Stajnie w Lublinie

flosia, a to dopiero budynki. Gdzie wyposażenie? Solarium, kanapa dla gości itp? Teren wokół też trzeba zagospodarować, utwardzić ścieżki, parkingi. Założyć trawniki, nasadzić krzewy. Inaczej to będzie przydomowa stajnia a nie miejsce gdzie mają zaglądać ludzie w celach rekreacyjno- rozrywkowych jakie ma na celu taki tor wyścigów konnych.
Szukam taniego pensjonatu dla kucyka OGIERA.
Zależy mi jedynie na tym, żeby koń wychodził na wybieg i dostawał paszę objętościową.
Nie potrzebuję ujeżdżalni, terenów, automatycznych poideł, karmienia 3 x dziennie itd.

Możecie coś polecić?
Sisisa taniego to znaczy do ilu? Może u nas?
Arroch, a jak u Was z wypuszczaniem ogierów? Od razu mówię, że pastuch odpada, bo koniki polskie się go nie boją :P.
I jaka cena?
500, mój jak był ogierem to był wypuszczany z ogierami, teraz to wiadomo 🙂 musiałabyś przyjechać i pogadać.  Trochę szkoda, że pastuch odpada, bo my mamy elegancki kawał łąki niedaleko i moje konie tam wychodzą, ale jest tylko pastuch i nie ma możliwości ogrodzenia niczym stałym...
Arroch, dodam do swojej listy 🙂.
Na razie się tylko rozglądam i nie wiem, czy cokolwiek z tego wyjdzie.
Sisisa, to raczej kwestia siły impulsu i zabezpieczenia tyczek. Też mam polaka, wychodził ze wszystkich ogrodzeń (taranował), nie miałam gdzie go trzymać, nie reagował na elektryzatory dla "koni" (moc ok 1-2J), kupiłam taki dla bydła (4J) i nie ma problemu. Znam pana który z powodzeniem trzyma stado koników polskich na pastuchu, ale też ma zacniejszy sprzęt (7J). Można kupić dużo silniejsze (nawet 25J).
Wybiera się ktoś z Lublina do Białki na czempionat? Ja najprawdopodobniej będę jechała i mam cały pusty samochód, więc jeśli ktoś coś to zapraszam  :kwiatek:
Ja bym sie chetnie wybrala z kol gdybys sie przemieszczala przez Lublin 🙂
Arroch a kiedy czempionat? młp czy oo?
27 lipiec mlp 🙂
Arroch a kiedy czempionat? młp czy oo?


26-27.07 Młp.

mitula2311 to zależy, o którą część miasta chodzi? 😉
Hej!
Prawdopodobnie przenoszę się do Lublina na studia i szukam pensjonatu dla kucyka. Szukam stajni, w której koń będzie codziennie wypuszczany, z halą. W miarę możliwości niedaleko od Lublina. W internetach pełno ofert, ale ciężko coś wybrać nie mając żadnego pojęcia. Byłabym wdzięczna za jakieś wskazówki  :kwiatek:
Rexiu ja już Ci mówiłam!  🏇
Witam,czy jest na forum osoba lub pensjonariusz znający Stajnię Dębina?
Mam kilka pytań dotyczących tego miejsca i właścicieli.
Jest tu ktoś, kto trzymał konia w Arizonie? Lub może powiedzieć mi coś o tej stajni? Może być na PW. Zależy mi na tym, żeby konik miał dobrze, wcześniej staliśmy w Elizówce, ale teraz miałabym bliżej do Arizony. Na pewno pojadę zobaczyć jak tam jest, no chyba, że nie warto?  :kwiatek:
Z tego co wiem to w Arizonie nie ma już pensjonatu.
.
a są moze w lublinie lub okolicach typowe pastwiska gdzie przyjmuja konie na emeryture itp cos ,w  tym stylu lub czy znacie jakies tanie  przydomowe stajne
Czy jest w Lublinie lub okolicach dobry rymarz, który zna się na starych wojennych siodlach?
Lub znacie osobę, która umiała by naprawić takie siodło?
Dość pilna sprawa.
Może być na priv. Żeby nie zaśmiecać forum.

Łap PW 🙂
Wiem że dość późno, ale może akurat ktoś 😉. Może ktoś z Lublina lub okolic (będę jechać z Lubartowa) miałby ochotę przejechać się jutro na zawody do Wierzawic? Jak coś to zapraszam na PW 😉
.
starego siodła wojskowego nie radzę oddawać dp P. Cichosza widziałem kilka jego robót tego typu i zepsuł antyki
jakby co wiecej na pw.
no tylko nie szukam stajni jak dakar bo po co mi hala super podloze jak nie bede z tego  korzystac  a cena rosnie
A może Enklawa?  położona na północny zachód od Lublina, w Lasach Kozłowieckich. Konie spędzają kilkanaście godzin na wybiegach (w sezonie zielone,  pastwiska - 3 ha). Przyjmują  źrebaki na odchów, konie po kontuzjach, konie już starsze.
.
a wypowiedzialby sie ktos na temat gd felin i stajni drwal i lkj jakie teraz panuja warunki glownie  chodzi o to zebym nie bala sie zostawic tam zwierzaka , chodzby na priv
mam pytanko:  wybieram się na najbliższy długi weekend na roztocze - dopatzryła sie że są tam 2 szlaki konne Stępa i Cwał, czy ktoś jest możne z tamtych terenów i powie mi czy są organizowane rajdy konne tymi trasami, czy to tak do użytku lokalnego je wytyczyli? byłaby wdzięczna za jakieś info i namiary 🙂

będę również w okolicy wioski Nielisz i dopatrzyłam się tam jakiejś agroturystyki z końmi, ktoś ma jakieś info jak tam wygląda rekreacja? 🙂
popytaj w tamtejszych stajniach. W necie znajdziesz ich kilka. Wiem, że jeżdżą w teren. 
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się