Zdjęcia Re-Voltowiczów & Voltopirów! ;)

Wichurkowa   Never say never...
15 lipca 2014 13:48
A no skoczylam,skoczylam az sie sama dziwie...ale drugi raz chyba bym nie skoczyla  🤔wirek: bylam wydygana jak nigdy !!!
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
15 lipca 2014 17:14
Ja też czekam na Abre we Wrocławiu! 🙂
Thymos  :kwiatek:  kiecka i obcasy muszą być  😎
Pursat zazdrość, bo jest czego  🤣 Ale jak cierpliwie poczekasz to myślę, że i w Krakowie się Pola zjawi kiedyś  😀
JARA słyszałam! Też chce u Was pofocić!!!!!  😀
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
17 lipca 2014 12:47
baffinka, daj mi święty spokój  😁 ... przyjeżdżasz tu od dwóch lat. Zestarzeje się zanim przyjedziesz.. W obecnej chwili masz do obfocenia 4 konie (mój, Katijowy i dwa Roskowe), kto wie.. jak tak dłużej pójdzie to może doczekam się jeszcze dwóch 😂
i BUŁKE jeszcze!!!
No wiesz... do końca lipca mój koń ma wakacje  😎 Można coś pomyśleć
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
17 lipca 2014 13:05
Kochana, Bułka czeka 😎
idź na fb :P
Ja kibic  😎

Wichurkowa wow  😲
Mistrzostwa Polski juniorów 16-to letnich idą tak  😅

Naciau, w blond dużo lepiej! :]

Anka, ostatnia sesja mega! 🙂
emptyline   Big Milk Straciatella
20 lipca 2014 23:53
wilczyk, mega pozytywna fota!
Wichurkowa, i jak skok?
Pursat, jak zwykle śliczna i bezbłędnie ubrana.
Atea, kurcze, masz bardzo ciekawą urodę, super wyglądasz i faktycznie młodniejesz! 🙂 Ale spoko, mnie zawsze proszą od dowód, ale jak patrzę na dzisiejsze zdjęcie to im się nie dziwię. 🙂
Thymos, przepięknie wyglądasz!


Świeżusie:


emptyline, dziękuję🙂
ale masz czadowy kolor! Ja się zastanawia nad fioletem (taki średni albo ciemny< albo granatem... też na całych włosach.)
Jak to robiłaś, trzeba dekoloryzować?
emptyline   Big Milk Straciatella
21 lipca 2014 11:57
Thymos, też chciałam całe, ale trochę stchórzyłam, chociaż może to i dobrze, bo tak mi się podoba. Kolor lepiej łapie rozjaśniane włosy, to na pewno. Ja te moje końcówki miałam potraktowane jakiś czas temu jaśniejszym blondem więc dlatego lepiej się zafarbowały na róż, ale mój naturalny kolor też przyjął trochę farby. Korzystałam z pianki koloryzującej Venita, niestety mało kolorów, ale taniutke to-to, więc można spróbować. No i jest to zmywalne, co widać praktycznie od razu. Ja co kilka dni (ale myję włosy codziennie) poprawiam. Generalnie jak chcesz mieć porządny, mocny kolor, to najpierw rozjaśnij włosy - wtedy możesz też skorzystać z tonerów.
No tak, tylko boje się, że siano mi zostanie, jak zrobię dekoloryzację, jakiś kolor dziwny i potem znów brąz... Musze to przemyśleć 😉
emptyline   Big Milk Straciatella
21 lipca 2014 13:22
Thymos, to może spróbuj sobie kupić taką niebieską piankę i przetestuj na obecnych włosach? One kosztują ze 12zł.
Ja bym chyba ze 3 musiała kupić, ale chyba zrobię taki eksperyment na wypłatę 😉
Póki co się bujamy o tak, wstawiłam bym zdj do wątku o chudnięciu, bo nieźle mi się udało "zjechać" na lato, ale nie mam żadnego porównania do okresu zimowego* (biszkoptowego) :/
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
21 lipca 2014 21:08
A ja zaczęłam sobie robić zdjęcia w każdy poniedziałek na stażu (zaczęłam w środę, więc liczę od 2. tygodnia):
2.

3.

4.
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
21 lipca 2014 21:37
Czyzby Ci usmiech zedl? 😁
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
21 lipca 2014 21:39
CzarownicaSa, dziś generalnie myślałam, że zasnę z twarzą w klawiaturze. I już miałam to zrobić, a do pokoju wpadły laski z redbulla i dostałam puszkę. Nie wiem skąd się wzięły w moim biurowcu na moim piętrze, w moim pokoju, ale to było wybawienie 😀
Retna   nic nie zmieniać
21 lipca 2014 21:40
O, a ja właśnie pomyślałam, że z tygodnia na tydzień Strzyga coraz pewniejsza siebie się robi, bo na tych dwóch pierwszych fotach wygląda na przestraszoną trochę, a na ostatniej na bardziej zrelaksowaną 😀
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
21 lipca 2014 21:42
Na drugiej widsc chyba efekt kawy/Red Bulla  😁
Ale bardzo fajne, pozytywne! 😀
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
21 lipca 2014 21:45
Retna, właśnie chcę zobaczyć jak to będzie wyglądało na przestrzeni 3 miesięcy. Nie wiem czy zmiany będą na lepsze, na gorsze, a może nie będzie zmian, ale jestem ciekawa na ile ta praca będzie miała wpływ na mój wygląd =)
Anka uwielbiam wszystkie Twoje zdjęcia  😍
A ja ze szpitalnego łóżka wspominam ostatnie tygodnie 🙂
[img]~320x480[/img]

[img]~320x480[/img]
Bischa   TAFC Polska :)
21 lipca 2014 22:30
Po raz czwarty, Sopot 19 lipca 2014, Opera Leśna 😀
Bischa, mówił Ci już ktoś, że$ jesteś w sumie nie do poznania z takimi włosami? Wg mnie bardzo fajnie Ci własnie w takich 🙂
Hexa, ale masz dziewczyno figurę 🙂 Gdzie to tak ładnie?
Bischa   TAFC Polska :)
22 lipca 2014 11:43
Thymos, wiem, slysze to od coraz większej ilości osób. Znów miałam wyprostowane włosy, tylko związane 😉
Takie jeszcze z kolegą, więcej mam na aparacie, ale kabel zgubilam 🙁
Carmen dziękuję bardzo! A tak ładnie to w Cannes 🙂
Thymos, ja mam brązowe, robiłam dekolor i faktycznie, włosom to dało w kość, ale po odżywkach i zadbaniu odżyły. A był hardkor, bo dekoloryzacja w domu specyfikiem z drogerii 🤣 Ale nie farbowałam później żadnymi tonerami ani farbami, więc nie dowalałam im więcej chemii, to też mogło mieć wpływ na ich powrót do kondycji.
Ale bez dekoloryzacji się nie obejdzie, farba nic nie łapie. Jakakolwiek, bo próbowałam też je rozjaśnić zwykłą farbą do włosów jasny blond - zero reakcji.
emptyline   Big Milk Straciatella
22 lipca 2014 20:47
budyń, ja po dekolorze nie miałam żadnego probelmu z włosami,a el robiłam w salonie i wydałam kupę forsy. 🙁 Co do farby rozjaśniającej, zależy od struktury włosa, mi łapie, ale kolor wychodzi dość dowolny. 🙂 Tonery i pianki kolorowe raczej mało niszczą, nie odczuwam teraz żadnej różnicy po zrobieniu sobie różu na łbie, za to po ombre miałam takie siano od połowy głowy, że aż mi się płakać chciało, no ale od czego są odżywki. 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się