Zdjęcia Naszych Koni cz. VII (2014)

Mam, już kiedyś nawet wstawiałam w innym wątku

monia co to za tarancik? Jakie pochodzenie ma?  🙂
Młody mojej hodowli, od wiosny wałach. Matka to moja Baja ojciec Idol. Chłopak się urodził na dzień matki, za jakiś czas idzie na sprzedaż.

fot. 1 matka
foto 2 ojciec
foto3-4 Iwan
A to ja przedstawiam Hosse 🙂
Od sierpnia rozpoczynamy współpracę 😀
Monia Piękna plamiasta rodzinka  💘
PATRYCJA10822 Śliczny konik, jaka rasa?

A my się próbujemy trochę porozciągać z kobyłą  😀
[img]https://scontent-a-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-xap1/v/t1.0-9/10514610_622086371232067_3066166162939858508_n.jpg?oh=3fbdf7b0238f4cd8689e1d7836cbf7d6&oe=5438BDBD[/img]
ikarina, jakie fajne "maleństwo" 😉
monia, twoje taranty są mega!
PATRYCJA10822, fajna, może coś więcej o niej? 🙂
wera5510, długie uszyska 😀 urocza 🙂
wera5510 Twoje łaciate też super  😉

harja Dzięki, ale i tak uwielbiam twojego  😍  ostatnio coś mało go  🤬


Fotka młodego z dziś (aparat padł) . Przeżyłam wsiadanie, jest taki super, że ciężko mi było zejść.  😜 
Monia Aaaaaa! Nie wierzę! Jak ten czas poleciał! 🙂 Jestem ogromnie ciekawa ruchu Iwana. 👀 W ogóle na zdjęciu z lonży straaaasznie brakowało mi na nim westernowego osprzętu. Jakoś tak fajnie by w nim wyglądał moim zdaniem.  😁 Dzięki, że dodałaś dzisiaj fotę, bo po ciężkim dniu takie widoki to miód na serducho. 🙂
sandrita Wszystko w swoim czasie, west będzie  😉  Tylko, że ja wieki nie siedziałam w siodle west, więc nie wiem czy ewentualnie bym się utrzymała.
On od wczoraj chodzi pod siodłem .
wera5510, Twoja jak zwykle piękna!
monia,  Gratuluje, nie wczytywałam się ( jeśli pisałaś w ogóle), który to już Twój koń "od początku" , ale na pewno satysfakcja jest wielka jak sama układasz sobie konia z powodzeniem🙂
ceffyl   Niektórzy ludzie są taktowni. Inni mówią prawdę.
31 lipca 2014 09:17
Emptyline piąteczka! 😉  naprawdę z każdą jazdą jest coraz lepiej, a ja już nie demonizuję siwego "na zapas"  🤣
Wy jak zawsze wzorowo ubrani i piękni 😀 Zdawało mi się czy współdzierżawcy szukałaś? Znalazłaś kogoś kompetentnego? 🙂
monia super te zdjęcia ze źrebolem 😀  a Iwan wyrósł pięknie 😀 i chyba dość wysoki jest co?
lusia722 piękny ten ryjek  💘
srokate  ładniutka ta Rina 🙂  a Twoja gdzie, że w odwiedziny jeździsz? 😉
ikarina fajny ten Emo-pluszak 😉



ceffyl moja w dzierżawie na wielkopolsce 130 km ode mnie, ale już tylko do 1 września 💃
monia gratulacje 🙂

Zarzucam moją dziewczynkę
Piękna jest!
Kiedy wyszła jej hreczka? Mojej jak miała cztery lata.
wera5510 sp
harja  została uratowana niedawno z rzeźni i dlatego taki spaślaczek :P Konik po konkursach N w skokach 🙂
Stara znajoma 😀
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
31 lipca 2014 20:37
srokate, ceffyl dziękujemy bardzo
Nie było mnie ponad tydzień w pracy i strasznie się za moimi pupilami stęskniłam
Ryjeczek

Nazgul

i bardziej reprezentacyjna część ekipy
czyli Ciastko z Warki


i Ryżolino z Arezzo
Ulalala Kiedyś robiłam konie, mąż twierdził, że zawsze mi się trafiały konie co chodzą pod siodłem  😁  Iwan i Corleone są mojej hodowli i pierwszy raz nie wsiadałam na nie . Dopiero na drugi dzień.
Konie były już wcześniej szykowane na lonży, znały siodło, przewieszanie się i siadanie .
Narobiłam się już koni, kości stare a, że w domu jestem sama z synem to nie ryzykowałam .

ceffyl Młody to karakan, będzie miał jakieś 155cm. tylko trochę mięsa ma więc wyglądam na nim normalnie  😂 

Gazellasta Siwe piękne, ja to się już powtarzam i powtarzam z tymi siwkami.  😍

lusia722 Macie naprawdę świetne konie  😜  zawsze nie mogę się napatrzeć  😍 


Dziś Iwan już stępował i kłusował bez lonży, kurcze jak mi się podobają jego chody  😜  jestem ciekawa galopu, ale to jeszcze trochę .
"Moja" kobyła zamieniła się dzisiaj w modelkę 😀 Zakochałam się w zdjęciach  😍
[img][/img]
monia dzięki 🙂
Być od zeszłego roku zaczęla ją wysypywać, teraz jest bardzo intensywna, wręcz wygląda na łopatkach jak gniada :p czyli powychodziła mniej więcej 7 rok życia 😉
monia, bo nie ma co pokazywać 😉
Gazellasta, aaaa, piękne foto! więcej! chciałabym, żeby Suchego tak kiedyś wysypało hreczką... Póki co 7 lat i etap jabłek, które ani myślą znikać i jakiejś takiej ogólnej beżowej ciapowatości :-P
PATRYCJA10822, zatem życzę owocnej współpracy 🙂
lusia722, siwy robi wrażenie.
Gazellasta, super ładny koń 🙂

Rolia, fajne!
smartini   fb & insta: dokłaczone
31 lipca 2014 22:32
to ja się pochwalę naszym progresem 😀 ostatni trening w Italii... będę płakać jutro przy wyjeździe :<


a dwa tygodnie temu było jeszcze tak:


<3
Burza dziękujemy  😉 W tej kwestii kucyki spisały się dzisiaj na medal!
harja ona najbardziej ciemna była w wieku 4, 5 zaczęła jaśnieć, ale nadal z jabłkami. A teraz resztki jabłek tylko na zadzie.
Burza dziękujemy 😉


JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
01 sierpnia 2014 09:06
Rolia, jakie ma ponętne usta 😉

Zwykły Rudy 😉


fot. Paula Bartkowiak - Baffinka
Gazellasta cudowna siwa 😍
JARA ooo jak mi się zawsze podobały takie zdjęcia 😍
wczoraj pojechałam na konie, ale dziewczyny pojechały na woodstock i zabrały ze sobą klucze do siodlarni, zapewniając nas, że właściciel stajni ma drugi komplet 😤 no więc wsiadłyśmy tak jak na zdjęciu widać 😤
lacuna   Stąpamy we dwoje po niepewnym gruncie..
01 sierpnia 2014 11:57
W tym roku jeszcze nas nie było w wątku,więc się nieśmiało wciskam :kwiatek:
Dwa rudzielce:



I groźny kuc 😁 (zdjęcie by forumowa BASZNIA)
[img]https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xaf1/v/t1.0-9/734572_780181535334451_2110919174955333623_n.jpg?oh=25b6db75d6834b2a650068caa405d519&oe=5456F721&__gda__=1414169862_ae2348603a56cf4a68578ea3736d43ca[/img]
monia dzięki 🙂
Być od zeszłego roku zaczęla ją wysypywać, teraz jest bardzo intensywna, wręcz wygląda na łopatkach jak gniada :p czyli powychodziła mniej więcej 7 rok życia 😉

Czyli nie ma przedziału wiekowego dla hreczki.

to ja się pochwalę naszym progresem 😀 ostatni trening w Italii... będę płakać jutro przy wyjeździe :<


a dwa tygodnie temu było jeszcze tak:


<3

Ładnie!
Nie mogę do tego gwizdania się przyzwyczaić.
Siesiepy   Ponczek bez rączek
02 sierpnia 2014 00:01
smartini wybacz za mój laicyzm, ale bardzo mnie intryguje sprawa gwizdania. Jaki jest powód tego ciągłego gwizdania przez trenerkę(?). Jeśli było mówione, wybaczta, ale nie śledzę dokładnie tego wątku.  :kwiatek:
JARA, raczej zwykły - niezwykły. 🙂😉

Wciskamy się. 🙂 Wczorajsze(w sumie przedwczorajsze już) z Facellą. Uwielbiam klimat tych zdjęć.


Moja Luna  😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się