Kącik Małolata...:D

Wilczyk gratki. :kwiatek:

Ja jadę w niedziele swoją pierwszą Lke, również proszę o kciukasy.
borkowa, karino1998 dzięki! 😀
w finałach oba czasy poprawione 😀
50 kraulem, finał A, 5 miejsce, 27.81
100 delfinem, finał B, 3 miejsce, czyli 11 w Polszy, 1.07.08
z kraula jestem mega zadowolona, wygrałam z każdym z kim miałam szanse wygrać :P z delfina mniej, tradycyjnie już w połowie drugiej 50 zakwaszenie organizmu wyniosło milion i mi odcięło zupełnie ręce, ale jeszcze mocniej niż zwykle, każdy ruch to była masakra, ból i cierpienie :P
no ale:  😍

jak na prawie 4 lata przerwy od pływania w ogóle to jest MEGA dobrze  😍
wilczyk, Gratulacje, i dobrze że do Szczecina idziesz, bo jak coś to SMS we Wrocławiu nie cieszy się za dobrą opinią..
piron jednak do Krakowa :P a i tak nie wiadomo. A we Wrocławiu mają bdb grupę sprinterską, tyle wiem.
Melduje 2 msc w 90tce i wygraną w Lce (debiut) . Mój kon był dzisiaj złoty 😜

Wilczyk gratki, znowu 🤣 idziesz jak burza.
Może i malolata nie jestem ( a szkoda 🙁 ) to chciałam pogratulować  Karino1998 !! Wiedziałam, że pocisniecie tam ładnie! Gratuluję! 🙂 :kwiatek:
Karino gratuluję 🙂

Kurcze ale zdolne pokolenie małolat wyrosło  🤣
borkowa.   silesian team
20 lipca 2014 18:35
karino brawo! 😅
matu kto jak nie my? 😎 ale fakt, że małolaty zdolne i cudowne, oby tak dalej 😜 😁
Dziękuję  😍 jak będe miała zjęcia to was zaspamię 😀
Retna   nic nie zmieniać
21 lipca 2014 16:03
Karino i wilczyk, brawo! 😀 Też chcę już pojechać na zawody na siwym, chociaż obiecywałam sobie, że więcej nie pojadę, bo wiem, jak mnie to stresuje 😂 I skoki też mnie stresowały, ale na nim jakoś mi strach puszcza, co ustawią, to jadę 💃 Za dużo to nie jest, bo krótko w treningu. Jak nie jechać, jak koń niczego się nie boi, w nowych miejscach nawet nie mrugnie okiem, a sadzi tak, że ja jestem w szoku? 😍 Trafiło mi się takie konisko, że ja każdego dnia się sama sobie dziwię, że ten siwy wypłosz zmienił się w bojowego rumaka! Ja na nim też się nie boję - aż dziw, że takie dwie boidupy się nie wożą po placu z przerażeniem, a działają! 😀

Tutaj sprzed prawie miesiąca, a od tego czasu skacze jeszcze lepiej! Ta taśma to bardziej dla mnie, niż dla niego, bo mam w zwyczaju tuż przed przeszkodą zostawić konia samego, puścić łydki i wodze, chcąc, żeby to raczej wyłamał, niż skoczył ;p A jak jest taśma, to już się czułam pewniej 🤔wirek: Teraz już mi niepotrzebna, bo jak wspominałam, mam najlepszego konia w kosmosie 😍

EDIT: zmieniłam rozmiar.
Dzięki, dalej już nie było aż tak dobrze, ale no 4 lata przerwy. Dużo życiówek, miejsca 5, 9, 11 i 11 (i 17, ale to dlatego, że wycofałam się z finału, może by było lepiej) 🙂 Ale generalnie, super spędzony czas, aż szkoda, że wakacje mam od dzisiaj, nie mam co robić  😁
Szkoła wyjaśni się na dniach.
Retna Jakucik  😍
Karino1998 super, brawo! Czekam na zdjęcia 😀
kilka zdjęć z mistrzostw:



Retna   nic nie zmieniać
21 lipca 2014 21:30
Ano Jakucik 😍 Tak jak dla Ciebie powrót do pływania to najlepsza decyzja w życiu, tak dla mnie najlepszą decyzją w życiu jest, że zdecydowałam się na tego siwego zbója i z dawnego wypłosza nie ma ani śladu, największy misiu na świecie <3
Ale Ty ładna dziewczyna jesteś, w czepku nawet wyglądasz dobrze, co się rzadko zdarza! 😀 Nawet mama po Hubertusie powiedziała "ale ładna dziewucha z tej Wilczykowej, nie? Śliczny ma ten dziób!" 🤣
Retna no to nic tylko się cieszyć 😀 coraz owocniejszej współpracy życzę 🙂 hahahaha o rany, dziękuję :P
Gniadata   my own true love
23 lipca 2014 04:37
Malolaty przepraszam ze wpadam tak jak Filip z konopi ale w zwiazku z tym ze malolatowe kciuki czynia cuda a ja dzisiaj cudu bardzo potrzebuje - blagam, trzymajcie kciuki zebym sie dostala na biotechnologie, dzisiaj ostatnia tura kwalifikacji a mi brakuje 3 pkt...  😕 :kwiatek:
Retna   nic nie zmieniać
23 lipca 2014 09:21
Kciuki są!
Gniadata trzymam!

A ja zostaję w Warszawie już na 100% 🙁
Gniadata Trzymam!
Wilczyk Dlaczego?  🙁 Dobisz?
Gniadata - trzymam mocno! Daj później znać jak poszło.
Wilczyk a co się stało że zostajesz?
Gniadata   my own true love
23 lipca 2014 18:11
Nie poszlo 🙁 Ale dzieki dziewczyny za kciuki  :kwiatek: W ogole trzeciej tury nie bylo na wydziale chemicznym (w ogole na malo ktorym byla) 🤔wirek: No nic, zostaje na inzynierii chemicznej i procesowej, najwyzej bede sie przenosic 😉
Zmieniła się dyrka i skutecznie dąży do zabicia sms-u. Podobno w przyjętych do 1 klas (czyli mój rocznik) nie ma ani jednego dobrego pływaka. Złym tropem idzie, rozumiem, że patrzy na szkołę i zachowanie (tu poległam), ale no kurde to jest sms, powinna patrzeć przede wszystkim na sport. Nie pochwalą się drugą Otylką (tam chodziła do liceum) jak tak dalej pójdzie. Więc może to i lepiej, że tak wyszło 🙂
Infantil dobisz, dobisz
DOSTAŁAM SIĘ DO WYMARZONEJ SZKOŁY 😅 😜
Retna   nic nie zmieniać
07 sierpnia 2014 13:35
I dopiero teraz się dowiedziałaś? 😀 Co to za szkoła? 😉
Retna niee, dostałam się do innej szkoły, ale chciałam się przenieść i kombinowałam z koleżanką, już po terminach podanie i kopie świadectw przywoziłyśmy i nas przyjęto 🙂 liceum profil biol-chem
Retna   nic nie zmieniać
07 sierpnia 2014 21:05
Aaa! To gratulacje 🙂 Ja jestem zadowolona, bo dostałam się do najlepszego LO w Gnieźnie (jakby ich tak dużo było w tej dziurze :hihi🙂 na humanistyczno - lingwistyczny, a na dodatek jako drugi język będę miała rosyjski 😍
Rosyjski... Tez sie tak cieszylam, po dwóch lekcjach przestałam.  😁 Ale życzę dobrego nauczyciela, wtedy jest ponoć super.
Retna   nic nie zmieniać
08 sierpnia 2014 10:41
Oj, nie dołuj mnie, zanim zaczęłam w ogóle 😉 Ja rosyjskim mam fascynację od dzieciaka, jak słyszę coś w tym języku, to ciary 😍
Rosyjski jest super  😍 Bardzo zaluje, ze poszlam na hiszpanski.
Ja żałuję, że mam tylko dwa języki ( angielski i francuski), bo chciałabym uczyć się jeszcze hiszpańskiego, włoskiego i kilku innych 😉
Oj, nie dołuj mnie, zanim zaczęłam w ogóle 😉 Ja rosyjskim mam fascynację od dzieciaka, jak słyszę coś w tym języku, to ciary 😍

Chciałabym mieć ciary, ja mówiąc po rosyjsku czuje sie jak kobita na polu zbierająca ziemniory  😀
A na lekcji to w ogóle wieś...
Retna   nic nie zmieniać
08 sierpnia 2014 21:03
Dla mnie taki... tajemniczy jest, bo w ogóle Rosja jest specyficznym krajem i też mnie strasznie kręci, jakbym się jej tak nie bała, tobym chciała zwiedzić 😀
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się