sklepy internetowe

Czy jesteście zadowoleni z zakupów w yard-equites? Zamówiłam frak w maju i do dziś dnia go nie dostałam. Wprawdzie kontakt ze sklepem mam non stop,ale co to zmienia skoro czekam na frak tak długo. Pani tłumaczy,że to problem producenta (brak materiałów spowodował,że nie dostarcza fraków do sklepów),ale jak jest w rzeczywistości,tego nie wiem. Na zwrot pieniędzy nie mam co liczyć i pozostaje mi teraz czekać...kolejne tygodnie aż dotrze do sklepu frak. Mieliście podobne problemy z tym sklepem?  🙄
Ferna1991, yard-equites to jeden z niewielu sklepów z którym nie ma żadnych problemów. Widocznie faktycznie producent ma problem. A czemu nie możesz zrezygnować z zmówienia?
aniapa   Niedobre zwierzę wierzchowe nieznanego gatunku.
18 lipca 2014 22:42
Ferna1991, czy chodzi może o frak Fair Play? Jeżeli tak, napisz jaki model i kolor.
emptyline   Big Milk Straciatella
18 lipca 2014 23:07
aniapa, FP to już są, więc chyba nie.
emptyline,jak to już są? Dotarły od producenta do sklepu?
aniapa,chodzi właśnie o FP. Nie wiem dlaczego taki problem jest u producenta z dostarczaniem tych fraków. 🙄
xxagaxx,tak myślałam,że nikt na ten sklep nie narzeka bo i w moim przypadku kontakt z obsługą sklepu jest na duży plus. Nie mam więc zastrzeżeń do samego sklepu,ale wolałam tutaj zapytać i się upewnić bo jednak sporo już czekam na ten frak. Teraz już mam pewność,że to wina producenta w 100% i tylko producenta,a nie sklepu. 😉
CeraŁ   dużo dużo zmian..
18 lipca 2014 23:26
Ferna1991   niestety bardzo często się zdarza, że producent/dystrybutor nawala a potem niestety to sklep 'musi świecić oczami' przed klientem....
Ferna1991, też się podpisuję pod tym co napisała juz powyżej xxagaxx, to musi byc wina producenta, ponieważ nie uwierzę, że po stronie akurat tego sklepu mógłby wyniknąć taki problem. Sama od jakiegoś czasu zaopatruje się włąściwie we wszystko (od smakołyków, przez derki, bryczesy, fraki po skórzany osprzęt) właśnie tam i wszystko przebiega idealnie.
Nie wiem czy uznać to za plus czy minus...  😁 Na wkkw.eu w środę wieczorem zamówiłam sobie kamizelkę Airowear, termin realizacji 21-30 dni, część kasy miałam odłożoną, a reszta to spokojnie z następnej wypłaty miała iść. A tu w czwartek przychodzi mail,  że paczka została wysłana, a ja musiałam latać i brakującej kasy szukać  😂 W piątek kamizeleczka była już u mnie  😅  Oczywiście, że +  😀
Czy jesteście zadowoleni z zakupów w yard-equites? Zamówiłam frak w maju i do dziś dnia go nie dostałam.


Temat niestety co chwile wraca, ponieważ niektóre sklepy mają na swoich stronach to czego nie mają u siebie i nie aktualizują stanów magazynowych z hurtowni dlatego lepiej kontaktować się przed złożeniem zamówienia czy dany produkt na pewno będzie wysłany w czasie określonym przy terminie realizacji jeśli jest on na zamówienie,a nie dostępny od ręki....

Ferna1991 dobrze nie potrzebowałaś fraczka "na już" bo ponad dwa miesiące czekania to w końcu spora część sezonu...
emptyline   Big Milk Straciatella
19 lipca 2014 16:13
Ferna1991, faktycznie z FP był mega problem. Hitem były nie tylko fraki, ale i męskie kamizelki Franco, ale jakiś miesiąc temu fraczki się już pojawiły, niestety w ograniczonej ilości. Może YE po prostu nie wyrobiło się z zamowieniem albo dla nich nie starczyło? My mamy.

Strawhorses, uwierz mi, że nie da się wszystkiego zaaktualizować, chyba, że będziesz wisieć 24/h na telefonie i mailu, bądź platformach int.
emptyline mieliśmy ten z dostawy miesiąc temu, ale klientka wymieniała rozmiar. Przy wymianie od razu dawaliśmy znać, że przez problemy z dostępnością nie ręczymy kiedy ta wymiana się odbędzie. Hurtownia ciągle nam przekłada termin, frak miał być 17 lipca, potem zmienili na 18 i dalej nic nie wiedzą. Fraczek już był u klientki, tylko wrócił do wymiany i niestety tego rozmiaru nie ma.
Ferna zrezygnować z zamówienia można w każdej chwili, problemów ze zwrotem nigdy nie ma, ale utrzymywałaś mailowo, że bardzo Ci na tym fraczku zależy i poczekać. Ze swojej strony obiecuje, że robimy co się da, ale jak nie ma w hurtowni to nic nie poradzimy 🙁
emptyline   Big Milk Straciatella
19 lipca 2014 18:57
equi.dream, no właśnie, nie wierzyłam, że może być jakiś problem po waszej stronie, a z tym FP to jaja, teraz wszystko jasne. My tak czekaliśmy na te Franco milion lat, dosłownie. :/
aniapa   Niedobre zwierzę wierzchowe nieznanego gatunku.
20 lipca 2014 13:23
aniapa, FP to już są, więc chyba nie.


Ja wciąż czekam na granatowego Ralfa dla klienta... mialy byc w piatek, w systemie niet...tak samo jak granatowa evita pro i viki... temu pytam o kolor. Z granatu dotarla tylko zwykla evita.

P.s. oczywiście czekam od maja, jak wszyscy, bo przeciez wtedy miały się pojawić...
sei   . let's grow old together & die at the same time .
20 lipca 2014 21:42
fraków pojawiło się tyle co kot napłakał. dosłownie w jednej chwili z powrotem zniknęły. także Fair Play się nie popisał. zainwestowali w reklamę, ogólnie w fajny produkt, niestety 'wykonanie' zamysłu marne, ponieważ produkt po prostu niedostępny...
W sklepie GNL ,,Akcja uciekające rabaty"
21 lipca - rabat 9%
22 lipca - rabat 8 %
23 lipca - rabat 7 %
24 lipca - rabat 6 %
25 lipca - rabat 5 %
Informacja na stronie głównej.

Problem tylko w tym, że nie wiem jak tego użyć 🙂 Może ktoś mi pomóc? 🙂
Ceny są już pomniejszone o ten rabat.
Mam pytanie do osób, które robiły zakupy w sklepie grene - jak długo szła od nich przesyłka kurierska?
Zamówiłam ogłowie w zeszłym tygodniu, zaplaciłam i paczki nadal nie ma, a za kuriera liczą sobie niemało :/
Rudzik   wolę brzydkiego konia, niż piękną sukienkę
21 lipca 2014 16:20
ja zamawiałam w grene w piątek rano, w poniedziałek rano dzwonił kurier że do mnie jedzie.
Kaarina dzwoń do nich, może zapomnieli o Twoim zamówieniu, albo mają burdel na magazynie
Ma ktoś może jakiś kod rabatowy do GNL? 😉
+ dla grene 🙂
w sobotę w nocy zamówione we wtorek już u mnie 😀
W GNL masz teraz tak czy inaczej promocję na wszystko
[s]+ dla sklep-grene.pl [/s] OGROMNY MINUS dla sklepu Grene

edit. zmiana opinii
Jak zwykle problemy z eqwest.pl
Zamówiłam wędzidło 20 maja. Dostałam maila, że będzie po około 2 tygodniach, po czym kontakt ze sklepem się urwał. Pisałam maile, żadnych odpowiedzi.
Wczoraj 21 lipca wędzidło przyszło do mnie do domu  😵 A zamawiałam opcję- odbiór osobisty w sklepie.

Więc ogólnie to oki, bo wędzidło jest i to takie jak chciałam. Ale czas realizacji oraz kontakt mailowy to po prostu porażka.
Duży + dla http://horselove.pl/
Polecam http://strawhorses.pl/
Miła obsługa, szybka wysyłka, bezproblemowy zwrot i wymiana na inny rozmiar. Można upolować markowe bryczesy za 50-80 zł. 🙂

Inna sprawa, że nie popieram przyzwolenia na nick taki sam jak nazwa firmy. To jest niezgodne z regulaminem r-v.
xxagaxx na GNL do 31.08. na hasło "rokkonia" jest 8% rabatu na zakupy
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
23 lipca 2014 20:28
kurde, działa wam nowa strona końskiego świata? U mnie, gdzie nie wejde, to wyskakuje mi, że produktu nie znaleziono  🤔
Duży + dla sklepu dobry-koń, szybka wysyłka, i wszystko ok 🙂


Edit:

Czy ktoś ma kupon rabatowy do Konika i chciałby się podzielić? Byłabym baaaaaaaaardzo wdzięczna  :kwiatek:
+/- dla sklepu grene.
Towar niby w magazynie a jednak fizycznie go nie ma. W biurze zamieszanie, nikt nic nie wie, odsyłają do kolejnych działów... Trzeba było powiedzieć parę mocniejszych słów i nagle dało się załatwić wszystko. Ogłowie doszło takie jakie chciałam więc dlatego +. Minus za problemy z kontaktem i mocno opóźnioną wysyłkę towaru, który miał być na drugi dzień.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się