moda, ciuchy etc...

madmaddie   Życie to jednak strata jest
16 lipca 2014 20:56
nie widziałyście takiego płaszcza z Benettona, szarego, w rozmiarze 38 gdzieś?
[img]http://i5.ztat.net/large/4B/E2/1H/01/01/12/4BE21H010-112@1.1.jpg[/img]
przeszukałam nawet niemieckie i angielskie strony. i ni ma. 🙁
Czy w Zarze dostanę te spodnie, które ma na sobie modelka? KLIK!

Jeśli nie, to gdzie mogę dostać podobne, ewentualnie inne 'garniturowe', ale  zwężane? Oprócz H&Mu, widziałam już, że tam są.  :kwiatek:
Znalazlam dwie sukienki i nie moge sie zdecydowac ktora wybrac,pomocy! Pierwsza jakos zle ulozyla sie na biuscie,ale normalnie dobrze lezy
Kastorkowa   Szałas na hałas
16 lipca 2014 21:52
Zdecydowanie pierwsza  😍
Malaaa, a moim zdaniem druga! 🙂
Pierwsza, po co zakrywać taką figurę. 😉
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
16 lipca 2014 22:02
Mi obie nie leza, ale druga zdecydowanie gorsza. Taka nijaka, lezy troche jak lniany worek. A pierwsza ladnie wszystko podkresla, nawet pomimo dziwnego ukladu w biuscie.
Dziewczyny, szukam takiego koronkowego topu/stanika:
klik.

Ten jest z Cubusa, ale u mnie w mieście już go nie ma. Mógłby ktoś mi kupić? Ew. widziałyście takie w innych sklepach 🙂?
Pursat   Абсолют чистой крови
17 lipca 2014 11:57
Czy w Zarze dostanę te spodnie, które ma na sobie modelka? KLIK!

Jeśli nie, to gdzie mogę dostać podobne, ewentualnie inne 'garniturowe', ale  zwężane? Oprócz H&Mu, widziałam już, że tam są.  :kwiatek:

Powinny być, bo to nowa kolekcja.

edit: to nie te?
Tak! Dziękuję bardzo  :kwiatek:
Wiesz może jeszcze czy wszystkie rzeczy z internetu, przynajmniej te z kolekcji są dostępne w sklepach stacjonarnych?
Pursat   Абсолют чистой крови
17 lipca 2014 15:29
Teoretycznie tak, ale jednak różnie bywa. Najlepiej zadzwonić do sklepu, podać numer referencyjny towaru i oni powiedzą czy mają to u siebie. I można wtedy sobie tę rzecz odłożyć do następnego dnia. 🙂
Dziewczyny, szukam takiego koronkowego topu/stanika:
klik.

Ten jest z Cubusa, ale u mnie w mieście już go nie ma. Mógłby ktoś mi kupić? Ew. widziałyście takie w innych sklepach 🙂?

widziałam stanik z takimi ramiączkami w Esotiq 🙂
Pomocy, dziewczynki, brać czy nie brać??? Tak do noszenia na co dzień nada się? Tylko bebzon strasznie uwidacznia  😕


[quote author=Sisisa link=topic=168.msg2141292#msg2141292 date=1405592867]
Dziewczyny, szukam takiego koronkowego topu/stanika:
klik.

Ten jest z Cubusa, ale u mnie w mieście już go nie ma. Mógłby ktoś mi kupić? Ew. widziałyście takie w innych sklepach 🙂?

widziałam stanik z takimi ramiączkami w Esotiq 🙂
[/quote]

A ja w Vero Modzie 🙂 Nawet kupiłam 🙂
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
18 lipca 2014 09:10
bawarka, nie brać 😉
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
18 lipca 2014 09:17
Bawarka znajdziesz coś fajniejszego 😉
bawarka, pomijając krój, ten kremowy niezbyt bardzo się przyjaźni z kolorem twojej karnacji 😉
A kupowal ktos juz koszulki od Addicted to?
Jestem zachwycona ich facebookowymi zdjeciami, ale ciekawa jestem rozmiarowek. Jak leza na Was?
espana, a widziałaś go gdzieś w necie, chciałabym sobie obejrzeć przed zakupem? Na stronie Vero Mody nie mogę znaleźć.
nie widziałyście takiego płaszcza z Benettona, szarego, w rozmiarze 38 gdzieś?

przeszukałam nawet niemieckie i angielskie strony. i ni ma. 🙁


a 36 gdzieś widziałaś? 😉
madmaddie   Życie to jednak strata jest
18 lipca 2014 12:45
rtk napisz do ash. W innym watku pisala, ze ma ich koszulki. 🙂
nieaktualne 😉
szalenie mi się podoba kurtka Kożuchowskiej, o ta:

[img]http://e5.pudelek.pl/cc4043f4f46b8759215b077d36fbe4783548542e[/img]

myślałam, że to Ochnik, bo go sygnuje swoją twarzą, ale nic nie znalazłam na ich stronie..

czy ktoś wie, co to za cudo? help..help.. 👀
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
20 lipca 2014 09:51
A kupowal ktos juz koszulki od Addicted to?
Jestem zachwycona ich facebookowymi zdjeciami, ale ciekawa jestem rozmiarowek. Jak leza na Was?


Ja dzisiaj zamówiłam - napisałam na pw i przesłali mi dokładną rozmiarówkę tej konkretnej koszulki, która mnie interesuje  😉 Koleżanka ma bluzę od nich i jest świetnej jakości. Szkoda tylko, że ceny kosmiczne  😉

edit: moja koszulka właśnie doszła, błyskawiczna transakcja, no i jest super  😅
Scottie   Cicha obserwatorka
23 lipca 2014 16:18
Pursat, może się orientujesz- białe bluzy PLNY Lala przestały być produkowane?? I wypatrzyłam, że masz taką- jaki rozmiar? 🙂
madmaddie   Życie to jednak strata jest
23 lipca 2014 20:53
gdzie kupujecie ciuchy w internetach oprócz zalando i allegro?
gdzieś gdzie ceny nie zabiją studentki 😉
Pursat   Абсолют чистой крови
23 lipca 2014 21:05
Pursat, może się orientujesz- białe bluzy PLNY Lala przestały być produkowane?? I wypatrzyłam, że masz taką- jaki rozmiar? 🙂

Nawet nie zwróciłam uwagi, ale rzeczywiście nie ma ich na stronie. Widocznie się sprzedały już, nie wiem czy jeszcze będą. Ja mam S. 🙂
Carmina, to Rick Owens.
Scottie   Cicha obserwatorka
24 lipca 2014 06:32
[quote author=Scottie link=topic=168.msg2145524#msg2145524 date=1406128683]
Pursat, może się orientujesz- białe bluzy PLNY Lala przestały być produkowane?? I wypatrzyłam, że masz taką- jaki rozmiar? 🙂

Nawet nie zwróciłam uwagi, ale rzeczywiście nie ma ich na stronie. Widocznie się sprzedały już, nie wiem czy jeszcze będą. Ja mam S. 🙂
[/quote]

A masz starą "S" (czyli obecną XXS) czy nową?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się