Kącik Ujeżdżenia

Tu jest z boku:
kasiakliczkowska ja po przejeździe myślałam że życie skończę w niedzielę,nawet mój ojciec się zaniepokoił widząc buraka na twarzy 😉
Dopiero teraz przeczytałam post dot. siodła 😀 faktycznie dziwnie to wygląda... ale z boku jak najbardziej ok.

Parę fotek z Koryt:

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.577257572395901.1073741873.138380769616919&type=1

😁
Ze strony PASI-KONIKA, odnośnie sztylpów oficerkowych Hippica:

Przepisy zezwalają na starty w tych sztylpach, z wyłączeniem dyscypliny ujeżdżenia.

Serio? Nic takiego w przepisach nie widzę.
Kurdę, to już powinni mnie parę razy z zawodów wyrzucić  😁
Ciekawe, co druga osoba jedzie czworobok w tych sztylpach, łącznie ze mną i jakoś nikt się nie przyczepił :P Do miękkich sztylp też nie.
Szukam transportu na ZO-A Kwidzyn,czy ktoś jedzie z Warszawy? (wałach)
szukam trenera ujezdzeniowego w woj. mazowieckim, wazne zeby mogl dojezdzac do mnie i konia. Może znacie takich godnych polecenia  🙂
a czego oczekujesz po tym trenerze?Jaki poziom?
kujka   new better life mode: on
13 sierpnia 2014 08:55
i gdzie konkretnie mialby dojechac? Mazowieckie spore jest 😉
kujka, okolice Plońska  😉
DressageLife, jestem na poziomie rekreacji i chcialabym żeby ten trener poprowadzil mnie i konia w dobrą strone, bo mam wrazenie że stoimy w miejscu
Podpisuje sie pod pytaniem koka1. Też jestem zainteresowana  🙂
Arbuz112 też okolice Płońska?
hrabinka12, tak  😉
To co polecicie kogoś ?  :kwiatek:
Facella   Dawna re-volto wróć!
13 sierpnia 2014 21:28
Kto się wybiera w weekend do Strzegomia z aparatem?
Kto się wybiera na zawody do Kwidzyna? Mam jedno wolne miejsce w przyczepie, jakby ktoś był zainteresowany ( transport własny, wiec jedynie koszty paliwa na pół).
Facella   Dawna re-volto wróć!
18 sierpnia 2014 12:28
faraa, widziałam, wielbię Twoje zdjęcia niezmiennie  😍
czy ktoś się orientuje jaka jest dozwolona wielkość logo sponsora na czapraku, fraku, koszulce? i gdzie można te przepisy znaleźć?
ms_konik   Две вечности сошлись в один короткий день...
19 sierpnia 2014 09:14
mefi,
na pzjocie masz wszystko.

Ktośka kiedyś wklejała ale to z 2010 roku, więc trzeba zbadać, czy coś się zmieniło:
http://www.re-volta.pl/forum/index.php/topic,9999.msg735476.html#msg735476
dziękuję

W przepisach ogólnych jest info szczegółowe przepisy w regulaminie dyscypliny...ale w przepisach ujeżdżenia nie mogę znaleźć...
Pomocy ! Potrzebuję ,,na wczoraj" tłumaczenie niemieckiego programu ujeżdżeniowego - AUFGABE A 7.1. W tej tabeli z literami, zadaniem/figurą, miejscem na ocenę itd. W internecie nic takiego nie znalazłam.
Będę dozgonnie wdzięczna  :kwiatek:
Totek i Rath wycofani z WEG z powodu kontuzji tego pierwszego... szkoda 🙁
ash   Sukces jest koloru blond....
22 sierpnia 2014 08:42
Undercover tez wycofany 🙁 no co za fatum
Facella   Dawna re-volto wróć!
22 sierpnia 2014 13:55
No nieeee moi faworyci  🍴
a ja mam takie pytanko ... Czy na zawodach międzynarodowych może wystartować para posiadająca licencje ogólnopolską? 🙂
jeśli jedziesz konkurs miedzynarodowy to musisz mieć FEI
Może ktoś będzie zainteresowany, jako w naszym województwie mało się dzieje, to warto zwrócić uwagę na: [[a]]http://www.stadoboguslawice.com.pl/pliki/propozycje/060-Propozycje_Mistrzostw_OZJ_i%20ZR-A_20-21.09.2014.pdf[[a]]
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się