"sportowe wakacje" z koniem

Deb - Libella też koniec czerwca-początek lipca  😀 Tak więc wiesz - bierz lodóweczkę turystyczną  😉
deborah   koń by się uśmiał...
25 marca 2009 21:21
Angeel nic nie stoi na przeszkodzie żeby zorganizować zwyczajnie spotkanko przy ognisku
myślę, ze Jurek sie nie pogniewa 🙂
zresztą w czerwcu szykują se zawody więc okazji nie bedzie brakowało, a przyda się każda para rąk do pomocy

😅 😅
jak tylko bede miala czas to chetnie sie tam pojawie 😀
asior   -nothing but eventing-
25 marca 2009 21:59
Deb, kiedy (w przyblizeniu) te zawody? Koniec czerwca? Moze bym wpadla z Glucina.
Asior według kalendarza Rakowiec organizuje eliminacje do OOM w okolicach 7 czerwca. Mam nadzieję, że będą otwarte, to się chętnie pojawię z moim Glutkiem.
Ja na 90% jadę 😉 Prawdopodobnie zabieram się razem z Dzionką 😅
Libella, to niewykluczone, ze sie spotkamy. 😉
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
26 marca 2009 12:57
Asior według kalendarza Rakowiec organizuje eliminacje do OOM w okolicach 7 czerwca. Mam nadzieję, że będą otwarte, to się chętnie pojawię z moim Glutkiem.
😅 😅 😅

my też jedziemy 😎
Super, czyli jednak będą otwarte? Macie jakieś "przecieki" ?  👀
asior   -nothing but eventing-
26 marca 2009 14:33
Kurna, wtedy zaczyna mi sie sesja, wiec watpie czy bede  🙄
deborah   koń by się uśmiał...
26 marca 2009 18:08
Lena, z tego co mówił Jurek będą otwarte, chyba, ze coś sie zmieniło.. zaraz zadzwonie i podpytam
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
26 marca 2009 18:11
Matka! jedziemy na zawody?  🏇
deborah   koń by się uśmiał...
26 marca 2009 18:56
no pewnie że jedziecie 😀😀😀
A ja moze wpadne pokibicowac?? Zobaczy sie.  😉
tak niesmiało wtrącę, że też się do Rakowca na początku lipca wybieram 🙂
aniaa super! Daj znać na PW albo tutaj z jakim koniem, żebyśmy się mogły zidentyfikować  🙂 A jedziesz pierwszy raz czy któryś z kolei? Jeśli to drugie, napisz jak wrażenia  🙂
Klami, decyzja już podjęta? Nie chcę cię namawiać, ale skoro już miałyśmy jechać w to samo miejsce...  😉
deborah   koń by się uśmiał...
27 marca 2009 18:58
aniaaa, to napewno sie spotkamy 🙂
Dzionka, jeszcze w tej chwili nie. Czekam na dwie rzeczy. Pierwsza to data jednego z egzaminow a druga to kontrola mojego konia i zdanie doktora na ten temat.

Deb, mam pytanko. Jechalaby ze mna kolezanka, ktora wlasnego konia nie ma (zajmuje sie moim). Jest mozliwosc treningu na ichniejszych koniach??
Klami - Jurek 'swoich' koni nie daje na treningi. jak juz to mozna z Jackiem gadac zeby udostepnil ktoregos ze swoich ale on ma raczej mlode, wiec ciezko bez swojego tam jechac
Angeel, dzieki.
Ze "swoich" nie udostepnia to sie domyslam.
Mialam nadzieje, ze moze cos tam maja tak dla przyjezdnych.
To mam teraz problem.....
niestety nie. mi sie udalo bo jak moje konio tam zalapalo kontuzje to udalo mi sie wkrecic i jezdzic treningi na koniu ktory byl u Jurka, a mial juz tyle koni do jazdy wiec ja na nim jezdzilam przez pare dni. ale to byl wyjatkowy przypadek.
No to jestem w kropce krotko mowiac. :/
deborah   koń by się uśmiał...
28 marca 2009 08:02
jeździłam poza swoimi końmi na Certumie. Koniu nalezacym do żony Jurka. Z tego co wiem, to jest szansa, zeby udostepnili go do jazdy. Koń chodził chyba 1* WKKW i jest świetnym profesorem
Sądzę, ze to kwestia indywidualnych ustaleń i ewentualnej oceny umiejętności chętnego 🙂

ja Certuma uwielbiam bo nuczył mnie spokoju i wiele razu uratował tyłek 😉
ja miałam podobnie jak Angel, mój koń załapał kontuzję (na padoku  😵 ) i jeździłam na koniu p.Jurka przez jakiś czas, ale sam mówił że to wyjątkowo, więc myślę że to zależy od sytuacji i dogadania😉
Dzieki dziewczyny.  :kwiatek:
Tak czy inaczej, mam problem.  :/
jak ja bylam to Certum tez byl kontuzjowany i powoli wracal do zdrowia
fajnie ze juz z nim ok i startuje ;-)
Jadę pierwszy raz (tak tutaj wychwalaliście, że się zdecydowałam 😀) z koniem Elfem 😉
deborah   koń by się uśmiał...
31 marca 2009 08:08
aniaaa, kiedy?? ;>
termin już zarezerwowany?
nie będziesz żałowała ...
A znacie jakies fajne miejsce na wakacje z końmi ale bez własnego ???

nie interesują mnie obozy z grupka hałaśliwych " miłośniczek " koni...
bardziej cos w rodzaju indywidualnych lub w małych grupach konsultacji na fajnych koniach ( czyt. nie wycieńczonych rekreantach ani półsurowych młodziakach )

czy jest w Polsce takie miejsce gdzie można w czasie wakacji ( do 7 dni ) podszkolic swoje umiejtności bez gromady dzieciaków biegajacych po stajni
kujka   new better life mode: on
31 marca 2009 10:51
tweety, annopol?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się