochę Pixelozy 🙂


JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
17 lipca 2014 11:25
Byłaś w Mietkowie? 🙂
dziewczynka, to jest nas dwie w fanklubie rozowej 😉

k_cian, Ty wiesz...ukradłabym choćby w biały dzień i przy świadkach 😍
Byłam, fajnie tam tylko Pixie zmieniła kolor na zielony 🤣
madmaddie   Życie to jednak strata jest
17 lipca 2014 11:52
białe psy mają niesamowite zdolności zmieniania kolorów na różne tęczowe  🤣 hitem dla mnie była czerwona obroża na moim psie. połaziła po śniegu, farba puściła i suka wyglądała jakby kogoś zamordowała  😁

a ja wpadam z czymś innym, fantastyczny projekt IKEA
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
17 lipca 2014 11:57
dziewczynka, foch! Ja tam konia mam i nie przyjechałaś :P
bajaderka-zorro, w planach jest dziewczyna 😉 Chociaż najchętniej to coś jeszcze, nie wiem chłopca czy babeczkę drugą, zostawiłabym też na współwłasność... aaaale... no zobaczymy 🙂

dziewczynka, no własnie między różową a pomarańczową się łamię straszliwie! Każda na swój sposób wyjątkowa, obie świetne. Różowa ma przewagę że skóra z Tosi ściągnięta..😉 Przynajmniej jeżeli chodzi o twarzyczkę. 🙂

Jaka słodka ta Twoja kulka  💘

sienka, no Ty też wiesz  😎

JARA Jak tylko kajzerka wyzdrowieje pojedziemy razem, swoją drogą ciekawe jak Pixie na konie zareaguje 🙂 Pewnie uzna, że to duże psy.

K_cian zostaw obie dziewczyny 🙂 Girl power! Ja namawiam chłopa na drugiego psa, tym razem na flata 😀 Niestety stawia twardy opór 🙁
dziewczynka, pokaż zdjęcia może się ugnie  😁 a Ty byś chciała generalnie babe czy chłopaka do kompletu? jak cudnie by było tak black&white 🙂
pokazuje i nic 🙁 oczywiście babeczkę 🙂
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
17 lipca 2014 12:29
dziewczynka, bo Kuba wie, że to musi być mini bull 😎
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się