Zdjęcia Re-Voltowiczów & Voltopirów! ;)

Bischa   TAFC Polska :)
23 lipca 2014 07:38
Opera Leśna cd.
Dworcika   Fantasmagoria
25 lipca 2014 20:22
Wykopałam starocia 😁
Styczeń 2001r.

Dawno tu nie zaglądałam...poszłam porobić zdjęcia kucykowi,a skończyło się to tak :
Wojenka   on the desert you can't remember your name
27 lipca 2014 23:03
Bischa, podróżujesz i podróżujesz.
Wojenka, śliczne, słoneczne zdjęcie 🙂

Przymierzając się do kupna apartamentu w Sky Tower (zrezygnowałyśmy psiocząc na brak balkonów i uchylanych okien - bo jak tu wyjść na fajkę w takich warunkach?)



Urwij się z pracy do wake parku - zostań nominowany do splasha (spontaniczny skok do wody). Yolo! 😉

[img]https://fbcdn-photos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xfp1/v/t1.0-0/10521337_824346147578332_6393014366329761424_n.jpg?oh=a106a5d39c1a83f19d1d246848a8d997&oe=544E7635&__gda__=1413477052_6aff9eea4f9eb061bac5e6f3be8c5651[/img]
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
29 lipca 2014 14:20
Gavi,byłaś we Wro!   😤  🤬
Widziałam, że miałyście zlot czarownic, ale zorientowałam się jak już było za późno  😡
Przepraszam :kwiatek:
Przysięgam, że godnie reprezentowałam Voltowiczów we "WrocLOVE - The meeting place". Cztery dni, cztery godziny snu na dobę, zaliczone wszystkie boskie miejsca 😉
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
29 lipca 2014 20:04
Jakbyś do nas dołączyła to by było 6 butelek wódki, a nie 5 😉
Bischa   TAFC Polska :)
29 lipca 2014 20:43
Gavi, podróżuję koncertowo obecnie tylko 😉
To jeszcze trochę Sopotu:

Krotka przerwa w promocji koncertu, czas coś zjeść:

Zdjęcie z plakatem-obowiązkowe 😁

Tak się promuje koncert 😁 Udanie, bo Opera Leśna wypełniona była po przegi! 😀 Przed rozpoczęciem promocji było ok 500 biletów jeszcze do sprzedania.

Z kolegą przed wejściem do OL:

Przed koncertem, dopiero wpuszczać ludzi zaczęli:

I po koncercie:

Opera Leśna pusta, a ja z koleżanką wylądowałam dzięki organizatorowi u chłopaków, a w sumie to u Nicka i było tak, cały czas 😁 Jedyne normalne zdjęcie, to to które dodałam wyżej, w pierwszym poście na tej stronie 😁 Mega pozytywny wariat 😁 Ale czy ktoś widział normalnego perkusistę? 😂

No i niestety slabej jakości, jedno jedyne jakie wyszło, ale to dowod na to, że marzenia się spelniają 😀 Nie wiem czy jest jeszcze jakiś fan na świecie, który miał okazję usiąść za garami, na miejscu perkusisty, ot tak po prostu, bez niczyjej ingerencji, samemu poprosiwszy, tak ni z gruchy ni z pietruchy. Tam obok po prawej stoi Nick, ale ledwo go widać 🤔 Tylko zabrakło odwagi, by spełnić kolejne marzenie i móc tak se popykać, coś zagrać pod okiem Mistrza 🤬 Ale spoko, oko, Maroko, jeszzce nie jeden koncert przede mną 🏇
Bischa, ty to jeździsz po tych koncertach

Takie tam z kozą:

desire   Druhu nieoceniony...
30 lipca 2014 00:22
Bischa, jesteś baardzo pozytywnie zakręconą osobą, ciepło bije od tych zdjęć niesamowite 🙂
no i to zdjęcie z perkusją boskie 😍

ikarina, skąd masz koze? 😀


czas sie przypomnieć 😉
z dzisiejszego wylewania żali i smutków 😉
Cariotka   płomienna pasja
30 lipca 2014 05:17
dzięki juliadna 💘 mam pare fot🙂 Mimo Tego że no wyglądam jak wyglądam to dzięki talentowi Julii zdjęcia mi się podobają :kwiatek:
Cariotka świetne zdjęcia 🙂
desire, nie mam kozy, byłam na farmie, gdzie mieli ich mnóstwo 😉
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
30 lipca 2014 08:45
Ta koza z profilu jak moja Bułka. Pewne też jakaś rodzina 😁
piękne laski jesteście 🙂

ikarina koza pieszczoch chyba co? 😀

to i ja się pokażę p.n.e.  😁





JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
30 lipca 2014 09:24
Pierwsza fota jest meeega 😍
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
30 lipca 2014 09:48
Cariotka, ale masz widoki!
Zygzak pierwsze zdjęcie super!
też mi się podoba!  😍 SUPER JEST
JARA, przynajmniej Bułka nie ma takiej długiej szyi 😉

Zygzak, oj, tak, koza sama lgnęła do ludzi, żeby tylko głaskali 🙂 A zdjęcia z dinozaurami są naprawdę super 🙂
dzięki dziewczyny 🙂 też mi się podoba, idąc tam stwierdziłam, że jeśli tylko będzie możliwość to sobie zrobię takie zdjęcie  😁
mam jeszcze kilka stamtąd, ale już nie takie fajne  😂




Haha, mam podobne z moją ziomką 😀
(zrezygnowałyśmy psiocząc na brak balkonów i uchylanych okien - bo jak tu wyjść na fajkę w takich warunkach?)



Przestać palić! :kwiatek:
honey która to Ty? 🙂
Oczywiście ta bardziej pokrzywiona po prawej 😉
Odkryłam, że nie mam ani jednego zdjęcia z poprawną miną, zatem jak wpadłam tak wypadam z wątku  😀
Mi się podoba ta pokrzywiona twarz 🙂
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
30 lipca 2014 20:46
Pursat   Абсолют чистой крови
30 lipca 2014 20:50
No no, zdolna bestia! 😀
Dworcika   Fantasmagoria
30 lipca 2014 21:44
CzarownicaSa, łooo...fajniacki 😍
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się