Kto/co mnie wkurza na co dzień?

wkurza mnie i to mega,  ,,kręcenie,, na dwa fronty znajomej, w efekcie spędziłam 3 dni w towarzystwie francuza który nie zna polskiego a ja nie znam żadnego z 4 języków którymi on się posługuje . fajnie wyglądała gorąca dyskusja w kompletnej ciszy w roli głównej laptop i translator  🙂
lubię ją , lubię każdego z jej facetów tylko dlaczego muszę ich obu przez nią okłamywać ??? 🤬
blucha, ooo ale daliście radę 😉
Wkurza mnie szukanie korepetytora z biologii w mojej okolicy. No nie ma, same ogłoszenia ludzi, którzy sami by korepetytora ewidentnie potrzebowali.
Dlaczego mój brat musiał się wyprowadzić akurat wtedy, jak sobie wymyśliłam, że ja chcę na medycynę..?  😵
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
16 lipca 2014 16:32
blucha   moim zdaniem takie doświadczenia są zawsze na plus  😉 musi być mega zabawnie  😁
Facella   Dawna re-volto wróć!
17 lipca 2014 13:46
Boże, co za tydzień  😵 Po tej akcji z wodą zerwałam mięsień... Ale to nie jest najgorsze.
Gmina Miejska pożarła się z Wiejską i znowu czeka nas zmiana rozkładu komunikacji miejskiej. A ta od 1.08. będzie DOSŁOWNIE MIEJSKA. Autobusy przestaną jeździć poza miasto  😵 Co za barany to wymyśliły!  👿 Podobno Gmina Wiejska ma to jakoś rozwiązać, ale nie wiem jak. Na razie wygląda na to, że dojazd do stajni będę miała co najmniej utrudniony...
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
18 lipca 2014 21:54
👿 w kurza mnie to ze jutro cały dzień spędzę na chacie  😫 grrrrr....
Komary  🤦 a niech je wszystkie jaskółki zeżrą
strzemionko   w poszukiwaniu szczęścia przemierzamy cały LAS ;)
21 lipca 2014 21:34
Majowa jaskółki by chyba musiały zdechnąć z przejedzenia  😤
Retna   nic nie zmieniać
21 lipca 2014 21:44
Końskie muchy!!! 😤 Wczoraj chciałam się wykąpać w stawku i chyba z 10 mnie pożarło... całe szczęście, że mój organizm nie reaguje zbytnio na ukąszenie jusznicy i nazajutrz nawet nie mam śladu, ale przyjemne to to nie jest 🤔
Majowa jaskółki by chyba musiały zdechnąć z przejedzenia  😤
to niech się szybciej rozmnażają coby wydoliły a jak nie chcą jaj hurtowo składać - trudno- niech zdychają z przejedzenia.
Majowa gdyby nie pełno idiotów co rozwalaja im gniazda to pewno ich byłoby tyle, ze i komarów tez garstka 😉
Majowa gdyby nie pełno idiotów co rozwalaja im gniazda to pewno ich byłoby tyle, ze i komarów tez garstka 😉
to trzeba jakoś przekonać robactwo żeby tylko na idiotów polowało  😅 tylko jak ?
Chodziło mi o jaskółki, że im ludzie gniazda rozwalaja przez co mało ich jest a więcej komarów.
Chodziło mi o jaskółki, że im ludzie gniazda rozwalaja przez co mało ich jest a więcej komarów.
mi też  😀
nie wkurza, a przeraża sytuacja na świecie
rozmawiam ze znajomym z Pakistanu, to co opisuje jest straszne 🙁

do tego sytuacja z Ukrainą... 🙁
straszne to wszystko
Wkurzylam sie.. lece na 2 dni do domu, nad morze, cieszylam sie na slonce i perspektywe poplywania sobie tak jak to baaardzo lubie, i co? do niedzieli jest upal, a od poniedzialku, kiedy ladauje - burze przez caly moj pobyt  😵  No rzesz  😤 😀iabeł: 😤
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
26 lipca 2014 17:05
sanna, dziś leje co chwilę =)
Strzyga, to niech sie wyleje do dna, a od wtorku rano poprosze 2 sliczne, sloneczne dni!  😎
Dworcika   Fantasmagoria
27 lipca 2014 07:39
Jak patrzę w Gdyni za okno, tak widzę słoneczko... Ale wczoraj było chłodno.
a ja już mam dość upałów, wczoraj u nas było ponad 33 stopnie. Wkurza mnie mój teść , nie pomagają żadne prośby apele. Wychodzi na dwór a później ma zawroty głowy,migotanie serca, upada i mdleje. Nożesz , już wzywaliśmy pogotowie , dostal jakies leki wzacniające. I co i dziś znów smiga a sam mówi ,ze chyba umiera. Ludzie starsi są meeega uparci.
Sprzęty elektroniczne. Nie działa nam piekarnik i pralka. I nie wiadomo kiedy tata wróci do domu. 😵
Ludzie. Wchodzi do pracowni i odpluwa w umywalkę tłumacząc się, że ma wyższe wykształcenie chemiczne  😵 I ci, co spluwają na ulicy. Chociaż chyba spluwanie w czyjąś umywalkę bardziej mnie wkurza  🤬
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
27 lipca 2014 13:50
Ja w ogóle nie rozumiem plucia... jeszcze we własnym ogródku to niech se pluje, ale na ulicy?! 🤔
.....kilka dni temu idę sobie plażą nad morzem, lubię tak spacerować jak jestem, żeby tylko fale mi nogi moczyły. Z naprzeciwka idzie jakiś młokos i jep - pluje . Normalnie aż mnie zatkało!!! mówię- yyy proszę pana, to niekulturalne tak pluć , a jakby dziecko teraz weszło w to, albo się przewróciło, rączką oparło i wytarło buzię ? pan młody spojrzał na mnie, pociągnął papierosa i splunął jeszcze raz i poszedł 🙁 też nie lubię plucia.... 
To jest obrzydliwe, fuj! Już nie wspomnę, że w szpitalu w tej jego flegmie jest tryliard wirusów i bakterii!! Kiedyś zdarzyło mi się też, że facet wziął do rąk kosz na śmieci, charknął i odpluł w kosz  😵
strzemionko   w poszukiwaniu szczęścia przemierzamy cały LAS ;)
27 lipca 2014 16:36
plucie to jeszcze nic. Widzieliście kiedyś jak dziad charczy i smarki z nosa na ziemie lecą? To dopiero obrzydliwy widok  🤔
I jeszcze ręką wyciera i o siebie......
Majowa, jest jeszcze jeden sprzymierzeniec w walce z komarami. Nietoperz. Powiesić im kilka budek. Na zachętę. Można wieszac na elewacjach domów i drzewach. Byle wylot z budki nie był zasłonięty gałęziami. Trochę już  późno, ale spróbować można . Jeden nietoperz łapie w nocy ok tysiąca komarów, lub więcej (zależnie od gatunku). Budki dla nich, na allegro, można kupić po ok.20 zł za sztukę. Na zimę się wyniosą, szukając zacisznego i cieplejszego schronienia, a wiosną wrócą do budek
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
01 sierpnia 2014 15:33
Wrzucam ogloszenie na historycznym fanpage, gdzie sie ogloszenia wrzuca.
A pod ogloszeniem milion pincset komentarzy, ze to niehistoryczne, ze z tym nie wpuszczaja, ze mrok, zlo i ciasteczka, a w ogole to moja ciocia kisiel sprzedaje.
Serio.. ? Gdyby mnie to interesowalo, to zapytalabym gdzie indziej. A ja to chce po prostu sprzedac, a czy to kupi historyk czy larpowiec to mi juz kolo gwizdka lata.
A mi nietoperze zasikują całe okna  🤣 i pełno bobków na tarasie, bo latają czasem po kilka sztuk, aże u nas całą noc się swieci światło na tarasie to i komarów pełno. Ale już wole zamiatać rano ich kupy niż mieć dużo komarów.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się