Kącik WKKW

Ja mogę podrzucić trochę zdjęć z sobotniego crossu - KLIK
ogurek  nie masz więcej??

kilka koni pomiędzy 303 a 314 na przeszkodach 18-19 gdyby ktoś chciał, ale takie se
Jakby ktoś miał zdjęcia Awy z CIC 1* nr na krosie 228 - to będę wdzięczna.

Zgłosiłam konia do Sopotu za CIC 1* mam zapłacić 1045zł (w tym 100zł za prąd potrzebny do podładowania komórki i zagotowania wody na herbatę)
  🤔 🙄 🤬 pula nagród w CIC 1* nieznana (w MPMJ jest to 5000zł w MPS 10000zł)

Dla porównania CNC 1* w Facimiechu pula nagród 7500, opłaty 365zł od konia, prąd od koniowozu 50zł a dla "namiotowców" gratis. Chyba zacznę robić zawody międzynarodowe
asior   -nothing but eventing-
21 lipca 2014 12:23
fabapi, pisałam o tym 2 czy 3 lata temu, ale zostałam zjechana 😉 W Sopocie chyba zawsze * jest najdroższa.

edit: Dobrze patrzyłaś w propozycjach na ceny? Ja widzę 700zł za całość w *.
Pisałam na poprzedniej stronie, że coś w tym podsumowaniu jest nie tak,  ale 1 - 700 zl
Uuuu, dziewczyny, współczuję 🙁 Takie sumy muszą naprawdę boleć 🤔

To ja wam wrzucę, tak dla porównania ceny w UK - tam nie ma dużych różnich w cenach wpisowych między różnymi organizatorami zawodów, nie ważne, czy to Szkocja, czy Devon, wszędzie opłaty wyglądają mniej-więcej tak samo 😉


KLIK

Edit - tylko takie "wielkie" zdarzenia kosztują więcej. O ile pamiętam, za Badminton i Burghley trzeba było zapłacić około 340 funtów
asior   -nothing but eventing-
21 lipca 2014 17:39
Tyle, że do Burghley albo Badminton chyba trzeba mieć zaproszenie 😉 A jak ukończysz zawody, to zwracają wpisowe. Kiedyś coś takiego wyczytałam.
asior, żeby jechać Badminton musisz albo być w pierwszych 25% stawki zawodów CCI***, albo w pierwszej 50% na CCI****, plus ilość punktów zbieranych w czasie jeżdżenia zawodów odpowiedniej klasy. Ale takie wymagania są podobne w każdej klasie. Np. żeby się wybić z BE90 na Novice, trzeba mieć 3 zawody przejechane na czysto, z wynikiem dresażowym bodajże powyżej 60%
W badminton , to nawet sa nagrody dla luzaka, za ukonczenie krosu przez jego zawodnika, za przystapienie do przegladu, itd....


Ja nie zyje po Babo... mam wstret do Slonca !
Okazalo sie ze mialam racje na rozprezalni do skokow, i Madzia jechala parkur na 2 gwozdziach i kapturku wbijajaycm sie w kopyto.. parkur w Babo chyba mnie nie lubi.
Fajnie by było, gdyby w Polsce zorganizowali taki festiwal w podobnej atmosferze 🙂 Mi się podobało na niższych zawodach, że niektórzy organizatorzy przyznawali oddzielną nagrodę za "piękny styl", niezależnie od zajętego miejsca. Koleżanka, mimo, iż była piąta, dostała rozetkę i karnet do kina 🙂
crazy, będzie z tego coś poważnego? Mam nadzieję, że nie 🙁

I też nienawidziłam słońca na krosie - raz po przejechaniu krosu doznałam odwodnienia i do tego się zatrułam... fajnie było
Od razu kowal to zrobil, i jest ok, ale  dziwie sie jej ze chciala skakac... na betonowej trawie, niestetty efekt 4 zrzutki, bo ani upchac nie moglam, ani skoki nie byly soczyste.

Upal byl koszmarny, mialam 4 konie i juz na czworoboku na Q pomylilam sie, bo mialam zacmienie sloneczne🙂
Pisałam na poprzedniej stronie, że coś w tym podsumowaniu jest nie tak,  ale 1 - 700 zl


Zgłosiłam konia przez formularz na stronie hipodromu i dostałam maila zwrotnego treści (pisownia oryginalna) :

"Zgłosznie numer: 43/CIC1,2,3_MPMJ_MPS_CNC_L,P-VIII.2014/2014 na zawody: CIC 1*,2*,3*; MPMJ; MPS; CNC L,P- VIII.2014
rozgrywane w dniach: 2014-08-07 - 2014-08-10

Dane jeźdźca
(utajniam 😉)

Konie
(utajniam 😉)

Ilość dni w wybranym Boksie 4 x boks normalny
Konkursy CIC 1*

Opłaty
Wpisowe 485 zł
MCP 15 zł
Boksy 200 zł
Utylizacja obornika 145 zł
Prąd do koniowozu 200 zł
Suma: 1045 zł

Opłaty w wysokości 1045 zł prosimy uiścić na konto:

Sopocki Klub Jeździecki
BANK PeKaO S.A. I o/Gdańsk
77 1240 1242 1111 0000 1588 1395
w tytule podając numer zgłoszenia: 43/CIC1,2,3_MPMJ_MPS_CNC_L,P-VIII.2014/2014"



fabapi, a nie ma w okolicy jakiejś stajni, która pozwoliłaby ci skorzystać z boksu przez tę parę dni? Podejrzewam, że zapłaciłabyś 5x taniej
formalnie nie ma takiej możliwości na CIC
wrotki, serio!? Ale sie spryciarze ustawili  🤔zok:
przecież koń, przez całe zawody, musi być pod kuratelą komisarzy i to akurat jest bardzo OK.
W prpozycjach prad kosztuje 100zl, A boks 200zl, i nie ma nic o utylizacji obornika w propozycjach,
Wlasnie o tym pisalam na poprzedniej stronie, bo jezeli faktycznie dolicza mi utylizacje obornika x 4 konie to nie zabiore tam tylu koni, bo mnie nie stac na wpisowe prawie 4 tys zl....  czego 600zl to utylizacja..
W prpozycjach prad kosztuje 100zl, A boks 200zl, i nie ma nic o utylizacji obornika w propozycjach,
Wlasnie o tym pisalam na poprzedniej stronie, bo jezeli faktycznie dolicza mi utylizacje obornika x 4 konie to nie zabiore tam tylu koni, bo mnie nie stac na wpisowe prawie 4 tys zl....  czego 600zl to utylizacja..


Propozycje nie zgadzają się z tym co mi przysłali. Jutro będę dzwonić i wyjaśniać.
Jak już dojadę do Sopotu ( ponad 600km w jedną stronę) to nie mam ochoty nigdzie dojeżdżać...
Kurczę, szacun za wasze poświęcenie  🙇
Koniecznie daj mi znać co Ci powiedzą,  bo ja się nie dodzwonilam
Mamy zapłacić zgodnie z propozycjami. Mam to na piśmie  😅
Dochodzę do siebie po Babo- byliśmy widzami przez całe 3 dni. Jestem strzaskana na mahoń🙂 ale było warto.


... Sebastian był super z kilkoma małymi zawiechami - niedzielną zawiechę wywołała teściowa (co mnie podkusiło, żeby ją zabrać)... a sobotnią Ktosinowo - Wrotkowa Mania - bo mu zniknęła jak się zaczął zaprzyjaźniać. On przyszedł i przyniósł aż 3 balony (zajumane ze stoiska konia polskiego) dla Mani a tu Mani już nie było. Był ryk.

Mania w jednym miejscu długo nie pobedzie.
Ja też dzwoniłam i opłaty zgodnie z propozycjami
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
22 lipca 2014 16:30
kotbury, sorry,jakoś tak wyszło 🙁
crazy, nieprawda...w samochodzie, przy klimie, przesiedziała ze starszą koleżanką prawie 2 h 😁

żeby do końca nie było OT - lista zgłoszeń 😉
http://sportykonne.pl/07/wkkw-26-27-lipca/
Chyba ja pasami przypieliscie🙂 hahaha
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
22 lipca 2014 20:30
cicho  😎 👀


[s]nie ma Cię na liście zgłoszeń do Kwiek?[/s]edt: ślepa jestem  😡
Jeśli ktoś by chciał się zabrać z koniem do Sopotu to mam dwa wolne miejsca w koniowozie. Start z Facimiecha
Cześć jako, że jeszcze jestem laikiem we przepisowych sprawach mam do Was pytanie. Jak to jest ze startem na kucach gr D przez osobę dorosłą - jest to możliwe bez problemu czy na takim kucku mogą startować jedynie osoby do 16 roku życia (ostatnio ktoś zapodał mi taką inf) dlatego pytam by rozwiać wątpliwości. Z góry dzięki za odp  :kwiatek:
Moona jezdzic bez limitu wieku , ale startowac w MP lub ME tylko do 16 roku
Constantia   Adhibe rationem difficultatibus
30 lipca 2014 15:55
Czy ktoś jedzie do Strzegomia w ten weekend?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się