... ślub :) ...

secretary, piękne! Fotograf mi znajomy, skąd jesteś? 🙂
Też miałam bukiet ze słoneczników 😉
Achaja Gniezno 🙂
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
21 lipca 2014 09:20
secretary
Wyglądałaś przepięknie i te zdjęcia  😜
Bardzo mi się podoba Twoja suknia, co to?
U nas trochę się zmieniło.
Zdecydowaliśmy się jednak tylko na uroczystą kolację dla najbliższych i w związku z tym chcieliśmy fotografa tylko na przygotowania i ceremonię (w sumie ok. 3-4h) . Odpisali nam jednak, że dla nich to bez różnicy, umowa jest na 12 godzin i za tyle będą chcieli zapłaty. Szkoda, bo zdjęcia super, ah i jeszcze na początku pisali, że przecież zawsze można się dogadać  🙄
No cóż, mamy innego, też super, którego mieliśmy na drugim miejscu i jest zdecydowanie bardziej ugodowy 😉
Secretary, pięknie!
Zdjęcie na polu w kwiatach jest cudowne, pasja miłość i trochę szaleństwa!
karesowa   Rude jest piękne!
21 lipca 2014 12:25
ahawz fotografami tak jest. My bierzemy slub za niespełna dwa tygodnie, zdjęcia będzie robił fotograf z naszego miasta i tu bierzemy Full opcję więc nie ma problemu. Dwa dni po weselu jedziemy nad morze, więc pomyślałam że znajdę kogoś kto tam na miejscu cyknie nam kilka fotek na plaży. Nie będę przecież ciągnęła naszego fotografa 600 km. Nie chodziło też o żadną wielką sesje, dosłownie pare ujęć, nawet bez wywoływania. Napisałam do dwóch fotografów i odpowiedź ta sama, że mam wybrać ofertę z pakietu, najtańsza wersja pleneru 1300 zł. W tym i robienie, wywołanie, jakiś album, prezentacja itp... Pytam czy nie możemy się umówić na innych warunkach, bo pełny plener mamy u siebie w mieście, dodatkowo mamy krótki urlopu o nie chcemy spędzić całego dnia na sesji. Odpowiedz, ze albo opcja z pakietu albo wcale. Dodam ze w ofercie jednego Pana była sesja narzeczeńska (500 zl) pytam czy na takich warunkach nam nie cyknie paru fotek, z ta roznica ze będę miec kieckę a mąż garnitur. Odpowiedz ze nie bo to już sesja ślubna. Musze sie pożegnać ze zdjęciami znad morz
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
21 lipca 2014 12:48
karesowa
My mieliśmy podobny problem...
Ślub bierzemy na Warmii, ale sesję chcieliśmy zorganizować w Gdyni, miejscu naszego zamieszkania.
Pomyślałam, że nie ma sensu ciągnąć naszego fotografa 300 km w jedną stronę i płacić mu dodatkowo za dojazd, skoro można znaleźć kogoś na miejscu.
Niestety, przejrzałam różne oferty i okazało się, że opcja dwóch fotografów byłaby sporo droższa niż usługi jednego, nawet z dojazdem w dwa różne miejsca. Poza tym, wszystkich formalności trzeba by było dopełnić podwójnie, zupełnie się to nie kalkuluje.
karesowa   Rude jest piękne!
21 lipca 2014 13:20
No właśnie... tylko my nie będziemy ciągnąć naszego fotografa 600 km bo my zostajemy nad morzem, a on musiałby wrócić więc dochodzą koszty paliwa które my musielibyśmy pokryć. Poza tym mamy umówiony plener w stajni i jeszcze gdzie tam sobie wybierzemy i to obejmuje cena pakietu, za kolejną sesję musielibyśmy pewnie dopłacić. Druga sprawa to finanse. Nasz fotograf bierze 3.5 tys ( przygotowania, ceremonia, wesele, plener w innym dniu-całodniowy w dowolnej liczbie miejsc, książki foto dla nas i rodziców itp itd) więc gdy dołożyć do tegp 1300-1500 zł za fotografa nad morzem to dla nas jest już to za duża kwota. Chciałam wykorzystać okazję urlopu do zrobienia kilku fotek na plaży ale chyba muszę obejść się smakiem niestety.
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
21 lipca 2014 13:29
A może udałoby się załatwić jakiegoś fotografa-amatora?
Czy taka opcja nie wchodzi w grę?
Gdzie planujecie być nad morzem?
martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
21 lipca 2014 13:38
Kaeresowa a gdzie jedziecie nad to morze, jesli mozna zapytac?
karesowa   Rude jest piękne!
21 lipca 2014 13:59
Pauli jasne, że taka opcja wchodzi w grę. To nie ma być mega sesja tylko kilka fajnych pamiątkowych zdjęć zrobionych przez kogoś kto ma jakieś pojęcie, nawet nie w 100℅ profesjonalne. Tylko ja nawet nie wiem gdzie kogoś takiego szukać.
martva jedziemy do Łeby
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
21 lipca 2014 14:04
Znam jednego fotografa-amatora z Trójmiasta, ale nie mam pojęcia, jak to u niego jest z dojazdem. No, chyba że Wy mielibyście możliwość dotrzeć np. do Gdańska?
Jeśli chcesz, mogę się zorientować 🙂
karesowa, tu na forum jest dużo fotografek.
Na bank bardziej elastycznych. Może znajdziesz kogoś w wybrzeża?
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
21 lipca 2014 14:08
karesowa, poszukaj na forum dziewczyn znad morza i poproś o sesję, myślę, że dużo nie wezmą 😉
karesowa   Rude jest piękne!
21 lipca 2014 14:16
Wielkie dzięki dziewczyny :-) jeśli przyjdzie Wam ktoś do głowy do kogo mogłabym uderzyć to piszcie.
Pauli zapytaj, będę bardzo wdzięczna. Myślę też że do Gdańska moglibyśmy dojechać.
martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
21 lipca 2014 14:17
martva jedziemy do Łeby


Eh to nie mogę pomóc. W każdym razie trzymam kciuki aby się udało!  :kwiatek:
Averis   Czarny charakter
21 lipca 2014 18:47
karesowa, zapytaj naszej Strzygi.
Polecam Mateusza w 500% nie tylko 100 😉
Na dole wszystko jest podane, łącznie z cennikiem. Jak na razie jest moim faworytem numer jeden co chodzi o fotografie ślubną!

http://www.fotograf-wesele.pl/fotograf_slubny_mateusz_wejherowo_f1199.html
Ten Mateusz ma na nazwisko Strelau?
mery zgadza się! 🙂
subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
22 lipca 2014 12:45
secretary wow , fajne 🙂
karesowa, to my 1 dnia? Masz już wszystko ogarnięte? bo my w połowie.  🙄
Gienia-Pigwa   Vice-Ambasador KAV w Dojczlandii, dawniej pigwa :P
22 lipca 2014 14:12
Dziewczyny czy w Polsce trzeba wymieniać prawko jak sie zmienia nazwisko?
tak.
bera7, jak obrączki? Macie już?
karesowa   Rude jest piękne!
22 lipca 2014 14:34
bera7 wygląda na to, że tak-2.08.2014. Ogarnięte mamy tak mniej więcej. Jutro idziemy podać ostateczną liczbę gości i zapłacić za sale, suknie odbieram 29.07.sen z oczu spędzają mi buty na zmianę, długo w obcasach nie wytrzymam i potrzbuję chabrowych balerinek, których nigdzie nie mogę dostać, ale najwyżej kupię białe i też będą musiały być. Poza tym to zostały jakieś drobnostki, typu- coś potwierdzić, gdzieś zadzwonić itp. A jak u Ciebie??
karesowa, a takie? czy jeszcze bardziej "szmacianki" giętkie i bez koralików? 😉

http://pl.centrofashion.com/product/baletki-20140317132637-20140317132637-20140317132637-20140317132637
karesowa   Rude jest piękne!
22 lipca 2014 14:48
Kahlan jeśli zdjęcie oddaje kolor to będą idealne. Chyba się skuszę. Dziękuję :kwiatek:
z reguły im się sprawdza kolorystyka. 😉 w ogóle bardzo lubię ten sklep, fajne butki mają i wygodne.

a jest sporo sklepów Centro w centrach handlowych i nie tylko. nie ma za co.  :kwiatek:
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się