sklepy internetowe

Jak zwykle plusy dla:
-GNL
-Amigo konie
-Zabookuj
plus dla Bergo !  😀
Mega Plus dla GO HORSE. Szybko, miło i jak zwykle bez zarzutów 🙂😉)
+/- dla grene ... zamówiłam 21-go, zero kontaktu, kazali dzwonić kiedy indziej, status zamówienia nie ulegał zmianie, a wczoraj do domu zapukał mi kurier 🤔 na całe szczęście dopiero wróciłam z miasta. Zamówienie się zgadza, niby czas realizacji ok, ale brak kontaktu i brak zmiany statusu trochę mnie zniechęcił.
kupował ktoś z x-horse.com? Wyszukiwarka nic nie wypluwa...
Mega + dla pasi-konika, brakowało jednego produktu i nie zapowiadało się, żeby miał być, więc sklep dał mi droższy zamiennik bez dodatkowych opłat z mojej strony 😀
Mega + dla pasi-konika, brakowało jednego produktu i nie zapowiadało się, żeby miał być, więc sklep dał mi droższy zamiennik bez dodatkowych opłat z mojej strony 😀
ja też tak miałam . Duży plus +
+ dla GNL.
W piątek wysłali, dziś ( poniedziałek)  raniutko kurier pod moi domem  😉
Do tego wszystko proste w obsłudze i zakupy i płatność. Strona przejrzysta, łatwo znaleźć dany produkt.
Pomimo tego że większość rzeczy zamówionych miała czas oczekwiania 10-14 dni to paczka była gotowa w 7 dni roboczych. Rzeczy zgodne z opisem.
Jedynie miałam problem z  rozpakowaniem bata ujezdzenieniowego, ponieważ był obkrecony w folię chyba z pięć razy i zaklejony taśma.

Polecam GNL z całego serca.
Siesiepy   Ponczek bez rączek
28 lipca 2014 19:11
+ dla Podkowy za wspaniały kontakt, szybką wysyłkę i miłe gratisy. 🙂 Jak zwykle.
+ dla okunki za naprawdę dobry kontakt, miłe i rzeczowe rozmowy, doradzanie oraz szybką realizacje zamówienia. 🙂😉
+ dla gnl szybko i sprawnie,  a zamówienie niestandardowe.
Wracam do postu kopyciak.pl - Aguares. Pomimo fatalnej komunikacji (nie odpisywanie na maile 1-2 tygodnie, brak informacji o statusie zamówienia) koniec końców otrzymałam mój czaprak ( po miesiącu) i jest na prawdę fajny - jedyna moja uwaga dotyczy koloru jaki zamawiałam (lamówka ciemny brąz a jasny brąz), ale mimo to czaprak wygląda dobrze, jest porządnie uszyty, no i wg własnego widzi misie co do kolorystyki. Ogólna ocena - "dostateczny" (plus za własny projekt i jakość, minus za fatalne porozumiewanie się z klientem).
+ dla equishopu 🙂
+ dla GNL za dobry kontakt i gratisy
+dla Bergo także dobry  kontakt, fajne promocje i szybka wysyłka  😀
+ dla Animalii i MKsklepu. Jak zwykle. Nuuuuda 😉
+ dla GNL  😉
Ogromny PLUS dla :

BERGO,

KONIKA,

ANIMALII

jak zawsze...  😀
wielki minus dla sklepu horsehouse.pl . 5 lipca zamówiłam wieszak z dostępnością 1-3 dni. Dzisiaj mamy 16 lipca, niestety ani sklep się nie odezwał ani paczka do mnie nie dotarła. Nie polecam w żadnym wypadku.


wracając do sytuacji - przedwczoraj wieszak dotarł (tj. 30.07.14). faktura była, wieszak jest ale niestety niesmak pozostaje. nigdy więcej nic tam nie zamówię, naprawdę duży MINUS.

plus dla bergo.

Olson ja czekam na popręg od 15 czerwca, czas oczekiwania cały czas widnieje 3 dni.
Zgodziłam się poczekać ok 2 tygodnie, później był miesiąc, tydzien temu dostałam informacje, że popręgi powinny być lada chwila u przedstawiciela, od dwóch dni nie mogę się dodzwonić do sklepu a na maila też nie mam odpowiedzi. I sklep jest znany i ceniony a mi ręce opadają bo nie miałam takiej sytuacji nigdy.
sei   . let's grow old together & die at the same time .
01 sierpnia 2014 12:17
horsehouse ma bardzo nieaktualną stronę. począwszy od asortymentu w ogóle, po ceny. może dlatego z niektórymi rzeczami takie kwiatki wychodzą  🤔
+ dla amigo. Mega szybka wysyłka 🙂
+/- dla konik.com.pl

Troszkę za długi czas realizacji i średni kontakt,
tym bardziej że zamawiałam wcześniej, bo rzecz była mi pilnie potrzebna, a i tak nie zdążyła dotrzeć.

Ale to była pierwsza taka sytuacja z nimi, bo do tej pory było bezproblemowo.
+ dla gnl.pl
+/- dla animalii, termin realizacji i obsługa na plus, na minus nieprawidłowy opis suplementu,  wg ich opisu opakowanie na 2 miesiące,  w praktyce (wg opisu dawkowania na opakowaniu na 1 miesiąc).
Eh, to to się chyba nigdy i nigdzie nie zgadza  🙄 Chyba, że za podstawę producenci przyjmują dawki dla źrebiąt lub kucy 😉
Bombal, nie do końca. W tym przypadku cały opis dawkowania na stronie sklepu jest całkowicie niezgodny z tym, co na opakowaniu. Z tego co się dowiedziałam, producent zmienił opakowanie i dawkowanie w nowej partii suplementu. Na stronie producenta jest to nowe dawkowanie, dla każdej grupy wagowej koni ( i treningu) dokładnie dwa razy większe niż  na polskich stronach sklepów. Dla mnie o tyle kicha, że mogłam kupić ten sam produkt ze starej partii wystarczający na miesiąc taniej. Kupiłam opakowanie które miało być na 2 miesiące, a jest na 1. Sklep zachował się ok, zaproponował rabat na następne zakupy, ale skoro otrzymali całkowicie inaczej wyglądające opakowanie, mogli sprawdzić, czy wszystko się zgadza. I mimo mojej prośby, aby zmienić opis na swojej stronie, w dalszym ciągu jest stary, wprowadzający w błąd.
CeraŁ   dużo dużo zmian..
07 sierpnia 2014 12:44
+/--- dla Koński Świat.
Paczka przyszła szybko, owszem choć musiałam zamówienie składać telefonicznie bo mają problemy na stronie. Kontakt telefoniczny też ok.. ALE...
Duży minus za to że podczas rozmowy kilkukrotnie mówiłam o którą rzecz mi chodzi i w jakiej jest cenie. Paczka przyszła za pobraniem ale wcięło mnie jak kurier kazał zapłacić mi ponad 60 zł więcej niż sobie obliczyłam  🤔 Okazało się, że na paragonie jest dużo większa suma za przedmioty niż były pokazane na stronie. Zadzwoniłam do sklepu - ok 'przepraszamy wystąpił błąd w systemie', ale żeby otrzymać zwrot różnicy muszę najpierw wysłać do nich paragon i dopiero poootem otrzymam kasę.  Jestem wkurzona bo akurat nadpłatę miałam przeznaczoną na inną pilną rzecz z której przez to musiałam zrezygnować.  😵
Jeśli ogłowie które mnie interesuje jest tylko w eqiuversum to ryzykować czy lepiej nie ?
Plus dla sklepu konik.com.pl, miły kontakt, szybko zrealizowana przesyłka.

Arcus-konie, ktoś zamawiał? Mam na oku kilka rzeczy a chciałabym jakąś opinię. Wprawdzie nazwa sklepu pojawiała się kilka razy tutaj, ale chcę mieć tylko pewność, bo sama o tym sklepie dowiedziałam się dopiero z forum.
Grettiena, jak coś jest dostępne to polecam. Jeśli czas oczekiwania dłuższy niż 24h to nie.
Dziękuje, Fufu. Czyli odpuszczam sobie, bo na ochraniaczki 3 dni trzeba czekać. No cóż, znajdę może w innym sklepie.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się